کالای خواب پاندا
خانه / پتو تیسا / خرید اینترنتی پتوی شادیلون (۲۲۰-۲۴۰) طرحدار & الوان (تکرنگ) Shadilon

خرید اینترنتی پتوی شادیلون (۲۲۰-۲۴۰) طرحدار & الوان (تکرنگ) Shadilon

خرید اینترنتی پتوی شادیلون را می‌توانید از طریق سایت‌های معتبر و مجازی انجام دهید که کارخانه شادیلون راه‌اندازی کرده است. پتوی دونفره و پتوی یک‌نفره شادیلون را می‌توانید با کمترین قیمت از این سایت‌ها خریداری نمایید. کارخانه شادیلون یکی از مجموعه‌های تولیدی فعال در ایران محسوب می‌شود. این کارخانه انواع پتوهای ساده، طرح دار و گل برجسته را به بازار عرضه می‌کند. طرح و مدل و مشخصات پتو در سایت‌های فروش قرارگرفته و می‌توان موارد دلخواه را سفارش داد.

پتوی یک‌نفره شادیلون

پتوی یک‌نفره شادیلون یکی از محصولات پرفروش این نساجی محسوب می‌شود که در سایزها و طرح‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شود. برخی از این پتوها دارای گل‌های برجسته و برخی دارای طرحی ساده هستند. همچنین رنگ پتو می‌تواند تک‌رنگ و یا چندرنگ باشد. خرید اینترنتی پتوی شادیلون در انواع مدل‌های زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

  • پتوی یک‌نفره رز ساده

  • پتوی یک‌نفره رز گل برجسته

  • پتوی یک‌نفره مریم ساده

  • پتوی یک‌نفره مریم گل برجسته

  • پتوی یک‌نفره تک‌رنگ نیکا

  • پتوی یک‌نفره طرح دار نیکا

  • پتوی یک‌نفره گل برجسته چیکا

  • پتوی یک‌نفره تک‌رنگ چیکا

این مدل پتوها را می‌توان در منازل استفاده کرد. پتوهای مسافرتی شادیلون نیز دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره هستند. پتوی یک‌نفره شادیلون مسافرتی دارای فروش بسیار خوبی بوده و با نام‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود.

پتوی شادیلون نوزادی

پتوی شادیلون نوزادی از دیگر محصولات پرفروش و زیبای کارخانه شادیلون محسوب می‌شود. این پتوها با استفاده از دو نخ پلی‌استر و یا آکریلیک تولید می‌شوند. اندازه این پتوها نسبت به پتوی یک‌نفره شادیلون و حتی پتوی نوجوان کوچک‌تر می‌باشد. پتوی شادیلون نوزادی دارای طرح‌های کارتونی و فانتزی می‌باشد. برخی از طرح‌های این پتو دخترانه و برخی دیگر پسرانه هستند. همچنین این مدل پتو با تنوع بالای رنگ عرضه می‌شود.

اندازه این پتوها ۱۱۰ در ۱۴۰ سانتیمتر است. وزن خالص پتوهای نوزادی و نوجوان حدود ۱۳۰۰ گرم می‌باشد. پتوهای نوزادی دارای مدل‌های گل برجسته نیز هستند. هر دو مدل ساده و گل برجسته پتوی نوزادی قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را داشته و از ثبات رنگ برخوردار است. به عبارتی پس از شستشو پتو دچار ترکیب رنگ نخواهد شد. به‌طورکلی پتوی نوزادی شادیلون کاملاً بدون حساسیت بوده و می‌توان برای پوست‌های حساس نیز از آن استفاده کرد. خرید اینترنتی پتوی شادیلون نوزادی را می‌توان از طریق سایت‌های معتبر و در انواع مدل‌های دخترانه و پسرانه انجام داد.

پتوی یک‌نفره شادیلون | پتوی نوزادی شادیلون

پتوی دونفره آتیس شادیلون

پتوی دونفره آتیس شادیلون از دیگر مدل‌های پرفروش این کارخانه محسوب می‌شود. این مدل پتو جزء انواع گل برجسته و جدید محسوب می‌شود. پتوی آتیس در اندازه ۱۹۵ در ۲۲۵ سانتیمتر تولید می‌شود. درواقع پتوی آتیس نسبت به پتوی یک‌نفره شادیلون دارای وزن بیشتر و ابعاد بزرگ‌تری است.

این پتو از بهترین الیاف تولیدشده است و ضد الکتریسیته ساکن می‌باشد. میزان گرمای پتو مناسب بوده و با عبور هوا از منافذ خود از تعریق جلوگیری می‌کند. پتوی دونفره آتیس را می‌توان با دست و ماشین لباسشویی شستشو داد. خرید اینترنتی پتوی شادیلون آتیس نیز یکی از روش‌های مطمئن و به‌صرفه برای تهیه این مدل پتو می‌باشد.

مشخصات پتوی نیکا شادیلون

پتوی نیکا شادیلون یکی دیگر از محصولات کارخانه شادیلون است که در اندازه یک‌نفره و در دو مدل تک‌رنگ و چندرنگ تولید می‌شود. این پتو در اندازه ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شود. پتوی یک‌نفره شادیلون نیکا دارای کمترین قیمت می‌باشد.

این پتو طرحی مشابه پتوهای چیکا شادیلون دارد اما به علت وجود لک در هنگام تولید با قیمت کمتری عرضه می‌شود. از مشخصات پتوی نیکا شادیلون می‌توان به وزن سبک، نرمی و لطافت، تنوع طرح و رنگ و ماندگاری بالا اشاره کرد. این پتو نیز به‌صورت عمده و تکی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و امکان خرید اینترنتی پتوی شادیلون نیکا نیز فراهم‌شده است.

پتوی یک‌نفره شادیلون | پتوی نیکا

پتوی سبک مسافرتی شادیلون

پتوی سبک مسافرتی شادیلون از دیگر محصولات این نساجی محسوب می‌شود. پتوهای مسافرتی شادیلون با نام‌های مختلفی همچون پتوی پایا و پتوی تیسا در بازار عرضه می‌شوند. این پتوها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند. پتوی یک‌نفره شادیلون از قیمت کمتری برخوردار است. چراکه وزن و الیاف آن کمتر می‌باشد. خرید اینترنتی پتوی شادیلون مسافرتی در شکل‌های ساده، گل‌دار و یا گل برجسته امکان‌پذیر می‌باشد. پتوهای مسافرتی شادیلون دارای زیبایی خاصی بوده و می‌توانند به‌عنوان روتختی نیز مورداستفاده قرار گیرند.

پتوی یک‌نفره شادیلون | صادرات پتوی شادیلون

صادرات پتوی شادیلون به کشورهای همسایه

صادرات پتوی شادیلون به کشورهای همسایه به‌صورت عمده و با تناژ بالا انجام می‌گیرد. پتوی شادیلون جزء برندهای صادراتی ایران است. می‌توان با خرید اینترنتی پتوی شادیلون و صادرات آن سود خوبی را کسب کرد. پتوی یک‌نفره شادیلون، پتوی دونفره شادیلون و پتوهای مسافرتی و نوزاد گزینه‌های بسیار خوبی برای صادرات هستند.

خرید اینترنتی پتوی شادیلون | پتوی سبک

قیمت انواع پتوی شادیلون در بازار

قیمت انواع پتوی شادیلون در بازار را می‌توان از طریق مراکز فروش جویا شد. پتوی شادیلون باوجود کیفیت بالا از قیمت مناسبی برخوردار است. پتوی یک‌نفره شادیلون قیمت ارزان‌تری نسبت به مدل‌های دونفره دارد. همچنین در خرید اینترنتی پتوی شادیلون از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

پتوی یک‌نفره شادیلون | قیمت پتو شادیلون

خرید اینترنتی پتوی شادیلون عمده

خرید اینترنتی پتوی شادیلون عمده از طریق سایت پاندا خواب امکان‌پذیر شده است.
پاندا ازجمله تولیدکنندگان کالای خواب مرغوب است که پتوی شادیلون را در طرح‌های متنوعی عرضه می‌کند. برای استعلام از موجودی مدل‌های مختلف و خرید عمده با کارشناسان فروش در تماس باشید.

پتوی یک‌نفره شادیلون | خرید عمده پتو

 

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو نرمینه یک نفره

قیمت پتو نرمینه یک نفره q4-q10 الوان و گلدار برجسته

بالش طبی صندلی ماشین و پتوهای نرمینه با توجه به زیبایی و طرح های متنوعی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده