کالای خواب پاندا
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت پشم شیشه (الیاف) برای کاپشن

قیمت پشم شیشه (الیاف) برای کاپشن

 پشم شیشه نوعی از الیاف لطیف و در عین حال مقاوم است، که به دلیل خاصیت عایق بودن، دارای خاصیت پر کنندگی می باشد. این پر کننده برای تولید کالای خواب و همچنین انواع پوشاک گرم و زمستانی مورد استفاده قرار گرفته است. قیمت پشم شیشه و الیاف پلی استر می تواند تحت تاثیر تولید کننده ای که در زمینه تولید الیاف فعالیت می کند، متغیر باشد، که بصورت کیلویی محاسبه می شود.

قیمت پشم شیشه برای کاپشن

پشم شیشه برای کاپشن

کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. یکی از کاربردهای پشم شیشه، استفاده از آن برای دوخت لباس های گرم زمستانی مانند انواع کاپشن است که در لایه میانی بین آستر و رویه اصلی قرار می گیرد. الیاف طبیعی برای کاپشن  به دلیل نرمی زیاد برای پر کردن کاپشن مورد استفاده قرار می گیرند و ساختار خود را از دست نمی دهند، بلکه قابلیت برگشت پذیری بالایی دارند و به صورت فشرده در بسته بندی قرار می گیرند تا کارایی خوبی داشته باشند. این مجموعه تولیدی و بازرگانی با فروش الیاف پشم شیشه مرغوب توانسته نیاز مصرف کنندگان را به خوبی برطرف سازد.

توصیه می شود استفاده از پشم شیشه الیاف در کاپشن و دیگر لباس ها، حتما به صورت غیرمستقیم و دارای یک آستری باشد. زیرا پشم شیشه الیاف می تواند برای پوست بدن انسان، حساسیت زا بوده و در افراد مستعد، ایجاد آلرژی کند. از ویژگی های مهم پشم شیشه می توان به سبک بودن آن اشاره کرد. استفاده ار پشم شیشه مرغوب در تولید کاپشن های زمستانی، موجب بالاتر بردن کیفیت لباس شده و به دلیل حفظ گرمای بدن، برای فصول سرد سال ایده آل می باشد و همواره مشتریان زیادی داشته است.

قیمت پشم شیشه برای کاپشن

روش شستشوی کاپشن پشم شیشه (الیاف)

بهترین روش شستشوی کاپشن پشم شیشه (الیاف) ، استفاده از ماشین لباسشویی است. می توان مواد شوینده ملایم نیز برای تمیزتر کردن کاپشن بکار برد. پشم شیشه پس از شستشو، به راحتی و در مدت نسبتا کوتاهی خشک می شود. نیازی به هیچگونه اتوکشی ندارد و فرم اصلی خود را به خوبی حفظ می کند.

وزن پایین پشم شیشه کمک می کند کاپشن تولید شده خیلی سنگین نشده و مصرف کننده را به زحمت نیندازد. همچنین پشم شیشه بر اثر فشار زیاد، تا کردن و یا شستشو خراب نشود.

قیمت پشم شیشه برای کاپشنتولیدی و پخش عمده پشم شیشه (الیاف)

در بازار تولیدی و پخش عمده پشم شیشه الیاف مصنوعی انواع متنوعی از این محصولات در کیفیت های گوناگون موجود هستند، که خریداران که قصد خرید عمده این کالاها را دارند، با مراجعه به این بازار می توانند پشم شیشه را در تنوع بالا از لحاظ جنس و قیمت مشاهده کنند و با توجه به میزان هزینه خود آن ها را خریداری نمایند. اکثر افرادی که در زمینه تولید کالاهای خواب یا لباس‌ های گرم فعالیت می‌ کنند برای خرید عمده پشم شیشه به این بازار مراجعه می نمایند تا بتوانند خرید خود را با قیمت ارزان‌ تر انجام داده و در کالاهایی که قرار است تولید کنند استفاده نمایند‌.

قیمت پشم شیشه برای کاپشن

قیمت پشم شیشه برای کاپشن (الیاف)

بهترین قیمت پشم شیشه برای کاپشن را تولیدی در فرآیند تولید و بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت و نوع و نحوه و میزان فروش مشخص کرده و روی بسته بندی درج می کند، تا تولیدی با اطلاع قبلی از قیمت ها خرید را انجام دهد. اگر خرید به صورت مستقیم از تولیدی انجام شود، مسلما مشتری تخفیفات بیشتری از خرید خود داشته بنابراین رضایت کاملی خواهد داشت. این موضوع نشان می دهد که حذف واسطه ها از بازار می تواند نقش مستقیمی در کاهش قیمت ها داشته باشد، همچنین صرفه اقتصادی زیادی هم برای دو طرف معامله به همراه دارد. این پشم شیشه ها توسط تولیدکنندگان به صورت انبوه تولید می‌شوند و برای فروش به بازار عرضه می گردند تا خریداران به راحتی بتوانند آنها را یافت نموده و تهیه کنند.

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشتی ترمه

بهترین قیمت روبالشتی ترمه (۵۱*۷۱) برای خرید از کارگاه های تولیدی و کارخانه روبالشتی !!

روبالشتی ترمه یکی از تولیدات کارخانه های تولید روبالشتی است، که از فروش خوبی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده