کالای خواب پاندا
خانه / تشک طبی / پخش عمده تشک طبی فنر پاکتی در شیراز

پخش عمده تشک طبی فنر پاکتی در شیراز

پخش عمده تشک طبی فنر پاکتی در شیراز، اصفهان، مشهد، قزوین و دیگر شهرهای ایران، به صورت اینترنتی قابل انجام است که می توانید برای ثبت سفارشات خود با ما در تماس باشید.

یکی از تشک هایی که امروزه جایگزین تشک های فنر متصل قدیمی شده، تشک های فنر پاکتی است که بسیاری از معایب تشک های طبی قدیمی را از بین برده است.

مهم ترین مزیت این نوع تشک ها، مربوط به خاصیت ارتجاعی کمتر می باشد که در نتیجه سر و صدای کمتری از اصطکاک فنرها ایجاد می شود.

تشک طبی خوشخواب

تشک طبی خوشخواب مدل طبی-پاکتی

از معروف ترین شرکت هایی که در زمینه تولید تشک فعالیت می کند، می توان به کمپانی خوشخواب اشاره نمود که ارائه دهنده بهترین نوع تشک های فنری پاکتی می باشد.

این دست از تشک ها با گارانتی پنج ساله ارائه می شوند و دارا بودن ارتفاع ۲۳ سانتیمتری و استفاده از پارچه های بدون حساسیت و ضد باکتریال ژاکارد هم از دیگر ویژگی های قابل بیان این تشک ها محسوب می شود.

دو رو بودن این تشک ها سبب می شود تا مدت زمان بیشتری را بتوان از آن ها استفاده نمود.

تشک طبی پاکتی

مقایسه قیمت تشک طبی پاکتی و فنر متصل

همانطور که گفته شد تشک ها دونفره و تک نفره به دو دسته فنر متصل و فنر منفصل تقسیم می شوند و تشک های فنر متصل که از نسل های قدیمی محسوب می شوند، دارای قیمت های پایین تری هم هستند.

در تشک های پاکتی، فنرها به صورت جدا از هم در داخل پاکت هایی قرار دارند که در نتیجه منجر به افزایش طول عمر تشک ها می شود و طبیعی است که قیمت های بالاتری هم داشته باشد.

تشک طبی فنر

پخش عمده تشک طبی فنر پاکتی

امروزه در شهرهای متعددی از ایران، با وجود فعالیت افراد در حوزه پخش تشک، نیاز به تامین عمده تشک نیز وجود دارد.

از همین رو بهترین مسیری که پیشنهاد می کنیم تا برای دستیابی به این هدف خود از آن استفاده نمایید مربوط به خرید عمده تشک به صورت اینترنتی است.

از همین رو خدمات این سایت می تواند انواع تشک های مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد.

مطلب پیشنهادی

خرید تشک مهمان بدون زیپ

خرید تشک مهمان بی زیپ پارچه اعلا به صورت عمده | Patuha.ir

خرید تشک مهمان بدون زیپ به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز تولیدی و فروشگاه‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده