کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / قیمت تشک مسافرتی سه لایه | لایه آکاردئون ۱۰cm | پشم شیشه

قیمت تشک مسافرتی سه لایه | لایه آکاردئون ۱۰cm | پشم شیشه

اگر تشک بیش از یک لایه داشته باشد، در مجموع به عنوان یک کالای خواب راحت شناخته می شود. بنابراین تشک های سه لایه از عوامل خواب راحت به شمار می آیند. کیفیت پارچه، داشتن زیپ برای شستن پارچه و کیفیت می‌تواند بر قیمت تشک تأثیر بگذارد. اطلاع از قیمت تشک مسافرتی سه لایه را در نتیجه تماس با کارشناسان سایت به انجام رسانید.

قیمت تشک مسافرتی سه لایه

تشک مسافرتی سه لایه

ضخامت لایه های تشک بر میزان راحتی خواب تأثیر می گذارد، بیشتر تشک ها در مجموع بین ۱۰ تا ۱۵ اینچ ضخامت دارند، لایه‌ های ضخیم‌تر معمولا منطبق‌تر هستند، که می‌ تواند برای کسانی که مستعد درد هستند، مفید باشد. خرید عمده انواع تشک های مسافرتی سه لایه توسط مجموعه بازرگانی پاندا از طریق این سایت امکان پذیر است، برای خرید عمده تماس بگیرید.

قیمت تشک مسافرتی سه لایه

جنس تشک های سه لایه

تشک ها معمولا در یک پوشش ساخته شده از لایه اکاردئون ۱۰ cm ، پشم شیشه، پلی استر، تنسل و سایر پارچه ها قرار می گیرند. تشک ها معمولا لایه لایه هستند. که هر لایه عملکرد خاصی دارد، همه آن ها پشت سر هم کار می کنند، تا به تشک احساس کلی آن را بدهند. تشک های سه لایه همانطور که از نام آن پیداست، با لایه های راحتی طراحی شده اند تا تجربه خواب را تا حد امکان لذت بخش کنند. مواد نرم‌تر و منطبق بر بدن، فشار را مجددا توزیع می‌کند، در حالی که گزینه‌ های محکم‌تر، فرورفتگی را محدود می‌کند تا تراز ستون فقرات را افزایش دهند.

مشخصات تشک مسافرتی ۳ لایه

  • این تشک ها دارای دوام خوب و راحتی خواب بالا می باشد.
  • رویه این محصول، کاوری از جنس پارچه با رنگبندی متنوع است.
  • این تشک‌ برای استفاده شخصی و افرادی که دوست دارند، روی زمین بخوابند بهترین گزینه می باشد.
  • تشک مسافرتی ۳ لایه برای استفاده افراد در هر سن و وزنی مناسب است.
  • از ویژگی های مثبت این تشک می توان به سبک، کم جا بودن، سهولت در جابجایی و شستشوی راحت آن اشاره کرد.

قیمت تشک مسافرتی سه لایه

لایه های تشک چه هدفی دارند؟

لایه‌هایی که در نزدیکی بدن قرار دارند، مستقیما بر احساس تشک تأثیر می‌گذارند. لایه های نرم تر قسمت رویی تشک قرار می گیرند. میزان فرو رفتن فرد خواب در تخت تا حد زیادی توسط سیستم راحتی تشک تعیین می شود. لایه های تشک چندین هدف کلیدی را انجام می دهند، که به آن ها میپردازیم.

تسکین فشار

لایه‌های تشک معمولا طوری طراحی می‌ شوند، که به بدن منحنی می‌شوند و وزن آن را پخش می‌کنند، تا ناراحتی ناشی از نقاط فشار تیز را که در شانه‌ها، باسن و پشت رایج است کاهش دهند. موادی مانند مموری فوم، پلی فوم، لاتکس و … می توانند با شکل تخت خواب تنظیم شوند و افزایش فشار را کاهش دهند. با این حال، لایه های تشک ایده‌آل باید همچنان به اندازه کافی محکم باشد تا از فرو رفتن بیش از حد قسمت‌ های سنگین‌ تر، مانند باسن، در تشک و پرتاب شدن ستون فقرات جلوگیری کند. برخی از لایه های تشک با مناطق سفتی هدفمند طراحی شده‌اند تا تعادل پشتیبانی و کاهش فشار را ایجاد کنند.

خنک‌سازی

لایه‌های راحتی تشک اغلب از فناوری خنک‌کننده برای تقویت جریان هوا و یا دفع گرمای اضافی استفاده می‌ کنند. روکش‌های قابل تنفس همچنین می‌توانند با اجازه دادن به هوا برای گردش آزادانه‌تر در داخل تشک از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کنند.

قیمت تشک مسافرتی سه لایه

قیمت تشک مسافرتی سه لایه

قیمت تشک مسافرتی سه لایه را دسته بندی ها، تنوع مواد و کیفیت، تعیین می کند. روش های ساخت و ساز نیز بر قیمت تشک تأثیر می گذارد. خرید مستقیم شما از تولید کننده، ضمانت ارزان ترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تشک مسافرتی سه لایه با ما تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده