کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / قیمت پتو ژله‌ای یک نفره ساده و طرحدار از کارخانه

قیمت پتو ژله‌ای یک نفره ساده و طرحدار از کارخانه

قیمت پتو ژله‌ای

پتو یکی از کالاهای اصلی خواب است که علاوه بر ایجاد گرما در نحوه خواب نیز تأثیرگذار است. در بازار ایران انواع برندهای داخلی و خارجی پتو پنبه ای موجود است. پتوها دارای مدل‌های مختلفی هستند و نوع نخ و الیاف آن‌ها باهم متفاوت است. پتوها در ابعاد و اندازه‌های مختلف مانند پتو نوزاد، پتو نوجوان، پتو یک‌نفره و پتوی دونفره تولید و عرضه می‌شوند. یکی از انواع پرفروش پتوی ژله‌ای است. قیمت پتو ژله‌ای نسبت به سایر پتوها بسیار مناسب و ارزان است. از این پتو می‌توان به‌عنوان پتوی مسافرتی و یا روتختی نیز استفاده کرد.

 

پتو ژله‌ای مسافرتی چیست؟

پتو ژله‌ای مسافرتی چیست؟

ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش‌آمده باشد که پتو خزدار چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. پتوی ژله‌ای به پتوهای نرم و لطیفی گفته می‌شود که بسیار سبک و زیبا هستند. این پتوها در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند و ازآنجایی‌که دارای حجم و وزن کمی هستند از آن به‌عنوان پتوی مسافرتی نیز استفاده می‌شود. همچنین به علت دارا بودن وزن کم، این پتوها بسیار مناسب کودکان و افراد مسن می‌باشد. تنوع طرح و رنگ پتوی ژله‌ای بسیار زیاد است. این پتوها از الیاف مختلفی مانند نخ، پنبه و پلی‌استر تولید می‌شوند و ضد حساسیت هستند. پتوهای ژله‌ای قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی و دست را دارند و دچار تغییر رنگ نمی‌شوند. پتوهای ژله‌ای ضد چروک هستند و خیلی کم دچار پرز دهی می‌شوند.

راهنمایی خرید پتو ارزان کیلویی

خرید پتو ارزان کیلویی

گاهی در خرید پتو ژله‌ای با انواع پتو دو لایه نیز مواجه می‌شویم که از قیمت کمتری برخوردارند. ممکن است تصور کنید که نوع نخ و الیاف این پتو با پتوهای ژله‌ای استاندارد و اصل متفاوت است؛ اما درواقع پتو کیلویی نیز از همان جنس و الیاف است. تفاوت پتوهای کیلویی در ابعاد می‌باشد. گاهی در کارخانه‌های تولیدی ابعاد پتو به‌اشتباه ۵ تا ۱۰ سانتیمتر کمتر برش داده می‌شود و به همین دلیل مورد تأیید فنی کارخانه قرار نمی‌گیرد. این پتوها به‌صورت کیلویی و با قیمت کمتر به فروش می‌رسند. قیمت پتو ژله‌ای با ابعاد استاندارد مقداری بیشتر از پتوهای کیلویی می‌باشد.

دریافت لیست روز قیمت پتو ژله‌ای

دریافت لیست روز قیمت پتو ژله‌ای

یکی از مشخصات اصلی پتو ژله‌ای دارا بودن قیمت کم می‌باشد؛ بنابراین قیمت پتو ژله ای ارزان‌تر از سایر پتوهای موجود در بازار است. البته این پتوها از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. قیمت پتو ژله‌ای با توجه به ابعاد، نوع الیاف و روش خرید متغیر است. اگر پتوهای ژله‌ای را به‌صورت عمده و مستقیم از مراکز تولیدی خریداری نمایید؛ می‌توانید به باکیفیت‌ترین پتوها با قیمت کم دسترسی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو ژله‌ای تیسا

قیمت پتو ژله‌ای تیسا یک نفره & دونفره شادیلون

قیمت پتو ژله‌ای تیسا نسبت به نمونه‌های مشابه بسیار مناسب است. در صورت خرید عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده