کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی مخمل / قیمت خرید روبالشی نخی رنگی و تک رنگ + فیلم کارگاه تولیدی

قیمت خرید روبالشی نخی رنگی و تک رنگ + فیلم کارگاه تولیدی

قیمت روبالشی نخی که در نمونه های تک رنگ و طرح دار تولید می شود، با توجه به حجم سفارشات شما مشتریان، قابل تعیین خواهد بود. هم اکنون گروه تولیدی پاندا خواب به عنوان یکی از مراجع اصلی فعال در عرصه ملزومات خواب می باشد که بهترین نمونه روبالشی ها را نیز به شما ارائه می نماید.

روبالشی های تک رنگ

تولیدات انجام شده در حوزه روبالشی در بازار ایران، بسیار گسترده و متنوع می باشد تا جایی که شاهد این امر هستیم که انواع روبالشی با کاربردهای مختلف، در حال تولید هستند و از جمله آن ها می توان به روبالشی های تک رنگ اشاره نمود که عمده مصرف چنین روبالشی هایی در حوزه بیمارستانی و مراکز درمانی خواهد بود.

روبالشی های نخی

تولیدی روبالشی نخی

کارگاه های فعال در عرصه دوخت و تولید روبالشی های نخی، امروزه به خوبی توانسته اند تنوع محصولات خود را افزایش دهند که در این میان، روبالشی هایی به صورت زیپ دار، ساده، دکمه ای و … قابلیت تولید و دوخت را دارند.

یکی از خلاقیت هایی که می توان در دوخت روبالشی ارائه نمود، مربوط به لبه سه سانتی خواهد بود که به زیبایی و بزرگتر دیده شدن روبالشی، کمک می نماید و از طرفی ثابت بودن رنگ روبالشی هم از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

روبالشی نخی تک رنگ

سرویس روبالشی نخی تک رنگ

پاندا خواب از جمله مجموعه هایی است که در کنار سرویس های روبالشی نخی، روتشکی و ملحفه تک رنگ را ارائه نموده و چنین سرویس های روبالشی ساتن، مخمل و …، معمولا برای بیمارستان ها و سازمان و مراکز درمانی، بسیار مناسب خواهند بود.

تولیداتی که در این عرصه ارائه شده اند برای عمده فروشی در بازار کشور، با بهترین قیمت های ممکن، آماده می باشند که شما برای ثبت سفارشات آن ها می توانید با ما در تماس باشید.

فروش روبالشی نخی

بازار فروش روبالشی نخی

فروش روبالشی نخی با توجه به این که یک نیاز اساسی در بازار به حساب می آید، به صورت اینترنتی هم در حال انجام بوده تا از این طریق بتوانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم.

روبالشی نخی، یک نام است اما دنیایی از محصولات مختلف را شامل می شود که می توانید هر کدام از آن ها را که بخواهید، با یک تماس به گروه پاندا خواب، عمده و مستقیم سفارش دهید.

قیمت روبالشی نخی

قیمت روبالشی نخی تک رنگ

در خرید عمده روبالشی تک رنگ برای مصارف بیمارستانی هم ما شرایط دستیابی به قیمت های خوب و رقابتی را برای مشتریان خود فراهم ساخته ایم که بتوانند بسته به نیازهای خود، اقدام به سفارش انواع روبالشی نمایند.

راه های ارتباطی پاندا خواب همواره پاسخگوی شما مشتریان بوده تا از قیمت روز روبالشی مطلع شده و در مسیر سفارش نیز بتوانید اقدام نمایید.

 

 

لیست قیمت روبالشی مخمل برای صادرات و بازار داخل از کارگاه تولیدی

یکی دیگز از انواع پر تقاضای روبالشی ها روبالشی های مخم هستند. روبالشی های مخمل یک رو و دو رو از قدیم هم در ایران هم در بازارهای صادراتی دارای تقاضای بالایی بوده اند. اگر در زمینه روبالشی و سایر کالاهای خواب فعالیت می نمایید برای دریافت لیست قیمت روبالشی مخمل ، ساتن و نخی می توانید از طریق تماس با نسبت به کسب بهترین قیمت اقدام نمایید.

قیمت روبالشی مخمل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشی مخمل برجسته

قیمت روبالشی مخمل برجسته طرح دار اعلا در تولیدی

قیمت روبالشی مخمل برجسته با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. روبالشی مخمل …

دیدگاهتان را بنویسید