کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / نمایندگی پتو شادیلون برای خرید عمده

نمایندگی پتو شادیلون برای خرید عمده

نمایندگی پتو شادیلون را می توان به عنوان یک موقعیت خوب برای خرید عمده انواع پتوهای این کارخانه تولید کننده پتو در مشهد، معرفی نمود که در نتیجه سفارش غیر حضوری هم می توانید به تامین بهترین مدل پتوهای ایرانی اقدام نمایید. برای شما این اطمینان را داریم که پتوها را بر اساس مدل های انتخابی شما، ارسال می نماییم.

 

در میان تولید کنندگان پتو ایرانی، شرکت پتو شادیلون را می توان یکی از برندهای خوب معرفی نمود که ارائه دهنده پتوهای خوب و باکیفیت و در عین حال متنوع می باشد و از جمله محصولات این کارخانه، مربوط به پتو مسافرتی و پتو نوزادی اشاره نمود.

تامین عمده پتو شادیلون، به فعالان این عرصه اقتصادی، این امکان را می دهد که بتوانند به سودآوری های خوب و تضمین شده ای اقدام نمایند و امکان دستیابی به بهترین قیمت ها، فراهم شده است.

خرید اینترنتی پتو شادیلون آیلار

خرید اینترنتی پتو شادیلون آیلار

در میان محصولات مختلف شرکت پتو شادیلون، مدل آیلار، از جمله طرح های پرفروش و پرطرفداری می باشد که با طرح های خاصی تولید شده اند و رنگ های جذاب آن از جمله مزیت هایی است که سبب شده تا فروش این مدل پتو، افزایش یابد.

در نتیجه خرید اینترنتی پتو به صورت غیر حضوری، این امکان هم برای شما وجود دارد که طرح ها و مدل های مد نظر خود را بتوانید انتخاب و سفارش دهید.

کارخانه تولید پتو مسافرتی مشهد

کارخانه تولید پتو مسافرتی مشهد

تولید پتو مسافرتی هم بخشی از فعالیت های کارخانه پتو بافی مشهد می باشد که عرضه کننده محصولات خوب و درجه یک بوده و سبک بودن این نوع پتوها، عاملی شده تا حمل و جا به جایی آن، ساده تر باشد.

شرکت پتو شادیلون، محصولات تولیدی خود در زمینه پتو مسافرتی را به صورت ساده و با وزن سبک، ارائه می نماید و این مشخصات، سبب می شود تا پایین ترین قیمت ممکن را داشته باشند.

قیمت انواع پتو نوجوان شادیلون

قیمت انواع پتو نوجوان شادیلون

پتو نوجوان شرکت شادیلون مشهد، با اندازه استاندارد ۱۱۰*۱۴۰ سانتیمتر مربع تولید می شود که ارائه دهنده رنگبندی های مختلفی از این محصول می باشد.

پتو بن تن، باب اسفنجی، مرد عنکبوتی و انواع شخصیت های کارتونی از جمله طرح هایی است که برروی این نوع پتو ها، چاپ شده اند.

نمایندگی پتو شادیلون نوزادی

نمایندگی پتو شادیلون نوزادی

در نتیجه فعالیت نمایندگی پتو شادیلون به صورت اینترنتی، این امکان فراهم شده تا بتوانید انواع محصولات این کارخانه از قبیل پتو نوزادی، پتو نوجوان، پتو مسافرتی و دیگر محصولات را به سادگی سفارش دهید.

تولیدات پتو توسط این کارخانه به صورت آمباس و ساده انجام می شود که در هر کدام، قیمت های خاصی تعیین شده و برای سفارش هر یک از پتوهای مورد نیاز خود می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو نمدی ارزان

پتو نمدی ارزان خوب | صادرات پتو نمدی| خرید عمده پتو نمدی | PATUHA.IR

پتو نمدی ارزان یکی از بهترین پتوهای موجود در بازار است که دارای گرما دهی …

دیدگاهتان را بنویسید