کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل خوب پارامونت | New Velvet Models

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل خوب پارامونت | New Velvet Models

 

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل این کالا را در طرح‌های مختلف و با بهترین کیفیت عرضه می‌کند. روبالشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند. هر مدل روبالشی از درجه کیفی مختلفی برخوردار است. جنس پارچه روبالشی؛ یکی از مهم‌ترین عواملی است که بر میزان کیفیت روبالشی تأثیر دارد. جهت تولید روبالشی‌ها از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. برخی از پارچه‌ها جنبه تزئینی داشته و نمی‌توان از آن‌ها به‌طور مداوم استفاده کرد. پارچه مخمل یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین نوع پارچه‌هایی است که جهت تولید روبالشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روبالشی از درجه کیفی بالایی برخوردار است و توسط مراکز مختلفی به‌صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسد.

انواع مدل‌های روبالشی با پارچه مخمل (New Models)

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل | انواع مدلهای روبالشی مخمل

پارچه‌های مخمل دارای چندین نوع مختلف هستند. هر یک از این پارچه‌ها دارای مشخصاتی بوده و از قیمت و کیفیت متفاوتی برخوردار است. برخی از پارچه‌های مخمل ساده هستند در تولید این پارچه‌ها از طرحی استفاده نمی‌شود. پارچه‌های مخمل ساده معمولاً دارای قیمت مناسب‌تری هستند. بر روی برخی دیگر از پارچه‌های مخمل چاپ دیجیتال صورت می‌گیرد. این نوع روبالشی به روبالشی‌های سه‌بعدی شهرت دارند. به‌طورکلی انواع مدل‌های روبالشی با پارچه مخمل عبارت‌اند از:

  • روبالشی پارامونت: روبالشی‌های پارامونت دارای طرح‌های مختلفی همچون گل، برگ و قلب هستند. نقش و طرح این نوع روبالشی برجسته است و جلوه‌ای زیبا دارد.
  • روبالشی ژاکارد: ژاکارد نیز نوعی دیگر از روبالشی مخمل محسوب می‌شود. این نوع روبالشی ضخیم است و کیفیتی مشابه روفرشی‌ها دارد. روبالشی‌های ژاکارد نیز دارای طرح هستند و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند.

انواع مدل‌های روبالشی با پارچه مخمل

  • روبالشی پورشه: روبالشی پورشه نیز یکی دیگر از انواع مدل‌های باکیفیت روبالشی مخمل است. این روبالشی در برندهای مختلف ترک و ایرانی عرضه می‌شود.
  • روبالشی آنجل: آنجل نیز یکی دیگر از انواع جدید روبالشی‌های مخمل است. این روبالشی دارای رنگ‌بندی متنوعی است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل تمامی مدل‌های ذکرشده را به‌صورت عمده در اختیار نمایندگی‌های فروش قرار می‌دهد.

قیمت عمده‌ای روبالشی‌های مخمل

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل | قیمت عده روبالشی مخمل

قیمت عمده‌ای روبالشی‌های مخمل کمتر از قیمت خری با تعداد کم می‌باشد. قیمت این روبالشی‌ها با توجه به نوع برند، طرح و رنگ و نوع پارچه مخمل متفاوت است. اگر روبالشی‌ها را به‌صورت مستقیم از کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل و یا نمایندگی‌های فروش خریداری نمایید از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل خوب پارامونت

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی و کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل است. این مجموعه مدل‌های متنوعی از روبالشی‌های مخمل را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. محصولات پاندا دارای استانداردهای لازم هستند و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. می‌توانید سفارش‌های خود را از طریق تماس با واحد فروش ثبت نمایید.

کارخانه رو بالشتی پارچه مخمل خوب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

فروش رو بالشتی بچه‌گانه

فروش رو بالشتی بچه‌گانه | طرح‌های جدید تولیدی روبالشی + قیمت روز

فروش رو بالشتی بچه‌گانه توسط مراکز مختلف تولیدی و بازرگانی به‌صورت عمده انجام می‌گیرد. روبالشی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده