کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / قیمت تشک مهمان ارزان پشم شیشه لایه آکاردئون | PANDA

قیمت تشک مهمان ارزان پشم شیشه لایه آکاردئون | PANDA

قیمت تشک مهمان ارزان

قیمت تشک مهمان ارزان توسط شرکت‌های تولیدی و نمایندگی‌های فروش تعیین می‌گردد. تشک مهمان یکی از انواع تشک‌های محبوب و پرفروش است که دارای چندین مدل مختلف می‌باشد. این تشک‌ها بسیار باکیفیت و زیبا بوده و برای فضاهای کوچک انتخاب مناسبی هستند. تشک‌های مهمان از الیاف و متریال‌های متفاوتی تولید می‌شوند. نوع پارچه به‌کاررفته در این تشک‌ها نیز مختلف است. ازاین‌رو تشک‌های مهمان دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. این تشک‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی مانند حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

تشک مهمان پشم‌شیشه مرغوب

قیمت تشک مهمان ارزان | تشک مهمان پشم شیشه

تشک‌های مهمان از الیاف مختلفی تولید می‌شوند و دارای انواع مختلفی هستند. تشک پنبه‌ای، تشک ابری، تشک پشم‌شیشه و… برخی از انواع مدل‌های این تشک محسوب می‌شوند. تشک پشم‌شیشه پرفروش‌ترین نوع تشک مهمان محسوب می‌شود. این تشک‌ها سبک، کم‌حجم و بادوام هستند. تشک‌های پشم‌شیشه در ابعاد مختلفی مانند تشک یک‌نفره و تشک دونفره تولید می‌شوند.

جهت تولید این تشک‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی مانند پارچه پلی‌استر، پارچه تترون، پارچه فلامنت و پارچه ستایش استفاده می‌شود. هر یک از این پارچه‌ها دارای درجه کیفی مختلفی هستند. بهتر است تشک‌هایی را خریداری کنید که جنس پارچه آن‌ها مرغوب باشد. پارچه‌های مرغوب ضد حساسیت هستند و پس از شستشو دچار تغییر رنگ نمی‌شوند.

تشک مهمان پشم‌شیشه مرغوب

همچنین تشک مهمان پشم‌شیشه مرغوب در مدل‌های ساده و زیپ‌دار تولید می‌شوند. رویه تشک مهمان ساده به الیاف آن دوخته‌شده است. ازاین‌رو شستشوی این تشک‌ها معمولاً دشوار است. تشک مهمان زیپ‌دار دارای رویه جداگانه بوده و به‌راحتی از الیاف تشک جدا می‌شود. به همین دلیل می‌توان رویه این تشک‌ها را به‌راحتی شستشو داده و نیاز به شستشوی کامل تشک نمی‌باشد. برخی از تشک‌های پشم‌شیشه دارای لایه آکاردئونی هستند. این لایه سبب محافظت بیشتر تشک شده و از شکستگی و تغییر شکل آن جلوگیری می‌کند. قیمت تشک مهمان ارزان را می‌توان از طریق سایت‌های فروش آنلاین جویا شد.

لیست قیمت تشک مهمان ارزان

لیست قیمت تشک مهمان ارزان

لیست قیمت تشک مهمان ارزان را می‌توان در سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کرد. همچنین از طریق تماس با نمایندگی‌های فروش می‌توان از قیمت کالا مطلع شد. قیمت تشک‌های مهمان بستگی به عوامل زیر دارد:

  • نوع مارک و شرکت تولیدی تشک
  • نوع الیاف و جنس پارچه تشک
  • وزن، ابعاد و ضخامت تشک

خرید عمده تشک مهمان از تولیدی

قیمت تشک مهمان ارزان | خرید عمده تشک مهمان

خرید عمده تشک مهمان از تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب مرغوب و درجه‌یک در ایران است. تشک‌های مهمان پاندا دارای لایه آکاردئونی و پارچه ضد حساسیت هستند. این تشک‌ها از طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی برخوردار بوده و در مدل‌های ساده و زیپ‌دار تولید و عرضه می‌شوند.

 

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده