کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / خرید روفرشی کش‌دار ارزان | روفرشی مرغوب ایرانی | صادرات روفرشی یزد

خرید روفرشی کش‌دار ارزان | روفرشی مرغوب ایرانی | صادرات روفرشی یزد

خرید روفرشی کش‌دار ارزان

خرید روفرشی کش‌دار ارزان از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های فروش انجام می‌گیرد. روفرشی یکی از کالاهایی است که برای نگهداری بهتر فرش مورداستفاده قرار می‌گیرد. روفرشی‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند و از کثیف و کهنه شدن فرش جلوگیری می‌کنند. امروزه تنوع روفرشی‌ها بسیار زیاد است. برخی از روفرشی‌ها بسیار زیبا بوده و برای زیباتر شدن دکوراسیون نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از انواع زیبا و جدید روفرشی مدل‌های دور کش‌دار است. این روفرشی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و به‌صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسد.

بهترین روفرشی‌های مرغوب ایرانی

خرید روفرشی کش‌دار ارزان | بهترین روفرشی ایرانی

روفرشی یکی از کالاهایی است که مهد اولیه آن کشور ایران است. اولین روفرشی‌ها در شهر میبد یزد تولید می‌شده‌اند. ازاین‌رو شهر یزد به‌عنوان یکی از قطب‌های اصلی تولیدکننده روفرشی ایرانی محسوب می‌شود. برخی از بهترین روفرشی‌های مرغوب ایرانی عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل: روفرشی مخمل پرفروش‌ترین نوع روفرشی ایرانی محسوب می‌شود. علت تقاضای خوب این مدل روفرشی کیفیت خوب و قیمت مناسب آن می‌باشد. روفرشی‌های مخمل دارای انواع مختلفی همچون روفرشی مخمل ساده و روفرشی مخمل شانل هستند. روفرشی شانل نوعی روفرشی مخمل دولایه محسوب می‌شود که می‌توان از هر دو سمت آن استفاده کرد. رنگ پشت‌ورو این روفرشی باهم متفاوت است.
  • روفرشی زرکدار: روفرشی زرکدار نیز یکی از انواع روفرشی‌های مخمل محسوب می‌شود که در کنار نخ مخمل برای تولید آن از نخ زرک یا لمه نیز استفاده‌شده است. روفرشی‌های زرکدار دارای طرح‌های براق و زیبا هستند.
  • روفرشی ابریشمی: این نوع روفرشی گران‌قیمت‌ترین نوع روفرشی موجود در بازار است. روفرشی‌های ابریشمی دارای لطافت بوده و نسبت به روفرشی‌های مخمل نازک‌تر هستند. این روفرشی دارای مدل‌های ساده و کش‌دار می‌باشد.
  • روفرشی طرح ابریشمی: این نوع روفرشی ظاهری مشابه روفرشی‌های ابریشمی دارد اما میزان قیمت آن کمتر می‌باشد.

خرید روفرشی کش‌دار ارزان در تمامی مدل‌های ذکرشده از طریق مراکز تولیدی امکان‌پذیر می‌باشد.

صادرات روفرشی یزد

خرید روفرشی کش‌دار ارزان | صادرات روفرشی یزد

بیشتر نساجی‌های روفرشی در شهر یزد فعالیت دارند. صادرات روفرشی یزد به کشورهای مختلفی ازجمله کشورهای همسایه ایران انجام می‌گیرد. روفرشی‌های یزد دارای طرح‌های سنتی و مدرن بوده و از قیمت مناسبی برخوردارند. خرید روفرشی کش‌دار ارزان را می‌توان از طریق نساجی‌ها انجام داده و به کشورهای مختلف آن را صادر کرد.

خرید روفرشی کش‌دار ارزان

خرید روفرشی کش‌دار ارزان

خرید روفرشی کش‌دار ارزان از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب انجام می‌گیرد. پاندا تولیدکننده انواع روفرشی مرغوب ایرانی با بهترین کیفیت می‌باشد. روفرشی‌های پاندا از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار بوده و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. این روفرشی‌ها دارای طرح‌های مدرن و سنتی می‌باشند و به‌صورت عمده عرضه می‌شوند.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده روفرشی جدید طرح فرش

مرکز خرید عمده روفرشی جدید (۳۵ مدل) طرح فرش ( صادراتی )

تشک خوشخواب دونفره و روفرشی های جدید طرح فرش نمونه ای از روفرشی ها هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده