کالای خواب پاندا
خانه / روتختی اسپرت / خرید با بهترین قیمت روتختی نوجوان پسرانه ارزان در انواع جنس ها

خرید با بهترین قیمت روتختی نوجوان پسرانه ارزان در انواع جنس ها

روتختی نوجوان پسرانه ارزان

روتختی نوجوان پسرانه ارزان دارای جنس‌ها و انواع مختلفی است که توسط مراکز تولیدی و فروشگاه‌های مختلفی عرضه می‌شود. روتختی یکی از مهم‌ترین لوازم خواب است. این کالا دارای تنوع زیادی بوده و متناسب با سن و سلیقه افراد مختلف تولید می‌شود. روتختی‌های موجود در بازار ایران برخی محصولی داخلی بوده و برخی دیگر توسط شرکت‌های خارجی وارد می‌شوند. ازاین‌رو برندهای مختلف ایرانی و خارجی این کالا در بازار موجود است. میزان قیمت و ویژگی‌های این برندها باهم متفاوت است. می‌توان انواع روتختی‌ها را به‌صورت عمده از طریق تولیدی‌ها و مراکز بازرگانی خریداری کرد.

انواع جنس‌ها و طرح‌های روتختی پسرانه | New boys’ bedspread

روتختی نوجوان پسرانه ارزان | انواع طرح روتختی پسرانه

روتختی‌های تک‌نفره به سه مدل اسپرت، دخترانه و پسرانه تقسیم‌بندی می‌شوند. نوع جنس و طرح این نوع روتختی‌ها باهم متفاوت است. برخی از انواع جنس‌ها و طرح‌های روتختی پسرانه عبارت‌اند از:

  • روتختی پلی‌استر: پارچه این نوع روتختی از ترکیب نخ پنبه و آکریلیک تولید می‌شود. روتختی‌های پلی‌استر سبک و مقاوم بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند. این نوع روتختی‌ها دارای مدل‌های ساده و سه‌بعدی هستند.
  • روتختی پنبه‌ای: پارچه پنبه‌ای یکی دیگر از انواع پارچه‌هایی است که جهت تولید روتختی پسرانه مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع روتختی جزء مدل‌های مرغوب و باکیفیت هستند. ازاین‌رو میزان قیمت آن‌ها مقداری بیشتر از سایر روتختی‌ها است.
  • روتختی کتان: روتختی‌های کتان نیز دارای انواع طرح‌های مختلف پسرانه هستند. این نوع روتختی‌ها تقریباً ظاهری شبیه به روتختی‌های پنبه‌ای دارند. میزان قیمت این روتختی‌ها مناسب‌تر از مدل‌های پنبه‌ای است.

طرح روتختی‌ها نیز متفاوت است. معمولاً برای تولید روتختی‌های پسرانه از طرح‌هایی مانند ماشین، شخصیت‌های ورزشی و کارتونی و طرح‌های فانتزی استفاده می‌شود. روتختی نوجوان پسرانه ارزان را می‌توان به‌صورت غیرحضوری نیز از سایت‌ها خریداری کرد.

اطلاع از آخرین قیمت روتختی نوجوان

روتختی نوجوان پسرانه ارزان | قیمت روتختی نوجوان

قیمت روتختی‌های نوجوان یکسان نیست. معمولاً تعداد اجزاء سرویس روتختی نوجوان متفاوت است. این کالا معمولاً در مدل‌های ۳، ۴ و ۵ تکه تولید می‌شوند. میزان قیمت روتختی رابطه مستقیمی با تعداد تکه‌های آن دارد. همچنین نوع پارچه و دوخت روتختی نیز از دیگر عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی محسوب می‌شوند. نوع برند روتختی، ابعاد و اندازه و تعداد سفارش نیز مؤثر بر میزان قیمت روتختی‌ها هستند. برای اطلاع از آخرین قیمت روتختی نوجوان می‌توانید به سایت‌های فروش مراجعه کرده و یا با نمایندگی‌های فروش روتختی نوجوان پسرانه ارزان تماس برقرار نمایید.

خرید روتختی نوجوان پسرانه ارزان

روتختی نوجوان پسرانه ارزان | خرید روتختی نوجوان

خرید روتختی نوجوان پسرانه ارزان از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر است.
پاندا یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان روتختی و کالای خواب ایرانی است. روتختی‌های پاندا از بهترین پارچه‌ها تولیدشده و دارای قیمت بسیار مناسبی هستند. این مجموعه روتختی‌ها را به‌صورت عمده عرضه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

روتختی پلی‌استر 4 تکه یک‌نفره

سفارش روتختی پلی‌استر ۴ تکه یک‌نفره ۱۶۰*۱۸۰

روتختی پلی‌استر ۴ تکه یک‌نفره یکی از مدل‌هایی است که در انواع دخترانه، پسرانه و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده