کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / خرید با بهترین قیمت پتو زمرد یک‌نفره | عرضه مستقیم

خرید با بهترین قیمت پتو زمرد یک‌نفره | عرضه مستقیم

پتو یکی از کالاهای خواب است که بدون داشتن آن تقریباً خوابی راحت ناممکن است. پتوها در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند. در بازار ایران انواع برندهای داخلی و خارجی پتو موجود است. هر برند از درجه کیفی متفاوتی برخوردار است. قیمت پتو یکسان نیست. پتوی زمرد، یکی از برندهای ایرانی است که دارای چندین سال سابقه درزمینهٔ تولید پتو می‌باشد. پتوی زمرد بسیار باکیفیت بادوام می‌باشد. پتوهای زمرد در ابعاد سایزهای یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. قیمت پتو زمرد یک‌نفره بسیار مناسب است به همین دلیل در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار است.

کارخانه پتو پتوی سربازی زمرد

قیمت پتو زمرد یک‌نفره | پتوی سربازی زمرد

کارخانه زمرد یکی از برندهایی است که مدل‌های متنوعی از پتو را روانه‌ی بازار می‌کند. پتوهای مینک، پتوهای سربازی، پتوهای عروسکی و پتوهای گل برجسته برخی از مدل‌های پتوی زمرد محسوب می‌شوند. هر یک از این مدل‌ها دارای رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی می‌باشد.

پتوی سربازی زمرد یکی از پرفروش‌ترین پتو محسوب می‌شود. این پتوها دارای رنگ‌بندی متنوعی همچون گردویی، شتری، یشمی، خاکستری و غیره هستند. همچنین ابعاد پتوهای سربازی زمرد متفاوت است. این پتوها در دو سایز یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. پتوهای سربازی زمرد دارای دو نوع ساده و مینک می‌باشند. پتوهای مینک از ضخامت و پرز بیشتری برخوردارند. هر دو این پتوها بسیار گرم بوده و برای مناطق سردسیری انتخاب مناسبی می‌باشند. می‌توان پتوهای سربازی زمرد را برای مناطق امدادی، اردوگاه‌های نظامی، بیمارستان‌ها و پادگان‌ها استفاده کرد. قیمت پتو زمرد یک‌نفره سربازی نیز بسیار مناسب می‌باشد و می‌توان آن را به‌صورت عمده خریداری کرد.

قیمت پتو زمرد یک‌نفره و مشخصات پتو

قیمت پتو زمرد یک‌نفره

پتوهای زمرد دارای قیمت یکسانی نیستند. برخی از عوامل مهم در تعیین قیمت پتو زمرد یک‌نفره عبارت‌اند از:

  • نوع الیاف به‌کاررفته در پتو: پتوهای زمرد از نخ و الیاف متفاوتی تولید می‌شوند. هراندازه نخ به‌کاررفته در پتو مرغوب‌تر باشد؛ میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
  • طرح و مدل پتو: پتوهای زمرد دارای مدل‌های ساده و گل برجسته هستند. پتوهای گل برجسته قیمت بیشتری نسبت به پتوهای ساده دارند.
  • تعداد سفارش و روش خرید: تعداد سفارش پتوی زمرد نیز یکی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت این کالا محسوب می‌شود. هراندازه تعداد سفارش بیشتر باشد از هزینه نهایی کاسته خواهد شد. همچنین خرید بی‌واسطه و مستقیم از کارخانه خانه موجب کاهش هزینه‌ها می‌گردد.

عرضه مستقیم و بی‌واسطه پتو زمرد

قیمت پتو زمرد یک‌نفره | عرضه مستقیم پتو زمرد

پاندا خواب یکی از مراکز عرضه مستقیم و بی‌واسطه پتوی زمرد می‌باشد. این مجموعه تولیدی انواع کالای خواب ازجمله پتوهای زمرد را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. پاندا پتوهای زمرد را با رنگ‌بندی کامل توزیع می‌نمایند. این مجموعه جهت فروش محصولات خود از دو روش حضوری و اینترنتی استفاده می‌کند. خرید اینترنتی بسیار آسان و به‌صرفه می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو مینک یک نفره

کارخانه پتو مینک یک نفره | انواع پتو مینک (۲۰ طرح) با بهترین قیمت

پتوهای مینک در بهترین و جدیدترین طرح ها و رنگ بندی ها در حال تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده