کالای خواب پاندا
خانه / پتو تک رنگ / سایت خرید پتو نرمینه تک رنگ گل برجسته نگین

سایت خرید پتو نرمینه تک رنگ گل برجسته نگین

پتو نرمینه تک رنگ گل برجسته با مدل نگین می تواند یکی از ارزان ترین نمونه پتوهایی باشد که شما برای خرید عمده آن در بازار می توانید از طریق سایت هم اقدام نمایید. پتو ارکید درجه یک و درجه دو، پتو نسیم، پتو نرمین و پتو سروین هم از دیگر نمونه کارهای شرکت پتو نرمینه می باشد که می توانید برای خرید عمده آن ها از طریق این سایت، اقدام نمایید.

پتوی نرمینه کاشان

به خوبی می دانیم که کارخانه تولید پتوی نرمینه کاشان از بهترین فعالان عرصه پتو در بازار کشور ما می باشد که محصولات خوبی را هم به بازار عرضه می نماید و در میان آن ها می توان به پتو مدل نگین اشاره نمود که این مدل پتوی تک نفره و دونفره، با وزن ۱۸۰۰ و ۲۸۰۰ گرم تولید می شوند و خرید عمده آن ها را در کارتن های ۱۲ و ۱۰ عددی می توانید انجام دهید.

پتوی دونفره نرمینه مدل نسیم

قیمت پتوی دونفره نرمینه مدل نسیم

مدل نسیم از پتوهایی است که وزن متوسط، ۱۵۰۰ گرمی برای نمونه یک نفره و وزن ۲۳۰۰ گرمی برای پتو دونفره دارد و همین وزن پایین پتو، عاملی شده تا قیمت های مناسبی هم به همراه داشته باشد.

اگر شما بخواهید پتوی خوب و باکیفیتی را خریداری کنید، ما پیشنهادات زیادی را بر اساس بودجه ای که شما در نظر گرفته اید و همچنین اولویت هایی که دارید، می توانیم ارائه نماییم و از جمله آن ها پتو نسیم، خواهد بود.

پتوی یک نفره نرمینه

وزن پتوی یک نفره نرمینه مدل نگین

در ارائه مشخصات پتو نرمینه مدل نگین با اندازه یک نفره، وزن این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است که با وزن ۱۸۰۰ گرم، تولید این پتوی ایرانی با الیاف پلی استری انجام می شود.

وجود نخ پلی استری در متریال این مدل پتوی ایرانی سبب شده تا این محصول، در صورت استفاده، پرزدهی نداشته و همچنین رنگ ثابتی هم به همراه خواهد داشت.

انواع پتو ایرانی

سفارش انواع پتو ایرانی

پتو ایرانی با انواع مدل های مختلفی می تواند مورد انتخاب قرار گیرد که برای سفارش عمده هر نوع پتویی که بخواهید، سایت اینترنتی می تواند خدمات مدرن و به روزی را برای ثبت سفارشات ساده و کم هزینه در اختیار شما قرار دهد.

امروزه ما تلاش خود را بر این امر معطوف نموده ایم که بتوانیم بهترین مدل پتوهای ایرانی را به دست مشتریان خود برسانیم.

پتو نرمینه تک رنگ

سایت خرید پتو نرمینه تک رنگ گل برجسته نگین

اگر هدف شما در خرید عمده پتو، سفارش پتو نرمینه تک رنگ گل برجسته باشد، پتو نگین می تواند یکی از گزینه های خوب شرکت نرمینه به حساب آید که این مدل پتو، در وزن ۱۸۰۰ و ۲۸۰۰ گرم برای پتو تک نفره و پتو دونفره، تولید می شود.

بسته بندی کاور دار این مدل پتوها هم سبب شده تا حمل و جا به جایی آن ها با شرایط بهداشتی و مناسبی صورت پذیرد.

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو نرمینه یک نفره

قیمت پتو نرمینه یک نفره q4-q10 الوان و گلدار برجسته

بالش طبی صندلی ماشین و پتوهای نرمینه با توجه به زیبایی و طرح های متنوعی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده