کالای خواب پاندا
خانه / روتختی ترک / انواع طرح های زیبای روتختی ۳D سه‌بعدی دونفره باقیمت عمده | Code 2021

انواع طرح های زیبای روتختی ۳D سه‌بعدی دونفره باقیمت عمده | Code 2021

امروزه روتختی‌ها در طرح‌های زیبا و جدید عرضه می‌شوند. هر طرح و مدل مناسب با سبک اتاق‌خوابی است. ازآنجایی‌که تنوع روتختی‌ها بسیار زیاد است می‌توان آن را برای هر سبک و سلیقه‌ای خریداری کرد. روتختی‌ها معمولاً به شکل سرویس کامل تولید می‌شوند. اجزاء سرویس روتختی متفاوت است. برخی مدل‌های ۴ و برخی دیگر ۵، ۶ و ۸ تکه می‌باشند. جنس پارچه تمامی اجزاء معمولاً یکسان است و از طرح مشابهی برای سرویس روتختی استفاده می‌شود. مدل‌های دیگری نیز وجود دارد که ترکیبی از دو جنس پارچه می‌باشد. یکی از طرح‌های جدید و زیبای روتختی، روتختی‌های سه‌بعدی است. روتختی سه‌بعدی در اندازه یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود. می‌توان روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت مناسب را از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

انواع طرح‌های زیبای روتختی سه‌بعدی ۳D

روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت | انواع طرحهای روتختی سه بعدی

  • روتختی‌های سه‌بعدی ۳D دارای برندهای ترک روتختی و برندهای ایرانی هستند. این برندها تقریباً دارای کیفیت مشابهی هستند و تفاوت آن‌ها در نوع طرح و دوخت می‌باشد. بااین‌حال خرید روتختی‌های ایرانی به‌صرفه‌تر خواهد بود. جهت تولید روتختی‌های سه‌بعدی از جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. روتختی با جنس پارچه نخ پنبه، پارچه مخمل و پارچه پلی‌استر برخی از انواع پارچه‌هایی است که جهت تولید روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. قیمت این پارچه‌ها متفاوت است. ازاین‌رو روتختی‌های سه‌بعدی نیز با توجه به جنس پارچه آن‌ها دارای قیمت‌های مختلفی هستند. نوع طرح و رنگ به‌کاررفته در روتختی نیز متنوع می‌باشد. برخی از انواع طرح‌های زیبای روتختی سه‌بعدی عبارت‌اند از:
  • روتختی سه‌بعدی طرح فانتزی: برخی از روتختی‌ها دارای طرح‌های عروسکی و فانتزی هستند. این روتختی‌ها معمولاً در ابعاد کوچک و یک‌نفره و برای استفاده در اتاق‌خواب کودکان و نوزادان تولید می‌شوند.
  • روتختی سه‌بعدی طرح سنتی: در تولید روتختی‌های سه‌بعدی ایرانی گاهی نیز از طرح‌های اصلی ایرانی استفاده می‌شود. این نوع روتختی‌ها برای اتاق‌خواب‌های با سبک سنتی مناسب هستند. روتختی ترمه یکی از این مدل‌ها می‌باشد.
  • روتختی سه‌بعدی طرح مدرن: در تولید روتختی‌ها از طرح‌های دیگری نظیر گل و طبیعت نیز استفاده می‌شود که این روتختی‌ها برای سبک مدرن استفاده می‌شوند.

می‌توان روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت مناسب را در تمامی طرح‌ها خریداری کرد.

لیست قیمت روتختی سه‌بعدی ۳D

روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت | لیست قیمت روتختی سه بعدی

روتختی‌های سه‌بعدی دارای قیمت مختلفی هستند. مارک و برند، جنس پارچه، تعداد اجزاء سرویس روتختی و طرح و مدل از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر میزان لیست قیمت روتختی سه‌بعدی ۳D محسوب می‌شوند. روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت مناسب را اگر به‌صورت مستقیم از طریق تولیدی خریداری نمایید؛ از هزینه شما کاسته خواهد شد.

خرید روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت مناسب

روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت | خرید عمده روتختی

خرید روتختی سه‌بعدی دونفره باقیمت مناسب از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر است. پاندا انواع مدل‌های باکیفیت روتختی را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت عرضه می‌کند. ازاین‌رو خرید از پاندا بسیار به‌صرفه خواهد بود.

Code 2021

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی دانتل عروس

قیمت روتختی دانتل عروس | نمایندگی انواع برند ترک & ایرانی

قیمت روتختی دانتل عروس را می‌توانید از طریق نمایندگی‌ها و سایت‌های فروش جویا شوید. روتختی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده