کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / قیمت خرید عمده تشک پنبه ای دست دوز

قیمت خرید عمده تشک پنبه ای دست دوز

تشک پنبه ای دست دوز از جمله تشک های خوب سنتی می باشد که از فواید و خواص بی نظیری نیز برخوردار هستند. این نوع تشک ها از قابلیت پر شدن با الیافی نظیر پشم گوسفند نیز برخوردار هستند و در حال حاضر برای سفارش عمده انواع تشک های خوب سنتی می توانید با ما در تماس باشید.

تشک ها با توجه به روش های دوخت و نوع متریالی که برای پر کردن آن ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای مدل های مختلفی هستند.

یکی از تشک هایی که استفاده از آن ها بسیار کمرنگ شده است، مربوط به تشک های پنبه ای دست دوز بوده و هر چه خانواده ها از فواید آن شناخت بیشتری داشته باشند، میزان استفاده از آن نیز افزایش می یابد.

تشک پنبه ای دست دوز

تولیدی تشک پنبه ای دست دوز نوزادی

الیاف پنبه ای، از جمله متریال مناسب و باخاصیت بالا برای پر کردن تشک های نوزادی می باشد اما در نظر داشته باشید که به منظور جلوگیری از بروز حساسیت در این گروه سنی، پارچه های رویه آن از جنس نخی استفاده می شود.

استفاده از پنبه در تولید این نوع تشک ها به گونه ای است که سبب می شود تا کیفیت و طول عمر تشک های ایرانی ارائه شده نیز افزایش یابد.

تشک های پنبه ای می تواند برای رده های سنی مختلف نیز مناسب باشد که با انواع مدل ها و اندازه ها، تولید آن را بر عهده گرفته ایم.

تشک سنتی

عمده فروشی انواع تشک سنتی

تشک های سنتی که به صورت دست دوز در حال تولید می باشند، می تواند در بازار تمامی شهرها مورد نیاز باشد.

به همین منظور بهترین راهی که برای عمده فروشی انواع تشک های سنتی و دست دوز به کار گرفته ایم، فروش اینترنتی است.

در این سایت شما می توانید با انتخاب انواع تشک های پشمی، پنبه ای و …، اقدام به سفارشات خود با یک تماس به صورت مستقیم نمایید.

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

تماس با دفتر کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

 تشک سفری سبک و زیبا را می‌توان به شکل کاملاً مستقیم از کارخانه تولیدی تشک …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده