کالای خواب پاندا
خانه / پتو سروین / Patuha.ir | کارخانه تولیدی مدل های مختلف پتو مسافرتی سبک | پتو تیسا | Tisa

Patuha.ir | کارخانه تولیدی مدل های مختلف پتو مسافرتی سبک | پتو تیسا | Tisa

کارخانه پتو مسافرتی سبک

کارخانه پتو مسافرتی سبک این کالا را در انواع و مدل‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌کند. پتو یکی از مهم‌ترین کالاهای خواب است که دارای انواع مختلفی می‌باشد. یکی از پرفروش‌ترین نوع پتوها، پتوی مسافرتی است. پتوهای مسافرتی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید می‌شوند. هر یک از این پتوها دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. ابعاد و اندازه پتوهای مسافرتی تفاوت دارد. همچنین وزن این پتوها باهم فرق دارد. پتوها سبک و کوچک دارای فروش بیشتری هستند. چراکه جابه‌جایی و حمل‌ونقل این پتوها ساده‌تر است. می‌توان انواع مدل‌های جدید پتوی مسافرتی را به‌صورت عمده از طریق نمایندگی‌ها خریداری کرد.

انواع پتو مسافرتی شادیلون Tisa

کارخانه پتو مسافرتی سبک | انواع پتو مسافرتی شادیلون

یکی از انواع کارخانه پتو مسافرتی سبک که در ایران فعالیت دارد شادیلون می‌باشد. مجموعه تولیدی شادیلون مدل‌های مختلفی از پتو را تولید می‌کند. پتوهای مسافرتی این مجموعه نیز از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردارند. این پتوها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. نوع الیاف و وزن پتوها باهم متفاوت است. می‌توان این پتوها را در مدل‌های متنوعی خریداری کرد. به‌طورکلی برخی از انواع پتو مسافرتی شادیلون عبارت‌اند از:

پتو مسافرتی شادیلون

  • پتو مسافرتی پایا: پتوی پایا دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره می‌باشد. به‌تبع اندازه این پتوها نیز متفاوت است. اندازه پتو یک‌نفره ۱۵۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است. پتوی دونفره پایا نیز در اندازه ۲۰۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شود. وزن پتوها نیز با توجه به تراکم آن متفاوت است. به‌طورکلی پتوهای پایا از ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ گرم وزن دارند. این پتو در مدل‌های ساده و طرح دار و با رنگ‌بندی مختلف تولید می‌شود.

کارخانه پتو مسافرتی سبک

  • پتو مسافرتی تیسا: پتو مسافرتی تیسا از نخ پلی‌استر تولید می‌شود. مدل یک‌نفره آن ۱۵۰۰ گرم وزن دارد و در اندازه ۱۵۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شود. پتوهای دونفره ۱۶۰۰ گرم وزن دارند و در اندازه ۲۰۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شوند. هر دو این پتوها لبه‌دوزی شده و ضد حساسیت هستند.

لیست قیمت پتو مسافرتی یک‌نفره

کارخانه پتو مسافرتی سبک | قیمت پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی یک‌نفره در بازار از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. جهت اطلاع از لیست قیمت پتو مسافرتی یک‌نفره می‌توانید با نمایندگی‌های کارخانه پتو مسافرتی سبک تماس برقرار کرده و از آن‌ها بخواهید شمارا در جریان آخرین قیمت‌ها قرار دهند.

خرید مستقیم از کارخانه پتو مسافرتی سبک

کارخانه پتو مسافرتی سبک | خرید مستقیم پتو

خرید مستقیم از کارخانه پتو مسافرتی سبک سبب کاهش هزینه‌ها و اطمینان از کیفیت پتو خواهد شد. پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی و بازرگانی کالای خواب است که انواع پتوهای مسافرتی را عرضه می‌کند. پتوهای مسافرتی این مجموعه دارای تنوع طرح، رنگ، مدل و اندازه هستند. پاندا این پتوها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

کارخانه پتو مسافرتی سبک

مطلب پیشنهادی

کم ترین قیمت پتو مسافرتی کم حجم برای خریداران عمده

تشک مسافرتی نوزاد و پتوهای مسافرتی کم حجم از این نظر که سبک و گرم …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده