کالای خواب پاندا
خانه / پتو دو نفره / قیمت پتو ۲ نفره نرمینه گل برجسته مدل نگین

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه گل برجسته مدل نگین

قیمت بالش طبی صندلی ماشین و پتو ۲ نفره نرمینه با مدل های گل برجسته ای نظیر نگین می تواند در نتیجه فروش بی واسطه، کاملا رقابتی اعلام شود که در نتیجه این امر، حاشیه سودآوری خوبی هم در اختیار خریداران قرار می گیرد. پتو نگین یک نفره و دونفره با وزن های استاندارد ۱۸۰۰ و ۲۸۰۰ گرمی عرضه می شوند که اگر شما بخواهید برای اطلاع از قیمت و سفارش عمده این محصولات تماس بگیرید، راه های ارتباطی ما در اختیار شما می باشد.

پتو نگین یک نفره

همه ما به خوبی می دانیم که یکی از شرکت های خوب تولید کننده پتو در بازار، پتو نرمینه می باشد و این گروه تولیدی، برای نوزادان، نوجوانان، جوانان و همچنین برای عروس ها، بهترین طرح و مدل پتوهای گل برجسته را ارائه نموده و هر کدام از آن ها نیز دارای نام های مخصوص به خود می باشند.

پتو یک نفره

اندازه استاندارد پتو یک نفره

تولید تشک خوشخواب دونفره و پتو باید با یک اندازه و وزن استاندارد انجام پذیرد اما در بازار کنونی با توجه به این که نیازهای مختلفی برای مشتریان در خصوص خرید عمده پتو وجود دارد، اندازه های متفاوتی از پتو هم ارائه می شود.

بهترین اندازه که برای تولید پتو یک نفره مورد استفاده قرار می گیرد مربوط به سایز ۱۵۰*۲۱۰ و ۱۶۰*۲۱۰ سانتی متر بوده و پتوهای شرکت نرمینه هم با چنین اندازه هایی تولید می شود.

پتو یک نفره مدل نگین

وزن پتو یک نفره مدل نگین

پتو یک نفره شرکت نگین دارای دو مدل طرح دار و ساده می باشد که این پتوی گل برجسته را می توانید در وزن ۱۸۰۰ گرم خریداری کنید.

مزیت این پتو به نسبت دیگر پتوهای نرمینه، مربوط به داشتن یک قیمت متعادل می باشد و از طرفی، به دلیل وزن متوسط آن هم، توان خرید برای اکثریت مشتریان وجود دارد.

طرح های پتو نرمینه

طرح های پتو نرمینه

شرکت پتو نرمینه برای تولیدات خود، طرح های خلاقانه زیادی مورد استفاده قرار می دهد و نام گذاری های انجام شده برای محصولات این شرکت، شامل پتو نرمین، پتو نسیم، پتو نگین، پتو سروین، پتو لاله ارکید می باشد.

هر کدام از این نام گذاری های انجام شده هم به نوبه خود دارای طرح های خاص با رنگ بندی های خاص می باشد که تمامی آن ها در این مرکز، آماده فروش عمده می باشند.

قیمت پتو 2 نفره نرمینه

قیمت پتو ۲ نفره نرمینه گل برجسته مدل نگین

یکی از سوالاتی که مشتریان زیادی از ما می پرسند، قیمت پتو ۲ نفره نرمینه گل برجسته با مدل های نگین و نسیم و سروین می باشد و این مدل ها از جمله نمونه های پرفروش پتو نرمینه در بازار خواهد بود.

اگر شما هم از مشتریانی هستید که متقاضی برای خرید عمده پتوهای شرکت نرمینه می باشید، از مسیری که در آن قرار دارید می توانید نهایت استفاده را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

شرکت پتو نمدی

شرکت پتو نمدی | سربازی | مینک | گلدار | ساده | کارخانه پتو

بالش طبی زست و پتو نمدی از نوع جنس ژاکارد است و جزو پتوهای سنگین …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده