کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / خرید عمده تشک مسافرتی کودک

خرید عمده تشک مسافرتی کودک

تشک مسافرتی کودک به عنوان یک ابزار کاربردی و در عین حال کم جا می باشد که به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد. با خرید عمده انواع تشک های ارزان قیمت سفری توسط فروشگاه های کالای خواب، سودآوری های مناسبی در انتظار شما می باشد. همچنین انواع تشک های پشم شیشه تک نفره و دونفره هم قابل انتخاب برای شما خواهد بود.

دوخت تشک مسافرتی به گونه ای انجام می شود که کمترین فضا را اشغال نماید و علاوه بر این دارای وزن سبک و قابلیت حمل آسان باشد.

این ویژگی ها برای انواع تشک های کودک و بزرگسال باید رعایت شود تا بتوان بیشترین کارایی را از این گونه تشک ها داشت.

از طرفی این نوع تشک های ایرانی با کمترین میزان الیاف پر می شوند اما فشرده بودن آن سبب می شود تا بتوان خواب راحتی را برروی آن ها تجربه نمود.

تشک نوزادی لبه دار

سفارش تشک نوزادی لبه دار

اما طراحی تشک های نوزادی به صورت لبه دار سبب راحتی مادران شده چرا که این نوع تشک ها از غلت زدن های خطرناک جلوگیری می نماید.

همچنین این نوع تشک ها به صورت عروسکی دوخته می شوند تا جذابیت و زیبایی بیشتری به همراه داشته باشند.

در حال حاضر انواع تشک های نوزادی با ظاهر زیبا و طرح های متنوع توسط تولیدی پاندا خواب در حال طراحی می باشند.

این نوع تشک ها برای فروشگاه های سیسمونی نوزاد و همچنین فروشگاه های کالای خواب بسیار مفید خواهد بود چرا که بدون شک فروش آن ها را تا چندین برابر افزایش می دهد.

تشک مسافرتی کودک

خرید تشک مسافرتی کودک

بخش دیگری از تشک های کودک این مرکز، اختصاص به تشک های مسافرتی دارد که طراحی این نوع تشک ها با بهترین کیفیت و استفاده از الیاف مصنوعی و ضد حساسیت انجام می شود.

فروش اینترنتی تشک های کودک و بزرگسال در این سایت با تضمین کیفیت انجام می شود و شما این امکان را از تمامی شهرها دارید که با یک تماس، اقدام به خرید عمده تشک نمایید.

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده