کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / روفرشی در بازار بزرگ تهران | سفارش روفرشی اصیل برای صادرات

روفرشی در بازار بزرگ تهران | سفارش روفرشی اصیل برای صادرات

روفرشی در بازار بزرگ تهران

روفرشی در بازار بزرگ تهران در انواع و مدل‌های متنوعی به فروش می‌رسد. روفرشی‌ها یکی از ملزوماتی هستند که دارای کاربردهای متعددی می‌باشند. این کالا به‌خوبی از فرش در برابر عوامل آسیب‌زا جلوگیری می‌کند. درنتیجه طول عمر فرش افزایش‌یافته و دیرتر کثیف می‌شود. همچنین روفرشی‌ها برای تزیین و زیباتر شدن دکوراسیون منازل مورداستفاده قرار می‌گیرند. روفرشی‌ها دارای برندهای مختلفی هستند. کشور ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی روفرشی است. ازاین‌رو روفرشی‌های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای تنوع طرح، رنگ و مدل می‌باشند. می‌توان انواع مدل‌های روفرشی را به‌صورت عمده و مستقیم از مراکز تولیدکننده خریداری کرد.

انواع مدل‌های روفرشی در بازار بزرگ تهران

روفرشی در بازار بزرگ تهران | روفرشی مخمل

بازار بزرگ تهران یکی از مراکزی است که می‌توان انواع روفرشی‌ها را ازآنجا خریداری کرد. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های روفرشی در بازار بزرگ تهران عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل: روفرشی‌های مخمل دارای چندین نوع مختلف هستند. برخی از مدل‌های این روفرشی ساده بوده و به‌صورت یک‌لایه تولید می‌شوند. مدل‌های دیگری از روفرشی مخمل وجود دارد که دورو بوده و به روفرشی شانل شهرت دارد. تمامی روفرشی‌های مخمل دارای طرح‌های سنتی و یا مدرن هستند. گاهی نیز روفرشی مخمل با ترکیب الیاف دیگری مانند نخ زرک تولید می‌شود. به این نوع روفرشی؛ روفرشی زرکدار گفته می‌شود. روفرشی‌های زرکدار دارای طرحی براق و زیبا هستند.
  • روفرشی ابریشمی: روفرشی ابریشمی یکی از گران‌قیمت‌ترین نوع روفرشی‌های بازار محسوب می‌شود. این کالا بسیار لطیف بوده و دارای سطحی صاف و زیبا می‌باشد. روفرشی‌های ابریشمی بیشتر جنبه تزئینی داشته و برای فرش‌های گران‌قیمت مورداستفاده قرار می‌گیرند. طرح این نوع روفرشی‌ها بیشتر مدرن می‌باشد.
  • روفرشی ابریشم: این نوع روفرشی ظاهری شبیه به روفرشی‌های ابریشمی دارند. برای تولید این روفرشی‌ها از پلی‌استر استفاده می‌شود. ازاین‌رو میزان قیمت روفرشی‌های طرح ابریشم کمتر از مدل‌های ابریشمی است. این روفرشی‌ها نیز دارای تنوع طرح و اندازه هستند.

صادرات روفرشی اصیل یزد

روفرشی در بازار بزرگ تهران | صادرات روفرشی یزد

شهر یزد یکی از قطب‌های اصلی تولید روفرشی در ایران محسوب می‌شود. در این شهر انواع مدل‌های روفرشی در برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌گردد. روفرشی‌های یزد به علت دارا بودن کیفیت خوب و طرح‌های زیبای ایرانی جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. صادرات روفرشی ایرانی به کشورهای مختلفی مانند عراق، پاکستان، ارمنستان، افغانستان و ترکیه انجام می‌گیرد. برای این کار می‌توان روفرشی‌ها را از عمده‌فروشی‌های روفرشی در بازار بزرگ تهران خریداری کرد و از طریق بازرگانی‌ها به کشورهای ذکرشده صادر نمود.

سفارش خرید عمده روفرشی

روفرشی در بازار بزرگ تهران | سفارش خرید روفرشی

سفارش خرید عمده روفرشی را می‌توان از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب ثبت کرد.
. پاندا انواع مدل‌های روفرشی ترک را با قیمت مناسب و به‌صورت عمده عرضه می‌کند. تنوع طرح و مدل‌های روفرشی این مجموعه بسیار زیاد است و می‌توان این کالا را برای هر سبک دکوراسیونی خریداری کرد.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده روفرشی جدید طرح فرش

مرکز خرید عمده روفرشی جدید (۳۵ مدل) طرح فرش ( صادراتی )

تشک خوشخواب دونفره و روفرشی های جدید طرح فرش نمونه ای از روفرشی ها هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده