کالای خواب پاندا
خانه / زیرانداز حصیری / مرکز بهترین حصیر مسافرتی صادراتی در بازار(صنعتی + دستباف)

مرکز بهترین حصیر مسافرتی صادراتی در بازار(صنعتی + دستباف)

حصیر مسافرتی صادراتی توسط مراکز تولیدی در شهرهای مختلفی از ایران تهیه می‌شوند. خرید زیرانداز مسافرتی حصیری از تولیدی‌ها موجب خریدی مستقیم و بی‌واسطه خواهد شد. زیراندازهای مسافرتی یکی از ملزومات کاربردی در مسافرت محسوب می‌شوند. تنوع مدل‌های زیرانداز بسیار زیاده بوده و می‌توان آن‌ها را در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف خریداری کرد. خرید این محصول را می‌توان به روش‌های حضوری و یا غیرحضوری انجام داد.

حصیر مسافرتی صادراتی

انواع زیرانداز مسافرتی موجود در بازار

قبل از خرید زیراندازهای مسافرتی بهتر است با انواع زیرانداز مسافرتی موجود در بازار آشنا شوید. از بهترین مدل‌های زیرانداز مسافرتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زیرانداز مسافرتی جاجیمی: این مدل زیرانداز می‌تواند هنر دست باشد و یا توسط ماشین‌آلات صنعتی تولید شود. زیراندازهای جاجیمی را می‌توان برای منازل و پوشش آشپزخانه‌ها نیز استفاده کرد. طرح این مدل زیرانداز می‌تواند دایره‌ای، مثلثی و یا مربعی باشد.
  • زیرانداز برزنتی: زیراندازهای برزنتی جزء مدل‌های ضد آب محسوب می‌شوند. این نوع زیرانداز برای کوهنوردی و محیط‌های بیرون بسیار گزینه خوبی می‌باشد.
  • زیرانداز ورزشی: زیرانداز ورزشی که یکی از انواع مدل‌های معروف آن به زیرانداز پیلاتس شهرت دارد نیز یکی از مدل‌های پر تقاضای بازار محسوب می‌شود. این مدل زیرانداز برای فعالیت‌های ورزشی سخت مناسب بوده و بیشترین استفاده را در باشگاه‌های ورزشی دارد.
  • زیرانداز حصیری: زیرانداز حصیری خود دارای نمونه کارهای مختلفی است و می‌توان از آن برای تفریح و محیط‌های ساحلی نیز استفاده کرد. این زیرانداز دارای تنوع اندازه و رنگ می‌باشد. حصیر مسافرتی صادراتی را نیز می‌توان به شکل عمده و مستقیم از تولیدی‌ها خریداری کرد.

برای خرید زیرانداز مسافرتی در تمامی مدل‌های ذکرشده می‌توانید با نمایندگی‌های فروش تولیدی‌ها در ارتباط باشید.

حصیر مسافرتی صادراتی | انواع زیرانداز مسافرتی

تفاوت حصیر مسافرتی دستباف و صنعتی

حصیر مسافرتی صادراتی به دو دسته کلی دستباف و صنعتی تقسیم می‌شود. حصیر دستباف چوبی بوده و معمولاً در اندازه کوچک بافته می‌شود. برای تولید این مدل از حصیر طبیعی استفاده می‌شود. درواقع تفاوت حصیر مسافرتی دستباف و صنعتی درروش تولید و نوع مواد اولیه آن‌ها می‌باشد. حصیر صنعتی حالتی پلاستیکی دارد. این مدل خود دارای نمونه‌های مختلف است. حصیر صنعتی که با پلی‌اتیلن تولیدشده دارای کیفیت خوبی بوده و کاملاً ضد آب است. این زیرانداز قابل شستشو بوده و دارای وزن و حجم کمی هستند. خرید زیرانداز مسافرتی حصیری را می‌توانید از طریق مراکز عمده‌فروشی در سراسر کشور انجام دهید.

حصیر مسافرتی صادراتی | انواع حصیر مسافرتی

روش تشخیص زیرانداز حصیری مرغوب

ازآنجایی‌که زیراندازهای حصیری دارای تنوع هستند ممکن است انتخاب مدل مناسب کار دشواری باشد. روش تشخیص زیرانداز حصیری مرغوب چندان پیچیده نیست. معمولاً زیراندازهای باکیفیت دارای وزن سبکی هستند. این زیراندازها ضد آب بوده و خیسی و رطوبت زمین را به خود جذب نمی‌کنند. همچنین زیرانداز حصیری مرغوب خس و خاشاک روی زمین را به خود جذب نمی‌کند. حصیر مسافرتی صادراتی مرغوب دارای تمام ویژگی‌های ذکرشده می‌باشد. در صورت خرید زیرانداز مسافرتی به شکل مستقیم از تولیدی از کیفیت محصول مطمئن خواهید شد.

خرید زیرانداز مسافرتی | زیرانداز حصیری مرغوب

بهترین ابعاد برای زیرانداز مسافرتی کدام است؟

سؤالی که ممکن است در هنگام خرید ذهن شما مشتریان را به خود مشغول کند این است که بهترین ابعاد برای زیرانداز مسافرتی کدام است؟ اندازه زیراندازهای مسافرتی با توجه به تعداد افراد تعیین می‌شود. زیراندازهای مسافرتی در اندازه‌های مختلف ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید می‌شوند. البته اندازه‌های دیگری از حصیر مسافرتی صادراتی نیز در بازار موجود است. به‌طورکلی در خرید زیرانداز مسافرتی اندازه باید با توجه به تعداد افراد مورداستفاده و یا اندازه چادر مسافرتی خریداری شود.

حصیر مسافرتی صادراتی | ابعاد زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی درجه‌یک

قیمت زیرانداز مسافرتی درجه‌یک با توجه به عواملی مانند ابعاد و جنس زیرانداز تعیین می‌شود. به‌طورکلی این کالای کاربردی با قیمت ارزان و مناسبی عرضه می‌شود. حصیر مسافرتی صادراتی نیز در میان مدل‌های مختلف دارای قیمت بسیار خوبی می‌باشد. برای خرید زیرانداز مسافرتی با قیمت مناسب بهتر است به سایت‌های فروش آنلاین یا نمایندگی‌های فروش مراجعه نمایید.

حصیر مسافرتی صادراتی | قیمت زیرانداز مسافرتی

زیرانداز حصیری دونفره

زیر اندازه‌های حصیری در ابعاد کوچک برای گردش‌های خانواده‌های کم‌جمعیت نیز تولید می‌شوند. زیرانداز حصیری دونفره یکی از نمونه‌های پرفروش بوده و جزء حصیر مسافرتی صادراتی نیز محسوب می‌شود. این مدل زیرانداز سبک و کم‌حجم بوده و معمولاً به شکل دسته‌دار عرضه می‌شود. برای خرید زیرانداز مسافرتی می‌توانید طرح‌های مختلف و رنگ‌های متنوعی را انتخاب کنید. این محصول دارای نمونه‌های ساده و ضد آب بوده و از درجه کیفی بالایی برخوردار است.

حصیر مسافرتی صادراتی | زیرانداز دونفره

خرید زیرانداز مسافرتی از دیجی کالا

زیراندازهای مسافرتی را می‌توان به شکل تکی و عمده خریداری کرد. یکی از سایت‌هایی که درزمینهٔ فروش تکی و جزئی محصولات فعالیت دارد؛ دیجی کالا می‌باشد. خرید زیرانداز مسافرتی از دیجی کالا را می‌توانید با کمترین قیمت انجام دهید. این سایت محصولات متنوعی را همراه با عکس و مشخصات کامل برای مشتریان به نمایش گذاشته است.

حصیر مسافرتی صادراتی | خرید زیرانداز مسافرتی

تولیدی حصیر مسافرتی صادراتی

برای خرید زیرانداز مسافرتی به شکل عمده بهتر است به تولیدی‌ها مراجعه کنید. پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی حصیر مسافرتی صادراتی است. این مجموعه مدل‌های بسیار متنوعی از زیر اندازه‌های مرغوب را طراحی و تولید می‌کند. می‌توان این زیراندازها را در ابعاد متنوع و از طریق تماس با واحد فروش خریداری کرد.

حصیر مسافرتی صادراتی | تولیدی حصیر مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده