کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای خوب مرغوب ارزان قیمت

تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای خوب مرغوب ارزان قیمت

تشک آماده ازجمله کالاهای خواب ضروری و کاربردی می‌باشد. این کالا از الیاف و متریال­های مختلفی تولید می‌شود. ازاین‌رو نوع و مدل تشک‌ها باهم متفاوت است. همچنین این تشک‌ها دارای برندهای مختلف خارجی و ایرانی هستند. هر برند دارای خصوصیات ویژه‌ای می‌باشد. یکی از انواع باکیفیت تشک که از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ تشک پنبه‌ای است. تشک‌های پنبه‌ای دارای سایزهای مختلفی هستند و در ابعاد متنوعی تولید می‌شوند. از این تشک‌ها هم می‌توان به‌عنوان تشک زمینی و هم به‌عنوان تشک خوشخواب استفاده کرد. تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای این کالا را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان سراسر ایران قرار می‌دهد.

انواع مدل‌های تشک پنبه‌ای مرغوب ارزان

تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای | انواع مدلهای تشک پنبه

تشک مهمان خوشخواب یکی از مدل‌های مناسب و باکیفیت است که به‌عنوان تشک طبی نیز شناخته‌شده است. این تشک دارای ویژگی‌هایی مانند تشک‌های طبی است و از درد مفاصل، کمردرد و آسیب ستون فقرات جلوگیری می‌کند. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های تشک بادی  ارزان قیمت مرغوب عبارت‌اند از:

  • تشک مسافرتی: تشک‌های مسافرتی پنبه‌ای سبک‌ترین نوع این تشک‌ها محسوب می‌شوند. این تشک‌ها به‌صورت کم‌حجم و با وزن کمی تولید می‌شوند تا جابه‌جایی و حمل‌ونقل آن‌ها آسان باشد.
  • تشک مهمان: تشک‌های مهمان وزن بیشتری از تشک‌های مسافرتی دارند. معمولاً این تشک‌ها نیز سبک بوده و در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولیدی می‌شوند.
  • تشک تخت: تشک‌های پنبه‌ای دیگری نیز وجود دارند که از آن‌ها برای تختخواب استفاده می‌شود. این نوع تشک‌ها در ابعاد یک‌نفره و دونفره تولیدی می‌شوند و معمولاً از وزن و ضخمت بیشتری برخوردارند.
  • تشک نوزاد: تشک‌های نوزاد نیز نوعی دیگر از تشک‌ها هستند که در تولید آن‌ها از پنبه استفاده می‌شود. بیشتر تشک‌های نوزاد از پنبه تولید می‌شوند. این تشک‌ها از پوست و کمر نوزاد محافظت می‌کند.

تولیدکننده تشک خوشخواب تشک سنتی تخت پنبه‌ای انواع مدل‌های ذکرشده را در طرح‌های مختلف به‌صورت عمده تولید می‌نماید.

تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای

تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده تشک طبی تخت پنبه‌ای می‌باشد. تشک‌های پنبه‌ای جزء تشک‌های ایرانی محسوب می‌شوند. این تشک مسافرتی عظیم صنعت از کیفیت بالایی برخوردارند. پاندا انواع تشک‌های پنبه‌ای را با وزن‌ها و ابعاد گوناگون تولید می‌کند. کالاهای تولیدی پاندا به‌صورت عمده و با کمترین قیمت عرضه می‌شوند.

صادرات تشک پنبه‌ای ارزان خوب با بهترین کیفیت

تولیدکننده تشک سنتی تخت پنبه‌ای | صادرات تشک

صادرات تشک پنبه‌ای ارزان خوب با بهترین کیفیت به کشورهای مختلفی نیز امکان‌پذیر است. تشک‌های پنبه‌ای ایرانی در کشورهای خاورمیانه از تقاضای بالایی برخوردارند. می‌توان این تشک‌ها را به‌صورت عمده از طریق مراکز تولیدی خریداری کرده و به کشورهایی مانند عراق، ترکیه، پاکستان و… صادر کرد. می‌توانید مدل‌های مختلف تشک پنبه‌ای را از طریق واحد فروش پاندا خواب خریداری نمایید.

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

تماس با دفتر کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

 تشک سفری سبک و زیبا را می‌توان به شکل کاملاً مستقیم از کارخانه تولیدی تشک …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده