کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / نمایندگی پتو نرمینه در کاشان | قیمت عمده پتو

نمایندگی پتو نرمینه در کاشان | قیمت عمده پتو

تشک خوشخواب دونفره و پتو یک روانداز است که از زمان‌های گذشته تا به امروز در انواع مختلفی مورداستفاده قرار می‌گرفته است. این کالا جزء یکی از لوازم ضروری در هر خانه‌ای است و ازجمله اقلامی است که در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار است. برندهای داخلی و خارجی پتو در بازار موجود است. اگر قصد خرید عمده پتو را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پتوهای نرمینه را خریداری نمایید. نرمینه یکی از برندهای ایرانی است که انواع پتو را در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی عرضه می‌کند. نمایندگی پتو نرمینه در کاشان و سایر شهرهای ایران فعالیت دارد.

انواع پتوهای تولیدی نرمینه

نمایندگی پتو نرمینه در کاشان | انواع پتو نرمینه

نرمینه یکی از برندهایی است که دارای چندین سال سابقه درزمینهٔ تولید پتو می‌باشد. کارخانه پتو نرمینه در استان اصفهان و شهر کاشان فعالیت دارد. پتوهای نرمینه بسیار لطیف و بادوام هستند. در این کارخانه انواع پتوهای نوزاد، نوجوان، یک‌نفره و دونفره با طرح‌های مختلف عروسکی، ساده و گل برجسته تولید می‌شود. برخی از انواع پتوهای تولیدی نرمینه عبارت‌اند از:

  • پتو نرمین در دو سایز یک‌نفره و دونفره با رنگ‌بندی متنوع
  • پتو سروین در مدل‌های مسافرتی و دارای دو مدل یک‌نفره و دونفره
  • پتو گل برجسته و ساده نگین در دو سایز یک‌نفره و دونفره
  • پتو سوپر آکریلیک نرمینه در دو سایز یک‌نفره و دونفره و… .

پتوهای نرمینه دور دوزی شده و دارای حاشیه هستند. این پتوها از دوخت ظریف درعین‌حال محکمی برخوردارند. به همین دلیل دوام و ماندگاری این پتوها بسیار بالاست. همچنین پتوهای نرمینه دچار تغییر رنگ و پرز دهی نمی‌شوند. این پتوها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند و می‌توان آن را با هر سبک اتاق‌خوابی هماهنگ کرد؛ بنابراین خرید این نوع پتو بسیار مناسب و به‌صرفه است. خرید این کالا از طریق نمایندگی پتو نرمینه در کاشان بسیار به‌صرفه می‌باشد.

قیمت عمده پتو نرمینه کاشان

نمایندگی پتو نرمینه در کاشان | قیمت عمده پتو نرمینه

قیمت بالش طبی صندلی ماشین و پتوهای نرمینه توسط نمایندگی پتو نرمینه در کاشان اعلام می‌گردد. معمولاً قیمت عمده پتو نرمینه کاشان بسیار مناسب است. البته میزان قیمت مدل‌های مختلف پتو نرمینه باهم متفاوت است. همچنین پتوهای دونفره قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های یک‌نفره دارند. از دیگر عوامل مؤثر بر میزان قیمت این پتوها طرح و مدل و نوع الیاف به‌کاررفته در پتو می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت عمده پتو نرمینه کاشان با واحد فروش نمایندگی‌ها تماس برقرار نمایید.

خرید از نمایندگی پتو نرمینه در کاشان

نمایندگی پتو نرمینه در کاشان

خرید از نمایندگی پتو نرمینه در کاشان این مزیت را دارد که با حذف واسطه‌های فروش هزینه کمتری پرداخت خواهد شد. پاندا خواب نیز یکی از نمایندگی‌های فروش پتو نرمینه است که انواع مدل‌های متنوع پتو نرمینه را به‌صورت عمده عرضه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو مینک یک نفره

کارخانه پتو مینک یک نفره | انواع پتو مینک (۲۰ طرح) با بهترین قیمت

پتوهای مینک در بهترین و جدیدترین طرح ها و رنگ بندی ها در حال تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده