کالای خواب پاندا
خانه / تشک زمینی / خرید تشک مسافرتی ارزان در وزن های سبک و سنگین

خرید تشک مسافرتی ارزان در وزن های سبک و سنگین

یکی از پرفروش‌ترین کالاهای خواب در بازار ایران تشک‌های مسافرتی است. تشک‌های مسافرتی از جدیدترین نمونه‌های تشک محسوب می‌شوند که در محیط‌های متنوعی مانند هتل‌ها، مسافرخانه، منازل و محیط‌های باز از آن‌ها استفاده می‌شود. تشک‌های مسافرتی از جنس پارچه و الیاف مختلفی تولید می‌شوند. به همین دلیل کیفیت و میزان قابلیت این تشک‌ها باهم متفاوت است. همچنین میزان قیمت تشک‌های مسافرتی متفاوت می‌باشد. خرید تشک مسافرتی ارزان از طریق مراکز تولیدی به‌صورت عمده و مستقیم امکان‌پذیر است.

تشک مسافرتی تولیدی پاندا

 

انواع برندهای داخلی و خارجی تشک مسافرتی در بازار عرضه می‌شود. در ایران نیز تولیدی‌های متعددی درزمینهٔ تولید کالای خواب ازجمله تشک مسافرتی فعالیت دارند. پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی کالای خواب و تشک مسافرتی است.

 تشک مسافرتی تولیدی پاندا از الیاف پشم‌شیشه درجه‌یک تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای وزن‌های مختلفی از ۱ تا ۳ کیلوگرم می‌باشند. میزان ضخامت تشک‌های پاندا نیز متفاوت است. پرفروش‌ترین نوع این تشک‌ها دارای ضخامت ۵ و ۱۰ سانتی‌متری هستند. تشک‌های پاندا دارای پارچه‌های متنوعی می‌باشند. در تولید این تشک‌ها از لایه آکاردئونی استفاده‌شده است. به همین دلیل تشک‌های پاندا پس از شستشو و استفاده مداوم دچار تغییر شکل و یا شکستگی نمی‌شوند. این تشک‌ها همیشه صاف و یکنواخت باقی خواهد ماند. تشک‌های پاندا در رنگ‌بندی‌های متنوع و در بسته‌بندی ساک دار عرضه می‌شوند. ابعاد این تشک‌ها نیز متفاوت است. تشک‌های پاندا در ابعاد یک‌نفره، دونفره و تشک نوزاد عرضه می‌شوند. خرید تشک مسافرتی ارزان به دو روش حضوری و اینترنتی از پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد.

قیمت مدل‌های مختلف تشک مسافرتی وزن سبک و سنگین

خرید تشک مسافرتی ارزان | قیمت تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی با توجه به نوع الیاف به‌کاررفته در آن‌ها، ابعاد و اندازه و جنس پارچه دارای انواع متنوعی هستند. تشک پنبه‌ای، تشک پشم‌شیشه، تشک بادی، تشک طبی، تشک نمدی و … برخی از مدل‌های مختلف تشکر محسوب می‌شوند. قیمت مدل‌های مختلف تشک متفاوت است. برخی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر میزان قیمت این تشک‌ها عبارت‌اند از:

  • مارک و برند تشک

  • نوع الیاف به‌کاررفته در تشک

  • جنس پارچه و لایه تشک

  • نوع دوخت تشک

  • ضخامت تشک

  • وزن تشک.

جهت اطلاع دقیق از قیمت مدل‌های مختلف تشک مسافرتی می‌توانید به سایت خرید تشک مسافرتی ارزان مراجعه نمایید و یا با نمایندگی‌های فروش تماس برقرار نمایند.

روش‌های خرید تشک مسافرتی ارزان در وزن های مختلف

خرید تشک مسافرتی ارزان | روشهای خرید تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی را می‌توان به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز مختلفی خریداری کرد. یکی از روش‌های خرید تشک مسافرتی ارزان‌ خرید اینترنتی می‌باشد. خرید اینترنتی درصورتی‌که از سایت‌های معتبر انجام گیرد باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد. پاندا خواب انواع مدل‌های متنوع تشک مسافرتی را به‌صورت عمده و مستقیم در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. پاندا خواب محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌کند و در تولید تشک مسافرتی از الیاف مرغوب استفاده می‌نماید.

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده