کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / خرید عمده روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت

خرید عمده روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت

روفرشی 12 متری کش‌دار ارزان‌قیمت

روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت را می‌توان از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی متعددی خریداری کرد. اولین روفرشی‌های جهان در شهر یزد تولیدشده‌اند؛ بنابراین مهد اولیه تولید روفرشی کشور ایران است. روفرشی‌های اولیه از جنس پنبه بوده و در صنایع‌دستی تولید می‌شدند. این روفرشی‌ها بسیار ضخیم بودند و بیشتر به‌صورت دو رو عرضه می‌شدند. رفته‌رفته تنوع روفرشی‌ها در بازار زیاد شد. امروزه مدل‌های بسیار جدیدی از این کالا در بازار وجود دارد. روفرشی کش‌دار یکی از مدل‌های جدید و زیبا است که با الیاف مختلفی تولید می‌شود.

برندهای پرفروش و معتبر روفرشی ایرانی

روفرشی 12 متری کش‌دار ارزان‌قیمت | برند روفرشی ایرانی

روفرشی‌های ایرانی در اشکال مختلف دایره، بیضی، مربع و مستطیل شکل تولید می‌شوند. همچنین روفرشی‌ها دارای اندازه‌های مختلف ۳، ۴، ۶، ۹ و ۱۲ متری هستند. بهتر است روفرشی‌ها را متناسب با ابعاد و اندازه فرش انتخاب نمایید. روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت یکی از مدل‌هایی است که به‌طور کامل از فرش مراقبت می‌کند. شرکت‌ها و نساجی‌های مختلفی در شهرهایی مانند یزد، تبریز و تهران کار تولید روفرشی را انجام می‌دهند. برخی از برندهای پرفروش رو معتبر روفرشی ایرانی عبارت‌اند از:

  • روفرشی ستاره زرین یزد
  • روفرشی سیمین
  • روفرشی گلریس
  • روفرشی نادر بافت
  • روفرشی میلاد زرین یزد
  • روفرشی گوهران
  • روفرشی مهر باف یزد
  • روفرشی نیکزاد

هر یک از این شرکت‌ها از روش تولید و الیاف مختلفی استفاده می‌کنند. ازاین‌رو تنوع روفرشی‌ها بسیار زیاد است. می‌توان انواع مدل‌ها و برندهای روفرشی را به‌صورت مستقیم و عمده از تولیدی‌ها و یا نمایندگی‌های فروش خریداری کرد.

جدیدترین مدل روفرشی کش‌دار

روفرشی 12 متری کش‌دار ارزان‌قیمت | مدل جدید روفرشی

روفرشی کش‌دار ازجمله مدل‌های زیبا و پرفروش در بازار محسوب می‌شوند. این نوع روفرشی به علت ظاهر زیبا و دوام مناسب در بازار مورد استقبال خریداران قرارگرفته است. برخی از جدید‌ترین مدل روفرشی کش‌دار عبارت‌اند از:

روفرشی‌های کش‌دار به زیر فرش متصل می‌شوند. مزیت این نوع روفرشی این است که دچار چروک و جمع شدگی نمی‌شود. درنتیجه این کالا به‌خوبی از فرش‌های گران‌قیمت محافظت کرده و فرش‌های کهنه را نیز پوشش می‌دهد. روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت را می‌توان از طریق فروشگاه‌ها و مراکز مختلفی خریداری کرد. خرید غیرحضوری روفرشی از طریق سایت‌های فروش معتبر نیز فراهم‌شده است.

خرید روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت

روفرشی 12 متری کش‌دار ارزان‌قیمت | خرید روفرشی

برای خرید روفرشی ۱۲ متری کش‌دار ارزان‌قیمت می‌توانید به مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب مراجعه نمایید.
روفرشی‌های پاندا در انواع طرح‌های سنتی مانند گبه، افشان، ترنج و ترمه تولید و عرضه می‌شوند. همچنین طرح‌ها و مدل‌های جدید روفرشی مانند طرح سه‌بعدی توسط این مجموعه به فروش می‌رسد. تمامی محصولات ذکرشده به‌صورت عمده و با نرخ پایین در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده روفرشی جدید طرح فرش

مرکز خرید عمده روفرشی جدید (۳۵ مدل) طرح فرش ( صادراتی )

تشک خوشخواب دونفره و روفرشی های جدید طرح فرش نمونه ای از روفرشی ها هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده