کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / فروش عدلی روبالشی آماده به صورت عمده | PANDA

فروش عدلی روبالشی آماده به صورت عمده | PANDA

بالش طبی زست و روبالشی یکی از کالاهای خواب ضروری است که باعث حفاظت از بالش و نظافت آن می‌شود. در بازار مدل‌های متنوعی از روبالشی وجود دارد. فروشگاه‌ها برای تهیه روبالشی به دنبال مراکز معتبری هستند که این کالا با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه کند. روبالشی‌ها دارای مدل‌های مختلف ایرانی و خارجی هستند. خرید برندهای ایرانی علاوه بر حمایت از تولید داخلی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد. همچنین خرید روبالشی از طریق مراکز فروش عدلی روبالشی آماده یکی از روش‌هایی است که می‌توان روبالشی را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کرد.

انواع مدل‌های متنوع روبالشی

فروش عدلی روبالشی آماده | انواع مدل روبالشی

روبالشی دارای مدل‌های بسیار متنوعی است. نوع دوخت، طرح و جنس پارچه‌های روبالشی‌ها باهم متفاوت است. به‌طورکلی روبالشی‌ها در مدل‌های ساده، پاکتی، زیپ‌دار، لبه‌دار و چین‌دار تولید می‌شوند. برخی از انواع مدل‌های متنوع روبالشی عبارت‌اند از:

  • روبالشی شانل: این نوع روبالشی از جنس پارچه مخمل ضخیم می‌باشد. دارای رنگ‌بندی متنوعی است و از طرح‌های کلاسیک و مدرن برخوردار است.
  • روبالشی نقره‌کوب: یکی دیگر از مدل‌های شیک و زیبا روبالشی، مدل نقره‌کوب است. این نوع روبالشی دارای طرح‌هایی مانند طرح گل است و دور طرح نقره‌کوبی شده است.
  • روبالشی تترون: روبالشی‌های تترون بیشتر در مدل‌های سفید و ساده تولید می‌شوند و برای بیمارستان‌ها و هتل‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • روبالشی سه‌بعدی: روبالشی‌های سه‌بعدی از پارچه‌های متفاوتی مانند پلی‌استر، پنبه‌ای و مخمل تولید می‌شوند. طرح‌های این نوع روبالشی بسیار متنوع است و واقعی بدنظر می‌رسد. از این روبالشی بیشتر برای سبک‌های مدرن و اتاق‌خواب زوج‌های جوان استفاده می‌شود.
  • روبالشی فانتزی: این نوع روبالشی دارای طرح‌های کودکانه و یا طرح ایموجی هستند و برای اتاق‌های کودکان بیشتر استفاده می‌شوند.

فروش عدلی روبالشی آماده در تمامی مدل‌های ذکرشده توسط مراکز مختلف صورت می‌گیرد.

قیمت خرید عمده روبالشی

فروش عدلی روبالشی آماده | خرید عمده روبالشی

قیمت خرید عمده روبالشی و تشک مسافرتی آکاردئونی بسیار به‌صرفه‌تر از قیمت خرید جزئی است. فروش عدلی روبالشی آماده نیز یکی از روش‌هایی است که روبالشی با قیمت مناسبی عرضه می‌شود. درفروش عدلی روبالشی‌ها داخل چندین گونی قرار داده‌شده و با تناژ بالا به فروش می‌رسند. البته قیمت خرید عدلی نیز با توجه به جنس روبالشی، نوع دوخت و برند تولیدی متفاوت است.

مرکز فروش عدلی روبالشی آماده

فروش عدلی روبالشی آماده

اگر به دنبال مرکز فروش عدلی روبالشی آماده هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خریدهای خود را از طریق پاندا خواب انجام دهید. پاندا عرضه‌کننده انواع مدل‌های متنوع روبالشی با قیمت مناسب و به‌صورت عمده می‌باشد. روبالشی‌های پاندا دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند و با مرغوب‌ترین پارچه‌ها تولیدشده‌اند. جهت خرید و ثبت سفارش روبالشی با واحد فروش پاندا خواب در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده