کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / صادرات تشک تک نفره مهمان ارزان با لایه آکاردئون الیاف سفید درجه ۱

صادرات تشک تک نفره مهمان ارزان با لایه آکاردئون الیاف سفید درجه ۱

صادرات تشک تک نفره مهمان ارزان

تشک تک نفره مهمان یا مسافرتی به دلیل دارا بودن قیمت های ارزان، گزینه انتخابی اکثر تاجران در فعالیت های صادراتی می باشد. اما آیا از چگونگی خرید عمده این نوع تشک ها آگاهی دارید؟ چرا که در صورت ارتباط با واسطه ها، ممکن است قیمت های بالاتری اعلام شود که این امر حاشیه سودآوری را کاهش می دهد.

ایران از جمله قطب های تولیدی در جهان می باشد که عرصه های صادراتی ویژه ای را فراهم ساخته است و در این میان می توان به صادرات تشک تک نفره مهمان اشاره نمود.

تشک مهمان یا تشک مسافرتی از ارزان ترین تشک های موجود در بازار می باشد که این نوع تشک ها از جمله ویژگی هایی که دارند، ضخامت کم، وزن سبک و راحتی حمل و استفاده از آن می باشد.

تشک تک نفره مهمان

تشک تک نفره مهمان ۱۰ سانتی

از تشک های نازک ارائه شده برای مهمان، می توان به اندازه های ۱۰ سانتی متری آن اشاره نمود. این نوع تشک ها دارای مدل های مختلفی هستند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تشک مهمان رویا

  • تشک دورویه پنبه

  • تشک سه لایه لایکو

  • تشک سارای

  • تشک میکرو

  • تشک تاشو

این نوع تشک ها با نازک ترین حالت ممکن تولید شده اند که در دوخت و پر کردن آن ها از بهترین و بهداشتی ترین متریال ممکن استفاده شده است.

صادرات تشک مهمان

صادرات تشک مهمان به عراق لایه آکاردئونی الیاف سفید

عراق به عنوان یکی از اصلی ترین بازارهای تجاری متقاضی همکاری با ایران می باشد.

همه ساله شاهد این مسئله هستیم که محصولات متعددی از بازار ایران به کشورهای خارجی از جمله عراق، صادر می شود. تشک مهمان و مسافرتی هم از جمله مواردی است که به دلیل پر حاشیه بودن سودآوری آن، علاقه مندان بسیاری را به سمت خود کشانده است.

با وجود ظرفیت بالای صادرات تشک و انواع سرویس های خواب به عراق و افغانستان و …، فرصت مناسبی برای تامین عمده فراهم آورده ایم.

این نوع تشک ها که اکثرا با استفاده از پشم شیشه تولید می شوند، قابل عرضه مستقیم در این مرکز بوده که مشتریان امکان ثبت سفارشات عمده خود را با یک تماس خواهند داشت.

مشخصات تشک مسافرتی لایه آکاردئونی الیاف سفید زیپ دار

تشک مسافرتی لایه آکاردئونی

تشک مسافرتی مرغوب درجه ۱ باید دارای ویژگی هایی باشد که از نظر مصرف کننده مرغوب شناخته شود.

تشک های مسافرتی در تولیدی پاندا با الیاف سفید درجه یک پر میشوند که راحتی و طول عمر بسیار بیشتری را به ارمغان می آورند. همچنین لایه آکاردئونی در پشم شیشه باعث ضخامت و کیفیت بالاتری در تشک مسافرتی می شود . تولید تشک مسافرتی در وزهای مختلفی از ۲ کیلوگرم تا ۴ کیلوگرم در انواع تشک مسافرتی بدون زیپ ارزان تر تا زیپ دار با پارچه اعلا بادوام ساخته و عرضه می شود.

تشک تک نفره مهمان

 فیلم کارخانه تشک مسافرتی پاندا

بسیاری از خریداران تمایل دارند در خصوص خط تولید و نحوه تولید تشک مسافرتی بیشتر آشنا شوند. به این منظور فیلم تولیدی کارخانه تشک مسافرتی پاندا را در ویدئوی جزییات تولید تشک مسافرتی در پایین برای شما آماده کرده ایم که توصیه می نماییم تماشا کنید:

 

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک یک‌نفره معمولی مسافرتی

قیمت ۱۵ مدل تشک یک‌نفره معمولی مسافرتی

قیمت تشک یک‌نفره معمولی مسافرتی را می‌توان درنتیجه همکاری با مراکز تولیدی جویا شد. تشک …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده