کالای خواب پاندا
خانه / تشک اسفنجی / قیمت تشک اسفنجی خوابگاهی تک نفره

قیمت تشک اسفنجی خوابگاهی تک نفره

تشک اسفنجی خوابگاهی و تشک آماده در بهترین مدل های تک نفره با قیمت مناسب و رقابتی عرضه می شود. وزن سبک و راحتی این تشک ها از جمله مزیت هایی است که شما هم ضمن خرید آن می توانید از بهترین تخفیفات بهره مند شوید. تشک های فنری، آبی، بادی، طبی هم از دیگر محصولاتی است که در این سایت می توانید برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

یکی از انواع دیگر تشک هایی که کارایی بسیاری دارد، مربوط به تشک اسفنجی خوابگاهی می باشد و دارا بودن قیمت ارزان از اصلی ترین شاخصه هایی خواهد بود که مورد توجه قرار می گیرد.

نوع اسفنج مورد استفاده در تشک ها و تراکم این ماده اولیه از مهم ترین عواملی است که سبب تغییر قیمت و کیفیت تشک های عرضه شده به بازار می شود.

تشک اسفنجی خوابگاهی از ساده ترین و در عین حال ارزان ترین نمونه هایی می باشند که در بازار وجود دارد که موقعیت های مناسبی برای معاملات تجاری این محصول فراهم شده است.

تشک اسفنجی طبی رویال

یکی از انواع مدل تشک های اسفنجی که توسط شرکت رویال طراحی و تولید شده است مربوط به تشک های طبی می باشد.

همانگونه که می دانید ماده اولیه اصلی در دوخت اکثر تشک بادی اسفنج می باشد و از همین رو می توان به همه آن ها تشک اسفنجی گفت.

اما نکته قابل توجهی که وجود دارد مربوط به نوع اسفنج و میزان فنرهایی است که در آن مورد استفاده قرار می گیرد.

تشک های رویال از این مزیت برخوردار هستند که از بهترین نوع اسفنج استفاده می نمایند و عدم استفاده از فنر در آن ها نیز به عنوان یک شاخصه مثبت می باشد چرا که سبب می شود تا در تشک های دونفره، موجب به همریختگی آرامش طرف مقابل نشود.

تشک اسفنجی خوابگاهی

خرید تشک اسفنجی خوابگاهی

تشک اسفنجی خوابگاهی و تشک خوشخواب در اندازه های تک نفره تولید می شود و برای راحتی، از وزن سبک و نرمی بیشتری برخوردار هستند.

این نوع تشک ها به صورت عمده در این مرکز در حال فروش می باشد. علاوه بر خوابگاه های دانشجویی و کارمندی، در امور بیمارستانی هم این نوع تشک ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

صادرات تشک اسفنجی

صادرات انواع تشک اسفنجی

تشک های اسفنجی همانگونه که گفته شد دارای قیمت های ارزانی می باشند و همین مزیت سبب شده تا علاوه بر امکان فروش داخلی، بتوان در بحث های صادرات تشک نیز وارد شد.

در حال حاضر شرکت های صادر کننده می توانند از موقعیت همکاری ایجاد شده در مسیر ثبت سفارش خود استفاده نمایند.

انواع تشک طبی، بادی، اسفنجی و … از طریق این مرکز قابل فروش عمده با بهترین قیمت می باشد.

مطلب پیشنهادی

صادرات تشک تک نفره سفری ارزان قیمت ۲ کیلویی | ۹۰*۲۰۰ | + فیلم

تشک سفری تک‌نفره ارزان یکی از محصولات پرفروشی است که دارای انواع مختلفی می‌باشد. تولیدکنندگان …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده