کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / قیمت روبالشی عروسکی طرح های متنوع code 2301 | تولیدی روبالشی ۳بعدی

قیمت روبالشی عروسکی طرح های متنوع code 2301 | تولیدی روبالشی ۳بعدی

قیمت روبالشی عروسکی

قیمت روبالشی عروسکی با توجه به مدل و نوع الیاف آن متفاوت است. روبالشی‌های عروسکی معمولاً در ابعاد کوچک برای استفاده نوزادان و کودکان طراحی‌شده‌اند. این روبالشی‌ها دارای تنوع بسیار زیادی بوده و از رنگ‌بندی کاملی برخوردارند. معمولاً برای تولید روبالشی‌های عروسکی از جنس پارچه‌های مرغوب و باکیفیت استفاده می‌شود. ازاین‌رو روبالشی‌های نوزاد و کودک ضد حساسیت بوده و کاملاً با پوست و مو کودک سازگار می‌باشند. نرمی و لطافت بالا مهم‌ترین مشخصه روبالشی‌های عروسکی محسوب می‌شود. می‌توان این روبالشی‌ها را به‌صورت عمده و تکی و از مراکز مختلفی خریداری کرد.

روبالشی عروسکی سه‌بعدی code 2301

قیمت روبالشی عروسکی | روبالشی سه بعدی

روبالشی‌های عروسکی code 2301 دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. یکی از مدل‌های پرفروش این نوع روبالشی، روبالشی‌های سه‌بعدی است. برای تولید این روبالشی‌ها از طرح‌های مختلفی مانند شخصیت‌های فانتزی و کارتونی استفاده می‌شود. روبالشی‌های سه‌بعدی از جنس پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند. برخی از انواع روبالشی عروسکی سه‌بعدی عبارت‌اند از:

  • روبالشی پنبه‌ای: پارچه پنبه یکی از بهترین و پراستفاده‌ترین نوع پارچه‌هایی است که برای تولید روبالشی‌های نوزاد و کودک مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روبالشی‌ها آتی باکتریال بوده و هوا را به‌خوبی از درون بافت خود عبور می‌دهد. ازاین‌رو روبالشی‌های پنبه‌ای با نرمی و لطافت بالا از تعریق جلوگیری می‌کنند. روبالشی‌های پنبه‌ای دارای مدل‌های ساده و سه‌بعدی می‌باشند.
  • روبالشی پلی‌استر: یکی دیگر از انواع پارچه‌هایی که جهت تولید روبالشی‌های سه‌بعدی عروسکی مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ پارچه پلی‌استر است. این نوع روبالشی‌ها دارای قیمت ارزان‌تری هستند. روبالشی‌های پلی‌استر نیز دارای تنوع طرح و مدل بوده و از ماندگاری بالایی برخوردارند.
  • روبالشی مخمل: پارچه مخمل نیز جهت تولید انواع کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع پارچه قابلیت چاپ دیجیتال را نیز دارد. ازاین‌رو نوعی از روبالشی‌های سه‌بعدی کودک از این پارچه تولیدشده‌اند. روبالشی‌های مخمل دارای ضخامت خوبی بوده و از ماندگاری بالایی برخوردارند.

قیمت روبالشی عروسکی با توجه به جنس پارچه آن متفاوت است.

لیست قیمت روبالشی عروسکی

قیمت روبالشی عروسکی

قیمت روبالشی‌های عروسکی یکسان نیست. عوامل مختلفی بر میزان قیمت این کالا مؤثر است. برخی از مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

  • نوع طرح و مدل روبالشی
  • نوع الیاف و جنس پارچه روبالشی
  • نوع برند و شرکت تولیدکننده روبالشی
  • روش خرید و تعداد سفارش

برای اطلاع دقیق از لیست قیمت روبالشی عروسکی می‌توانید با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار نمایید.

عرضه مستقیم روبالشی نوزاد

قیمت روبالشی عروسکی | عرضه مستقیم روبالشی نوزاد

عرضه مستقیم روبالشی نوزاد از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام می‌گیرد.

پاندا خواب تولیدکننده انواع کالای خواب و روبالشی‌های نوزاد است.
روبالشی‌های این مجموعه دارای طرح‌های عروسکی و جذاب بوده و به‌صورت عمده عرضه می‌شوند این مجموعه قیمت مناسبی برای این کالا در نظر گرفته است.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده