کالای خواب پاندا
خانه / الیاف پلی‌استر مصنوعی / قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب را می‌توانید از طریق نمایندگی‌ها و مراکز تولیدی جویا شوید. از گذشته تا به امروز جهت تولید انواع ملزومات خواب از الیاف استفاده می‌شده است. برخی از این الیاف طبیعی بوده و برخی نیز مصنوعی می‌باشند. امروزه مصارف الیاف مصنوعی بیشتر از الیاف طبیعی است. الیاف مصنوعی خود دارای نمونه‌های متنوعی است. در این میان الیاف پلی‌استر دارای بیشترین استفاده و مصرف جهت تولید کالای خواب است. این الیاف با قیمت مناسبی به بازار عرضه می‌شود و می‌توان آن را به شکل گسترده مورداستفاده قرار داد.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب

مهم‌ترین خواص الیاف پلی‌استر مصنوعی

درون بالش طبی زست نیز الیاف پلی‌استر قرار دارد و الیاف مصنوعی نوعی الیاف است که بیشتر جهت تولید بالش و تشک مورداستفاده قرار می‌گیرد. الیاف پلی‌استر جایگزین مناسبی به‌جای نخ طبیعی و پنبه می‌باشد. از مهم‌ترین خواص الیاف پلی‌استر مصنوعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت و استحکام بالا: الیاف پلی‌استر از دوام و استحکام بالایی برخوردارند. این الیاف حتی پس از شستشو نیز مقاومت خوبی برخوردار بوده و به‌راحتی قابل‌استفاده هستند.
  • دفع رطوبت: الیاف پلی‌استر در برابر رطوبت مقاوم بوده و حتی جهت تولید کالای خواب مسافرتی که در معرض رطوبت قرار می‌گیرند استفاده می‌شوند.
  • ضد چروک: الیاف پلی‌استر به علت خاصیت ارتجاعی که دارند ضد چروک بوده و به‌راحتی قابل بازگشت به حالت اولیه هستند. این الیاف پس از شستشو دچار تغییر شکل و رنگ نمی‌شوند. البته بهتر است الیاف پلی‌استر با درجه آب مناسب شستشو داده شود.
  • مقاومت در برابر نور و حرارت: الیاف پلی‌استر با نور و حرارت دچار تغییر رنگ نمی‌شوند. این الیاف کاملاً بدون بو بوده و ضد حساسیت نیز می‌باشند.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب ضمن دارا بودن تمامی این ویژگی‌ها مناسب بوده و می‌توان آن را در صنایع کالای خواب به شکل گسترده مورداستفاده قرار داد.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب | مهم ترین خواص پلی استر

انواع الیاف مصنوعی کالای خواب

استفاده از الیاف طبیعی برای کالای خواب به چند دلیل منسوخ‌شده است. یکی اینکه الیاف طبیعی از قیمت بالایی برخوردار بوده و استفاده از آن‌ها به شکل گسترده مقرون‌به‌صرفه نمی‌باشد. دیگر اینکه این الیاف معمولاً از وزن بالایی برخوردار هستند. این وزن زیاد موجب می‌شود الیاف طبیعی جهت تولید کالاهای خواب مسافرتی مناسب نباشند. بااین‌حال انواع الیاف مصنوعی را می‌توان جایگزین الیاف طبیعی قرار داد. برخی از انواع الیاف مصنوعی کالای خواب عبارت‌اند از:

هر یک از این الیاف دارای مشخصات و ویژگی‌های خاصی می‌باشد. قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب در میان انواع الیاف مصنوعی بسیار مناسب بوده و به همین دلیل این الیاف در انواع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب | انواع الیاف مصنوعی

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب مانند تشک مسافرتی آکاردئونی در بازار بستگی به عوامل متعددی دارد. از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع و رنگ الیاف پلی‌استر
  • نوع شرکت تولیدکننده الیاف پی استر
  • وزن بسته‌بندی الیاف
  • مقدار خرید و روش تقاضا

برای اینکه هزینه کمتری برای خرید این کالا بپردازید؛ بهتر است الیاف را به شکل عمده و کاملاً مستقیم از تولیدکنندگان اصلی خریداری نمایید. تولیدی‌ها قیمت پایین‌تری برای محصولات خود در نظر گرفته و الیاف را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب

خرید الیاف مرغوب مصنوعی

جهت خرید الیاف مرغوب مصنوعی ازجمله الیاف پلی‌استر بهتر است به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب ازجمله مراکزی است که انواع کالای خواب و الیاف مورداستفاده در آن را با پایین‌ترین نرخ به مشتریان عرضه می‌کند.
پاندا تمامی محصولات خود را به شکل عمده‌ای عرضه می‌کند. تنوع الیاف این مجموعه بالا بوده و می‌توان الیاف را به شکل سفید و رنگی از طریق این مجموعه خریداری کرد. برای ثبت سفارش خرید با هر مقداری کافی است با واحد فروش این مجموعه در تماس باشید و کالای موردنیاز خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

قیمت الیاف پلی‌استر مصنوعی کالای خواب | خرید الیاف مصنوعی

مطلب پیشنهادی

تولید کننده الیاف پلی استر

تولید کننده الیاف پلی استر | معرفی محصولات تولیدی از الیاف پلی استر

کاربرد الیاف پلی استر در موارد مختلفی است؛ اما بیشترین کاربرد آن در صنعت نساجی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده