کالای خواب پاندا
خانه / تشک عروسکی / سفارش انواع تشک عروسکی پسرانه

سفارش انواع تشک عروسکی پسرانه

تشک عروسکی پسرانه را می توانید با طرح هایی نظیر مینیون، روباه، پاندا، زرافه، قورباغه و … سفارش دهید که تولید این مدل تشک عروسکی در کشور ما با بهره مندی از متریال خوبی از جمله پارچه های مخمل و الیاف لایکو انجام می شود و وزن و ضخامت این مدل تشک ها بر اساس نیازهای مختلف مشتریان، متفاوت می باشد. تولید سفارشی تشک های فانتزی، سبب شده تا بتوانید بر اساس سلیقه خود، اقدام به انتخاب نمایید.

سفارش تشک عروسکی

یکی از زمینه های فعالیتی گروه پاندا خواب، در زمینه طراحی و دوخت انواع مدل تشک عروسکی می باشد که بر اساس دختر و پسر بودن، مدل های پیشنهادی نیز متفاوت خواهد بود. در صورتی که بخواهید اقدام به سفارش تشک عروسکی نمایید، مدل های جدید و روز را برای سفارش شما، آماده نموده ایم.

خرید اینترنتی تشک عروسکی

خرید اینترنتی تشک عروسکی بزرگسال

تشک عروسکی بزرگسال تولید شده توسط مجموعه پاندا خواب، علاوه بر این که اندازه استاندارد ۲۰۰*۱۵۰ متر را دارد، بلکه به دلیل الیاف مناسبی که در داخل آن مورد استفاده قرار گرفته است نیز می تواند یک خواب خوب را فراهم آورد.

الیاف لایکو مورد استفاده برای پر کردن تشک های عروسکی، عاملی شده تا نرمی مطلوبی به همراه داشته باشد و در نتیجه، بتوانید همواره از این مدل تشک ها برای خواب خود، استفاده نمایید.

تشک عروسکی کودک

قیمت تشک عروسکی کودک

تشک عروسکی کودک طراحی شده، با مدل های مختلف، قیمت های یکسان به همراه دارند و دلیلی که منجر به تفاوت قیمت تشک عروسکی می شود، سایز تشک و وزن این محصول می باشد.

اگر شما تشک عروسکی برای فرزندان خود انتخاب کرده باشید، سفارش این محصول را می توانید از طریق مجموعه پاندا خواب، ارائه نمایید که برای شما مزیت هایی همچون راحتی را به همراه دارد.

انواع تشک فانتزی

سفارش انواع تشک فانتزی

سفارش تشک فانتزی برای خریداران این محصول در بازار، به سادگی امکان پذیر شده به گونه ای که بتوانند انواع مدل تشک فانتزی را به تولیدی این محصول، مستقیم و بی واسطه، ارائه نمایند.

تولیدات تشک فانتزی بر اساس گروه های سنی مختلف، می تواند با اندازه های گوناگونی انجام پذیرد که در این مسیر می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید تا مشاوره های لازم، در اختیار شما قرار گیرد.

تشک عروسکی پسرانه

سفارش انواع تشک عروسکی پسرانه

سفارش انواع تشک عروسکی پسرانه در این سایت، بدون محدودیت در موقعیت مکانی شما انجام می پذیرد و انجام عملیات دوخت تشک، در بازه زمانی یک ماهه انجام می شود.

اگر شما در میان مدل تشک هایی که به شما معرفی می شود، رنگ های متفاوتی را مد نظر دارید، می توانید این نکته را هم به هنگام خرید عمده خود، مد نظر قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده