کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / مراجع تولیدی و فروش عمده رو بالشتی ارزان در تهران

مراجع تولیدی و فروش عمده رو بالشتی ارزان در تهران

تشک خوشخواب دونفره و رو بالشتی یکی از کالاهای خواب است که نقش مهمی در داشتن خوابی راحت و زیبایی اتاق‌خواب دارد. رو بالشتی در دو مدل لوله‌ای و پاکتی و در رنگ‌بندی‌های متنوع تولید می‌شود. در تولید رو بالشتی‌ها از پارچه‌های مختلفی مانند مخمل، ساتن، ابریشم، کتان، پلی‌استر و… استفاده می‌شود. میزان کیفیت و قیمت روبالشی با نوع پارچه آن رابطه مستقیم دارد. مراکز مختلفی درزمینهٔ فروش عمده رو بالشتی فعالیت می‌کنند. در این مراکز انواع برندها و مدل‌های مختلف روبالشی با قیمت‌های متفاوت به فروش می‌رسد.

معرفی جدیدترین مدل‌های رو بالشتی

جدیدترین مدل‌های رو بالشتی

معمولاً برای بالش‌های سنتی از رو بالشتی‌های لوله‌ای و برای مدل‌های جدید از رو بالشتی پاکتی استفاده می‌شود. هرکدام از این مدل‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌بندی متنوعی هستند و از پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند. روبالشی‌ها دارای برندهای مختلف ایرانی و ترک هستند که می‌توان تمامی این برندها را از مراکز فروش عمده برای فروشگاه خود خریداری کرد. در اینجا به معرفی جدیدترین مدل‌های رو بالشتی می‌پردازیم:

  • روبالشی سه‌بعدی: این روبالشی برای سبک‌های مدرن و اتاق‌خواب زوج‌های جوان انتخاب مناسبی می‌باشد. در تولید این روبالشی از پارچه‌های مختلف استفاده می‌شود و به علت دارا بودن طرح‌های متنوع می‌توان به‌راحتی آن را با سبک اتاق‌خواب هماهنگ کرد.
  • روبالشی فانتزی: این نوع روبالشی برای اتاق‌خواب کودک و نوجوان انتخاب مناسبی است و دارای طرح‌های فانتزی و کارتونی می‌باشد.
  • روبالشی طرح ایموجی: این نوع روبالشی نیز از مدل‌های جدید است و جلوه‌ای فان و زیبا به اتاق‌خواب می‌دهد.

قیمت فروش عمده رو بالشتی

فروش عمده رو بالشتی

قیمت فروش عمده رو بالشتی و بالش طبی صندلی ماشین کمتر از قیمت خرید با تعداد محدود می‌باشد. البته میزان قیمت روبالشی‌ها با توجه به جنس پارچه، ابعاد روبالشی و نوع برند متفاوت است؛ اما اگر روبالشی را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

بزرگ‌ترین مرجع فروش عمده ارزان رو بالشتی

فروش عمده ارزان رو بالشتی

یکی از بزرگ‌ترین مرجع فروش عمده رو بالشتی، بازرگانی کالای خواب پاندا می‌باشد. پاندا انواع مدل‌های جدید و شیک روبالشی را با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی پاندا در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده