کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی | قیمت روفرشی ایرانی | روفرشی دورو

مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی | قیمت روفرشی ایرانی | روفرشی دورو

مرکز تولیدی روفرشی مدرن ابریشمی

مرکز تولیدی روفرشی مدرن ابریشمی این کالا را در مدل‌های متنوع در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روفرشی یکی از کالاهایی است که از تنوع بالایی برخوردار است. این کالا بسیار پرکاربرد است و در اکثر منازل مورداستفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین کاربرد روفرشی محافظت از فرش و افزایش طول عمر آن می‌باشد. کاربرد دیگر روفرشی افزایش زیبایی دکوراسیون و تغییر جلوه منازل است. روفرشی‌ها دارای تنوع طرح، رنگ و مدل هستند. می‌توان این کالا را با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کرد. روفرشی ابریشمی یکی از مدل‌های پرفروش و زیبا است که می‌توان آن را به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

انواع طرح‌های روفرشی مدرن ابریشمی

مرکز تولیدی روفرشی مدرن ابریشمی | انواع طرحهای روفرشی ابریشمی

روفرشی‌های دارای انواع و مدل‌های متنوعی است. این کالا در برندها و مدل‌های مختلف تولید می‌شود. روفرشی مخمل، روفرشی شانل، روفرشی زرکدار و… برخی از انواع مدل‌های روفرشی محسوب می‌شوند. روفرشی ابریشمی نیز یکی از مدل‌های زیبا و پرفروش است. این روفرشی در برندهای ترک و ایرانی عرضه می‌شود. روفرشی‌های ابریشمی دارای اندازه‌های مختلفی همچون ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری هستند. می‌توان اندازه روفرشی را کاملاً متناسب با اندازه فرش خریداری کرد. نوع طرح و رنگ روفرشی‌های ابریشمی نیز متفاوت است. برخی از انواع طرح‌های روفرشی مدرن ابریشمی عبارت‌اند از:

  • روفرشی طرح سنتی: برای تولید این روفرشی‌ها از طرح‌های اصیل ایرانی استفاده می‌شود. ازاین‌رو روفرشی طرح سنتی در بازارهای جهانی نماینده روفرشی کاملاً ایرانی بوده و از فروش بالایی نیز برخوردار می‌باشند.
  • طرح فرشی طرح جدید: این روفرشی‌ها دارای طرح‌های مختلفی همچون طبیعت و گل هستند. روفرشی‌های طرح جدید برای سبک‌های مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرند.

روفرشی ابریشمی نازک و لطیف می‌باشد. این روفرشی‌ها دارای مدل‌های ساده و کش‌دار هستند. مدل کش‌دار به زیر فرش متصل می‌شود. ازاین‌رو در هنگام رفت‌وآمد افراد بر سطح آن جمع نمی‌شود و درنتیجه دچار چروک نمی‌گردد. مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی این کالا را در مدل‌های کش‌دار و ساده عرضه می‌کند.

عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت روفرشی ایرانی

مرکز تولیدی روفرشی مدرن ابریشمی | قیمت روفرشی

روفرشی‌های ایرانی از بهترین نوع روفرشی‌ها محسوب می‌شوند. این کالا دارای قیمت‌های متفاوتی است. ابعاد و اندازه، نوع طرح و رنگ و برند از عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت روفرشی ایرانی محسوب می‌شوند. مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی قیمت مناسبی برای این کالا در نظر گرفته است.

مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی

مرکز تولیدی روفرشی مدرن ابریشمی

پاندا خواب مرکز تولید روفرشی مدرن ابریشمی دورو است که علاوه بر روفرشی کالای خواب را نیز تولید و عرضه می‌کند. محصولات این مجموعه دارای درجه کیفی بسیار بالایی هستند. می‌توان روفرشی‌های ابریشمی، مخل و زرکدار را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب از طریق این مجموعه خریداری کرد.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده روفرشی جدید طرح فرش

مرکز خرید عمده روفرشی جدید (۳۵ مدل) طرح فرش ( صادراتی )

تشک خوشخواب دونفره و روفرشی های جدید طرح فرش نمونه ای از روفرشی ها هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده