کالای خواب پاندا
خانه / روتختی عروس / روتختی عروس اسپرت با بهترین کیفیت

روتختی عروس اسپرت با بهترین کیفیت

روتختی عروس اسپرت در بهترین طرح های فانتزی و ساده، گل دار، تک رنگ و بسیاری دیگر با بهترین جنس پارچه و لطافتی بینظیر عرضه می گردد، امروز  هر نوعروسی با خرید یک روتختی شیک با بهترین نوع الیاف پارچه و اسپرت با رنگی خاص، نهایت سلیقه خود را در تهیه خاص ترین جهیزیه به کار می گیرد. این محصول در أنواع مختلف دو نفره با جنس های متفاوت‌ با طیف رنگی فوق العاده زیاد و زیبا به صورت چند تکه و باب میل هر نوع سلیقه ای تهیه و تولید شده و به فروش می رسد.

روتختی عروس اسپرت با بهترین کیفیت

طرح های گوناگون روتختی عروس اسپرت

طرح های گوناگون روتختی عروس اسپرتروتختی اسپرت عروس یمی از زیباترین و جدید ترین نوع روتختی ها بوده که با سایر دکوراسیون اتاق خواب ست می گردد، این نوع از روتختی طرح های بسیار گوناگون و شیکی داشته که شامل ساده، گلدار، طرح دار، تک رنگ و چند رنگ در جنس های متنوع و باکیفیت می باشد.

انتخاب یک روتختی اسپرت با جنس بسیار عالی موجب ایجاد حس آرامش در شما شده و روحیه شما را تقویت می کند، روتختی های اسپرت در سایر رنگ های روشن و تیره عرضه می شود، جهت رعایت بهداشت بیشتر و همچنین زیبایی خاص تر بهتر است از رنگ های شاد در انتخاب این نوع روتختی بهره ببرید.

یک روتختی زیبا با پارچه ای بسیار لطیف و تشک و ملحفه بسیار نرم و آرام بخش در رنگ بندی بسیار زیبا و خیال انگیز که با وسایل و دکوراسیون اتاق شما ست باشد می تواند بهترین نوع انتخاب روتختی برای شما باشد.

انواع روتختی با رنگ بندی بینظیر و جنس های مرغوب وجود دارد که می توان آن ها را نام برد:

روتختی تک نفره و دو نفره  به صورت  چهل تکه و کمتر مانند چهار تکه، پنج تکه، شش تکه، هشت تکه، ده تکه، دوازده تکه چهارده تکه در أنواع مختلف با جنس های متنوع و رنگ بندی شیک عرضه می شود.

جنس های رو تختی متنوع بوده و شامل کتان، کتان نخ، میکرو ساتن، جنس ساتینت، کتان نخ ابریشم، تنسل ترک، تترون یا نخ پنبه خالص، مخمل و بسیاری دیگر از انواع جنس ها تولید می شود.

در این بین جنس پارچه های نخی بسیار عالی بوده و ایحاد حساسیت و تنگی نفس نمی کنند و به راحتی شسته شده و آب نمی روند.

همانطور که می دانید تراکم پارچه و بافت آن در استحکام و مرغوبیت پارچه رو تختی بسیار حائز اهمیت است، به عنوان مثال پارچه هایی که تار پود آنها از دویست عدد در یک سانتی مربع باشد پارچه مستحکمی نمی باشند بنابراین پارچه ای مناسب است که تار و پود آن از دویست و پنجاه به بالا باشد که دارای جنسی بسیار لطیف تر و مقاوم تر می باشند.

رو تختی ها در أنواع طرح های تک بعدی،دو بعدی، سه بعدی و غیره که نمای بسیار زیبا و خارق العاده داشته موجب دید بعد های بیشتر در چشم می شود با جنس های مرغوب و بسیار عالی تولید و تهیه می شوند.

بعد از انتخاب نوع جنس پارچه روتختی، انتخاب نوع رنگ نیز بسیار حائز اهمیت بوده و باعث می شود در روحیه شما آرامش بینظیری ایجاد کند.

تفاوت قیمت روتختی عروس اسپرت و فانتزی

تفاوت قیمت روتختی عروس اسپرت و فانتزیشاید بتوان تفاوت های قیمتی بین روتختی عروس اسپرت و فانتزی را نوع پارچه و کیفیت آن درقدرت تثبیت رنگ ثابت و طرح دار یا بدون طرح آن دانست.

قیمت روتختی عروس را  نوع جنس و الیاف به کار رفته در آن مشخص می کند.امروزه رو تختی های متنوعی در أنواع فانتزی و تزئینی با الیاف های نخی، فلامنت و پلی استر، فلامنت و پنبه، فلامنت و پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز و فلامنت، پلی استر پنبع، پلی استر ویسکوز، پلی استر ویسکوز و پنبه پنبه تهیه می گردد.

یک روتختی عالی و بسیار مرغوب علاوه بر الیاف بکار رفته در آن باید دارای تراکم بافتی مستحکم، رنگ آمیزی، کیفیت چاپ، کیفیت نخ و غیره بستگی داشته که قیمت نهایی آن را تخمین می زند.

مطلب پیشنهادی

خرید روتختی عروس جدید

سایت خرید سرویس روتختی عروس جدید در بازار

خرید روتختی عروس جدید در بازار ایران به صورت عمده از تولیدی این محصول، برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده