کالای خواب پاندا
خانه / روتختی ترک / روتختی ساتینت پنبه | تولیدکننده روتختی درجه‌یک ساتینت | Sat net

روتختی ساتینت پنبه | تولیدکننده روتختی درجه‌یک ساتینت | Sat net

یکی از اقلام ضروری اتاق‌خواب روتختی می‌باشد. روتختی‌ها با جنس‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشند. هر جنس دارای کیفیت و ویژگی خاصی است. یکی از بهترین جنس‌های روتختی روتختی‌های ساتینت می‌باشد. روتختی ساتینت بسیار مرغوب و زیبا است. می‌توان از آن برای سبک‌های مختلف استفاده کرد. این روتختی دو نفره مخمل دارای طرح‌ها و مدل‌های متنوع بوده و در برندهای مختلفی عرضه می‌شود. قیمت برندهای مختلف متفاوت است. می‌توان انواع برندهای روتختی ساتینت را از طریق مراکز تولیدی و یا نمایندگی‌های فروش خریداری کرد. پارچه روتختی بسیار نرم و لطیف می‌باشد و حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند.

نکات اصلی برای خرید روتختی مناسب چیست؟

روتختی ساتینت پنبه | خرید روتختی مناسب

خرید روتختی ابریشم دارای اهمیت زیادی است. اگر این کالا به‌درستی انتخاب نشود باعث حساسیت پوست و مو شده و ممکن است اتاق جلوه‌ای زشت داشته باشد. ازاین‌رو بهتر است در هنگام خرید این کالا نکاتی را در نظر داشته باشید. برخی از این نکات عبارت‌اند از:

  • ابعاد و اندازه: بهتر است ابعاد روتختی کاملاً متناسب با تخت انتخاب شود و خیلی بزرگ و خیلی کوچک نباشد.
  • جنس روتختی: جنس روتختی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. بهتر جنس‌هایی را خریداری نمایید که به‌راحتی دچار چروک نشود و پس از شستشوی مداوم دچار تغییر نگردد.
  • مارک روتختی: یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید مارک روتختی است. اگر مارک‌های معتبر و اصل را خریداری نمایید از کیفیت محصول مطمئن خواهید شد.
  • طرح و مدل روتختی: مدل روتختی باید متناسب با سبک اتاق‌خواب انتخاب شود. اگر روتختی‌ها را برای فروشگاه خریداری می‌کنید؛ طرح‌های متنوع را انتخاب نمایید تا سلیقه تمامی مشتریان را در برگیرد.

روتختی ساتینت پنبه یکی از روتختی‌هایی است که از بهترین الیاف و پارچه‌ها تولیدشده است. می‌توان این روتختی را به‌صورت عمده و جزئی از طریق مراکز مختلفی خریداری کرد.

مشخصات اصلی روتختی ساتینت پنبه

روتختی ساتینت پنبه | مشخصات روتختی ساتینت پنبه

روتختی ساتینت پنبه ترکیبی از ساتن و نخ پنبه می‌باشد. این نوع روتختی حریر عروس دارای مدل‌های روتختی دونفره به‌صورت شش تکه و مدل‌های یک‌نفره به‌صورت چهار تکه می‌باشد. از مشخصات روتختی ساتینت پنبه می‌توان به نرمی و لطافت، سبکی، زیبایی، دارا بودن طرح‌های متنوع، قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی و عدم پرز دهی اشاره کرد. روتختی‌های ساتینت دارای برندهای مختلف ایرانی، چینی و ترک می‌باشد. معمولاً قیمت روتختی ترک بیشتر از مدل‌های ایرانی است. البته عوامل مختلفی دیگری همچون اندازه و تعداد تکه‌های اجزاء روتختی نیز در میزان قیمت آن مؤثر می‌باشد.

تولیدکننده روتختی درجه‌یک ساتینت

روتختی ساتینت پنبه | تولیدکننده روتختی درجه یک

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده روتختی درجه‌یک ساتینت پنبه می‌باشد. این مجموعه تولیدی انواع مدل‌های جدید و زیبای روتختی ترمه را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. قیمت روتختی‌های پاندا بسیار مناسب می‌باشد. جهت ثبت سفارش با واحد فروش در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی دانتل عروس

قیمت روتختی دانتل عروس | نمایندگی انواع برند ترک & ایرانی

قیمت روتختی دانتل عروس را می‌توانید از طریق نمایندگی‌ها و سایت‌های فروش جویا شوید. روتختی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده