کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / تماس با مرکزیت بازار عمده روبالشتی تهران

تماس با مرکزیت بازار عمده روبالشتی تهران

بازار عمده روبالشتی تهران

بازار عمده روبالشتی تهران چه محصولاتی را به مشتریان عرضه می‌کند؟ تنوع روبالشی‌های این بازار به چه صورت است؟ این سؤالات ممکن است ذهن مشتریان را به خود مشغول نماید. در بازار روبالشی انواع مدل‌های روبالشی با طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود. روبالشی‌های موجود در بازار از پارچه‌های مختلفی برخوردار بوده و دارای قیمت متفاوتی هستند. این کالا با تنوع عمده‌ای در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌گیرند. روبالشی تأثیر زیادی بر زیبایی اتاق‌خواب دارد. به همین دلیل تولیدکنندگان سعی دارند مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی را به بازار عرضه نمایند.

انواع محصولات بازار عمده روبالشتی تهران

بازار عمده روبالشتی تهران | انواع روبالشی

از مهم‌ترین انواع محصولات بازار عمده روبالشتی تهران که در اختیار مشریان قرار می‌گیرند؛ می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • روبالشی حوله‌ای: روبالشی حوله‌ای یا ژله‌ای یکی از انواع مدل‌های نرم و زیبا می‌باشد. این نوع روبالشی در مدل ساده تک‌رنگ و طرح دار و گل‌دار تولید می‌شود. این روبالشی حالتی مخملی دارد و از زیبایی خاصی برخوردار است.

 

  • روبالشی ساتن: روبالشی‌های ساتن نیز در طرح‌ها و مدل‌های مختلف پاکتی و لبه‌دار تولید و عرضه می‌شوند. سطح این روبالشی‌ها براق و زیبا بوده و کاملاً ضد حساسیت می‌باشند.
  • روبالشی پنبه‌ای: دسته دیگری از روبالشی‌های پرفروش بازار مدل پنبه‌ای است. روبالشی‌های پنبه‌ای از نخ پنبه اعلا و مرغوب تولیدشده و دارای کیفیت بالایی هستند. این روبالشی‌ها نرم و ضد حساسیت بوده و دچار پرز ریزی نمی‌شوند. روبالشی‌های پنبه‌ای در اندازه‌های مختلف برای استفاده نوزادان و بزرگ‌سال تولید می‌شوند.
  • روبالشی تترون: روبالشی‌های تترون جزء مدل‌های ارزان‌قیمت هستند. این نوع روبالشی در مدل‌های مختلف ساده و طرح دار تولیدشده و با رنگ‌بندی کاملی عرضه می‌شوند.

علاوه بر مدل‌های ذکرشده در بازار عمده روبالشتی تهران مدل‌های دیگری همچون روبالشی مخمل، روبالشی ابریشمی، روبالشی کتان و… نیز عرضه می‌شود.

قیمت روز روبالشی در بازار تهران

بازار عمده روبالشتی تهران | قیمت روبالشی

روبالشی‌ها با توجه به نوع دوخت و جنس پارچه و نوع نخ به‌کاررفته در آن‌ها قیمت‌گذاری می‌شوند. موارد دیگری همچون ابعاد و اندازه روبالشی و تعداد سفارش بر میزان قیمت این کالا مؤثر می‌باشند. ازاین‌رو روبالشی‌ها با لیست قیمت‌های متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند. برای خرید و اطلاع دقیق از قیمت روز روبالشی در بازار تهران می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کنید. همچنین نمایندگی‌های فروش بازار عمده روبالشتی تهران قیمت این محصول را اعلام می‌کنند.

بزرگ‌ترین مراکز تولیدکننده روبالشی در ایران

بازار عمده روبالشتی تهران | تولیدی روبالشی

پاندا خواب جزء یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولیدکننده روبالشی در ایران محسوب می‌شود.
روبالشی‌های پاندا دارای تنوع بسیار زیادی بوده و به‌صورت عمده و با قیمت پایین عرضه می‌شوند. این مجموعه علاوه بر روبالشی سایر کالاهای خواب را به روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده