کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / تولید کنندگان تشک مهمان ضخیم | ۳ کیلویی | قابل شستشو

تولید کنندگان تشک مهمان ضخیم | ۳ کیلویی | قابل شستشو

 

تشک یکی از ضروری‌ترین کالاهای خواب محسوب می‌شود. کیفیت تشک در داشتن خوابی راحت بسیار مؤثر است؛ اما تشک مناسب باید چه ویژگی‌ها و مشخصاتی داشته باشد. درگذشته برای تولید تشک‌ها بیشتر از پنبه استفاده می‌شد. این تشک‌ها سنگین و ضخیم بودند. امروزه برای تولید تشک‌های زمینی و مهمان بیشتر از الیافی مانند پشم‌شیشه استفاده می‌شود. تشک‌های مهمان معمولاً سبک و کم‌حجم هستند و فضای کمی را اشغال می‌کنند؛ اما برخی از افراد تشک‌های ضخیم را ترجیح می‌دهند. تشک مهمان ضخیم نیز در بازار موجود است. درواقع تشک‌های مهمان در وزن‌ها و ضخامت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند.

تولیدکنندگان کالای خواب

تولیدکنندگان کالای خواب

تولیدکنندگان کالای خواب در شهرهای مختلفی فعالیت می‌کند. اصفهان و تهران دو مرکز اصلی تولید انواع کالای خواب ازجمله تشک مسافرتی محسوب می‌شوند. تشک‌های تولید داخلی دارای ایمنی و استانداردهای لازم است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. ازاین‌رو می‌توان با خرید عمده این تشک‌ها درزمینهٔ صادرات نیز فعالیت کرد. ازآنجایی‌که تشک‌های تولید با قیمت مناسبی ارائه می‌شوند، صادرات تشک به یکی از شغل‌های پردرآمد تبدیل‌شده است. تشک مهمان ضخیم به کشورهای مختلفی مانند عراق و افغانستان صادر می‌شود. می‌توان این تشک‌ها را به‌صورت عمده از مراکز تولیدی خریداری کرد. با خرید مستقیم واسطه‌های فروش حذف خواهند شد و هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.

مشخصات تشک مهمان ضخیم

تشک مهمان ضخیم

تشک سفری یا تشک مهمان به تشک‌هایی گفته می‌شود که با الیاف مصنوعی و سبک تولیدشده و در ساک عرضه می‌شوند. در تولید این تشک‌ها از الیاف و جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. از مهم‌ترین مشخصات تشک مهمان ضخیم می‌توان به ضخامت ۱۰ سانتیمتری و سطحی صاف و نرم اشاره کرد. تشک‌های مهمان در ابعاد و اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. این تشک‌ها از الیاف مختلفی مانند اسفنج، فوم و پشم‌شیشه تولید می‌شوند؛ بنابراین قیمت تشک‌های مهمان باهم متفاوت است. ابعاد و اندازه، نوع برند، میزان وزن و ضخامت، جنس پارچه و رویه و نوع الیاف از عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت تشک مهمان محسوب می‌شوند.

خرید عمده تشک مهمان از تولید کننده

خرید عمده تشک مهمان از تولید کننده

جهت خرید عمده تشک مهمان می‌توانید به بازرگانی کالای خواب پاندا مراجعه نمایید. تشک‌های تولیدی پاندا دارای لایه آکاردئونی هستند و از ماندگاری و دوام بالایی برخوردارند. این تشک‌ها در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره و وزن‌های مختلف از ۱ کیلو ۸۰۰ تا ۳ کیلوگرم تولید و عرضه می‌شوند. نوع الیاف به‌کاررفته در این تشک‌ها، پشم‌شیشه است. به همین دلیل تشک‌های پاندا بسیار سبک و راحت هستند. پاندا تشک مهمان ضخیم را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. برای خرید با واحد فروش پاندا در تماس باشید.

 

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده