کالای خواب پاندا
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش تشک مموری فوم ویستر

مرکز فروش تشک مموری فوم ویستر

تشک مموری فوم ویستر از تشک های هوشمند تولید شده در کارخانه قزوین می باشد که این نوع تشک های خوب و باکیفیت، از ویژگی های طبی نیز برخوردار هستند. این مرکز با ایجاد فرصت های فروش عمده تشک های فوق، موقعیتی را برای دستیابی به قیمت های دست اول، فراهم ساخته است.

در صورت تمایل به خرید تشک های طبی، پیشنهاد می کنیم از تشک هایی که از لایه های فوم هوشمند در آن ها استفاده شده، استفاده نمایید.

این نوع تشک ها با تنظیم هوشمنده دمای تشک، فضای مناسب و ایده آل تری را برای خواب هر فردی فراهم می آورد.

تشک مموری فوم ویستر

ویژگی تشک مموری فوم ویستر

کرون ویستر از تشک های گروه تولیدی ویستر می باشد که از لایه های مموری فوم در داخل آن برای افزایش خواص و فواید آن استفاده شده است.

این نوع تشک های طبی فنری با لایه پارچه ای کوانتوم پلاس که آنتی استرس هم می باشد، فواید و مزایای بسیار بیشماری به همراه دارد.

این مدل از تشک های ویستر به صورت دو لایه می باشد و تشکی که در لایه زیری قرار گرفته است، از فنرهای منفصل تشکیل شده و ارتفاع ۲۲ سانتی متری دارد.

در خصوص لایه بالای تشک های خواب کرون ویستر هم که لایه مموری فوم در داخل آن قرار گرفته است هم ارتفاع ۱۸ سانتیمتری دارد.

عمده فروشی تشک ویستر

مرجع عمده فروشی تشک ویستر

بهترین مرجعی که در اختیار مشتریان برای خرید عمده تشک های ویستر قرار گرفته است مربوط به خدمات فروش اینترنتی تشک خواهد بود.

این روش فروش و تجارت در بازار امروزی، از ارزش های والایی برخوردار است که مهم ترین مسئله مربوط به کاهش زمان مورد نیاز برای تامین عمده تشک های مورد نیاز خواهد بود.

در حال حاضر تشک های گوناگونی که توسط شرکت ویستر قزوین با کیفیت های استاندارد تولید شده اند را از طریق این سایت با یک تماس می توانید خریداری نمایید.

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشتی ترمه

بهترین قیمت روبالشتی ترمه (۵۱*۷۱) برای خرید از کارگاه های تولیدی و کارخانه روبالشتی !!

روبالشتی ترمه یکی از تولیدات کارخانه های تولید روبالشتی است، که از فروش خوبی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده