کالای خواب پاندا
خانه / تشک لبه دار / سفارش خرید عمده تشک لبه دار نوزاد

سفارش خرید عمده تشک لبه دار نوزاد

خرید عمده تشک لبه دار که مخصوص برای سرویس سیسمونی نوزاد طراحی می شود از طریق این سایت، قابل سفارش عمده می باشد. این نوع تشک ها برای خواب راحت و یا جا به جایی نوزادان، بسیار مناسب بوده و در انواع مدل های عروسکی شیک، با طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشد.

امروزه در طراحی و دوخت سرویس های خواب نوزادی، انواع تشک ها با طرح ها و کارایی های مختلف تولید می شوند که یکی از آن ها مربوط به تشک های لبه دار نوزادی است.

این مدل تشک های ضد غلت، می تواند کمک موثری برای محافظت از نوزادان به هنگام خواب باشد که به پشت نیفتند که این مسئله می تواند عاملی برای خفگی نیز باشد.

خرید عمده تشک لبه دار

خرید عمده تشک لبه دار آویراد

تشک های نوزادی مدل آویراد که تشکیل شده از تشک به همراه بالش و لحاف است، از یک ساک مخصوص نیز برخوردار است که این مسئله سبب سهولت در امر جا به جایی آن شده است.

مسئله قابل توجه دیگری که در خصوص تشک های لبه دار می توان بیان نمود مربوط به امکان شستشوی این مدل تشک ها با استفاده از دست و یا ماشین لباسشویی خواهد بود.

تشک های معرفی شده با توجه به اندازه ای که دارند، برای نوزادان صفر تا دوازده ماه مناسب بوده و جنس آن نیز از کتان نخ می باشد.

خرید عمده این مدل تشک ها در حال حاضر می تواند به صورت اینترنتی قابل انجام باشد که بدون شک، بهترین کیفیت ممکن را از این طریق در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تشک لبه دار نوزاد

جدیدترین مدل تشک لبه دار نوزاد

اگه برای خرید عمده تشک های نوزادی، همواره به دنبال جدیدترین مدل ها و طرح ها هستید، شرایط ایجاد شده در این مرکز می تواند به بهترین شکل ممکن، پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد.

انواع تشک های نوزادی لبه دار ارائه شده از استانداردهای مخصوص نیز برخوردار هستند و برای نوزادان پسر و دختر می توانید اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

تماس با دفتر کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان یکی از معتبرترین مراکز تولیدی تشک مسافرتی است. این کارخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده