کالای خواب پاندا
خانه / تشک ویستر / حراج انواع تشک خواب ویستر

حراج انواع تشک خواب ویستر

تشک خواب ویستر با انواع مدل ها و استانداردهای مختلف تولید شده است که فرصت حراج عمده مدل های گوناگون آن، فرصت را برای خریداران عمده این نوع تشک های ایرانی که در کارخانه قزوین تولید شده اند، مناسب ساخته است. این تشک های خوب در عرصه های تجاری، بهترین سود را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از دیگر عرصه های تجاری پرسود که در بازار ایران می توان فعالیت نمود، مربوط به پخش تشک های خواب می باشد که این نوع تشک ها توسط شرکت ها و کارخانه های متعددی تولید می شوند.

تشک های ناژین، جیوا، ویس پاکت، هورداپدیک، ویستا، ویسکو ویستر از انواع تشک های طبی فنری و همچنین تشک های اسفنجی این گروه تولیدی محسوب می شوند.

تشک خواب ویستر

کارخانه تولید انواع تشک خواب ویستر

از معروف ترین کمپانی هایی که در ایران و در شهر قزوین، فعالیت های مربوط به تشک خواب را به انجام می رساند، می توان به تولیدی تشک ویستر اشاره نمود.

کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید و پر کردن انواع تشک های این شرکت از مهم ترین مزیت هایی خواهد بود که به افزایش کیفیت تشک های ارائه شده کمک می نماید.

مفتول های اسپانیایی همانطور که می دانید به عنوان بهترین مفتول در بازار جهانی شناخته شده است و در خط تولید تشک های ویستر نیز از این نوع مفتول ها برای تولید فنرها استفاده می شود.

در خصوص ویژگی الیاف مورد استفاده در این نوع تشک ها هم می توان به کم تعرق بودن آن ها اشاره نمود که با ترکیب ۷۰ درصدی با کتان وارداتی، سبب شده تا یک تشک باکیفیت را برای خواب، بتوان ارائه نمود.

مدل های مختلف تشک ویستر، برای نیازها و سلیقه های مختلف، تولید می شوند. پارچه های عطری مورد استفاده در دوخت تشک های فوق، غیر حساسیت زا بوده و از طرفی منافذ عبور هوا در آن ها سبب می شود تا شرایط ایده آلی برای خواب فراهم شود.

تشک ایرانی ویستر

مرکز پخش انواع تشک ایرانی ویستر

تشک های خواب و تختخواب ویستر با انواع مدل های تک نفره و دونفره برای عمده فروشی در بازار ایران، آماده پخش عمده می باشد.

فعالیت های فروش اینترنتی تشک های ویستر، از جمله خدماتی است که به منظور دسترس پذیر ساختن خرید عمده تشک برای مشتریان تمامی شهرها ارائه شده است.

اگر نگران بحث قیمت و یا نحوه ارسال انواع تشک های مورد نیاز خود هستید، می توانید ارتباط خود را با واحد فروش پاندا خواب برقرار نمایید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مطلب پیشنهادی

انواع تشک ویستر

نمایندگی پخش انواع تشک ویستر در غرب تهران

انواع تشک ویستر برای پخش عمده در غرب تهران و دیگر موقعیت های مکانی از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده