کالای خواب پاندا
خانه / الیاف پشم شیشه / قیمت الیاف پشم شیشه تشک (الیاف لحافی & کوبیده شده)

قیمت الیاف پشم شیشه تشک (الیاف لحافی & کوبیده شده)

تشک های مسافرتی اغلب با استفاده از  پشم شیشه پر می شوند. پشم شیشه یکی از الیاف مصنوعی می باشد، که از نرمی و لطافت بسیاری بهره مند می باشد. قیمت الیاف پشم شیشه تشک بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. هنگامی که این محصولات با استفاده از مواد اولیه با کیفت تر و منحصر به فردتری تولید گردند، به همان نسبت نیز ما شاهد افزایش نرخ این نمونه ها خواهیم بود.

قیمت الیاف پشم شیشه تشک

بهترین الیاف پشم شیشه برای تشک

الیاف پشم شیشه و الیاف پلی استر در انواع پتویی و تخته ای عرضه می شود. پشم شیشه یکی از الیافی می باشد، که دارای وزنی سبک می باشد، به همین منظور عالی ترین الیاف برای به کار بردن در تشک های مسافرتی است. در زیر به ویژگی های بهترین پشم شیشه برای تشک می پردازیم.

  • وزن بسیار کمی دارند و حمل آن ها آسان است
  • در برابر حرارت بالا مقاوم می باشند و به راحتی آتش نمی گیرند.
  • رنگ این الیاف به صورت سفید و به هم چسبیده می باشد و به راحتی می توان آن را روکش کرد.
  • از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

از مهمترین ویژگی های تشکی که از جنس پشم شیشه تهیه شده است، می توان به نرمی و انعطاف پذیری فوق العاده جنس تشک، حفظ سلامتی ستون فقرات، مقاومت بالا و حفظ کیفیت در برابر شرایط محیطی متغیر و … اشاره نمود. عرضه مستقیم پشم شیشه تشک در قیمت های باور نکردنی صورت می گیرد. برای سفارش محصول تنها کافی است با عرضه کننده مستقیم کالا تماس حاصل کنید.

قیمت الیاف پشم شیشه تشک

پشم شیشه ارزان قیمت تشک مسافرتی

پشم شیشه یکی از ارزان ترین الیافی می باشد که به منظور تولید تشک مسافرتی، مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف پشم شیشه به سبب نرم بودن در تولید تشک طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و از آن جایی که در درجات مختلفی از کیفیت تولید می شوند، با قیمت های مختلفی نیز به فروش می رسد. تشک مسافرتی پشم شیشه از گزینه های مناسب انتخاب شده برای پخش عمده در بازار داخلی می باشد.

تشک مسافرتی پشم شیشه و الیاف طبیعی برای خرید عمده گزینه مناسبی می باشد. سفارش خرید عمده تشک پشم شیشه و پشم شیشه برای خریداران کلیه شهرها، مستقیما از کارخانه تولید کننده امکان پذیر شده است. افرادی که قصد سفارش تشک مسافرتی را دارند، می توانند انجام این امر را مستقیم از طریق کارخانه تولید کننده به انجام رسانند و این محصولات را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنند و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

قیمت الیاف پشم شیشه تشک

تولیدی الیاف پشم شیشه تشک (الیاف لحافی & کوبیده شده)

تشک پشم‌شیشه از الیاف مرغوب و مصنوعی پشم‌شیشه تولید می‌شود. در ایران تولیدی های الیاف پشم شیشه (الیاف لحافی & کوبیده شده) زیادی وجود دارد، که این الیاف را در درجاتی از کیفیت تولید می کنند و به روش های گوناگونی وارد عرصه بازار برای خرید و فروش می کنند. تولید کنندگان ایرانی توانسته اند با استفاده از ابزار و روش های نوین، پشم شیشه را مطابق با نیاز روز تولید می کنند، خرید و فروش این محصول به شکل های متعددی برای تولید بالشت خواب صورت می گیرد، از طرفی تولیدکنندگان به این نکته باید توجه کنند، که نباید حجم و وزن این تشک ها خیلی افزایش یابد.

قیمت الیاف پشم شیشه تشک

قیمت الیاف پشم شیشه تشک (الیاف لحافی & کوبیده شده)

امروزه یکی از وسایلی که همه از آن استفاده می کنند، تشک پشم شیشه یا الیافی می باشد. قیمت الیاف پشم شیشه تشک (الیاف لحافی & کوبیده شده) توسط متخصص ها قیمت گذاری می شود. هر چه قدر که این پشم شیشه ها مرغوب تر باشد، قیمت آن ها نیز افزایش پیدا می کند. خریداران می توانند الیاف پشم شیشه را به صورت عمده و با قیمت ارزان تری خریداری کنند و در میزان هزینه های خود صرفه جویی های لازم را کنند.

مطلب پیشنهادی

الیاف هالوی اصفهان بال فایبر

معرفی کارخانه الیاف هالوی اصفهان بال فایبر + موارد استفاده

امروزه از الیاف های مختلف استفاده می شود، الیاف هالو یکی از بهترین انواع الیاف‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده