کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / فروش تشک مسافرتی ۲ تا ۵ کیلویی مستقیم از کارخانه اصفهان آکاردئونی

فروش تشک مسافرتی ۲ تا ۵ کیلویی مستقیم از کارخانه اصفهان آکاردئونی

فروش تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی در اصفهان به صورت مستقیم از کارخانه ی اصفهان خریداری شده و در ایران به فروش می رسد. فروش تشک مسافرتی یکی از دغدغه هایی که در مسافرت برای خواب وجود دارد با تهیه ی تشک های مسافرتی تا حدود زیادی برطرف شده است.

تشک های مسافرتی به دلیل استفاده از متریال خاص و سبک دارای وزنی کم و سبک هستند و امکان حمل آن بسیار آسان می باشد. فروش تشک مسافرتی های تولید شده در کارخانه تولیدی اصفهان مجموعه ما که قابل سفارش از ۲ کیلویی تا ۵ کیلویی تک نفره و دونفره هستند در مدل های بدون زیپ و زیپ دار با کاور اختصاصی و لایه آکاردئون به صورت ویژه برای تاجران انجام می شود.

تشک مسافرتی ها با قیمتی مناسب و به قیمت کارخانه به فروش می رسد.

فروش تشک مسافرتی

بهترین کارخانه تولید تشک ارزان

تشک ها یکی دیگر از وسایل مورد نیاز هر خانه ای هستند با اینکه امروزه به اندازه ی گذاشته کاربرد ندارد ولی هنوز هم دارای طرفداران زیادی هستند که باید با دقت و وسواس خریداری شوند.

بسیاری از مردم هنگام خرید تشک علاوه بر کیفیت پارچه و سفتی و نرمی، قیمت آن نیز برایشان حائز اهمیت است.

کارخانه های زیادی در تولید تشک فعالیت می کنند که برخی محصولات خود را با قیمتی ارزان ارائه می کنند که مطمئنا دارای کیفیتی متوسط هستند که در این بین بهترین کارخانه ها نیز وجود دارند که علاوه براینکه قیمت کالای آن ها پایین و مناسب است ولی در عین حال از کیفیت مطلوبی بر خوردار هستند.

نحوه ثبت سفارش تشک از کارخانه

سفارش تشک از کارخانه

برای خرید تشک می توان از روش های متعددی استفاده کرد. یکی از روش ها خرید مستقیم از کارخانه است که باید ثبت سفارش شود.

در اینجا نحوه ثبت سفارش تشک از کارخانه مختصرا برای شما توضیح داده خواهد شد:

در روش اول برای ثبت سفارش، بعد از اینکه محصولات کارخانه را مورد بررسی قرار دادید و محصول مورد نظر را انتخاب کردید می توانید با تماس با شماره ی کارخانه و گرفتن مشاوره و راهنمایی های لازم تشک مورد نظر را خریداری نموده و پس واریز تمام و یا مقداری از مبلغ سفارش شما ثبت شده و در اولین فرصت برای شما ارسال خواهد شد.

در روش دوم که ثبت سفارش به صورت اینترنتی می باشد با ورود به سایت فروش کارخانه و بررسی تمامی کالاها و انتخاب کالای مورد نظر خود وارد صفحه ی واریز پول از طریق اینترنت می شوید و با واریز تمامی مبلغ تشک مورد نظر سفارش شما ثبت و پس از تماس با شما برایتان ارسال می شود.

سفارش تشک از کارخانه

روند ارسال تشک مسافرتی

تشک مسافرتی پس از انتخاب و ثبت سفارش توسط کارخانه توسط کارشناسان این مجموعه، وارد مرحله ی  بسته بندی لازم برای ارسال می شود و روند ارسال را طی می کند تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بسته بندی ، تشک به دست خریدار برسد. در مواردی ارسال با دریافت هزینه ای جداگانه صورت می گیرد ولی در مواردی نیز این ارسال کاملا به صورت رایگان انجام می پذیرد.

ارسال تشک مسافرتی

 

فروش تشک مسافرتی  مستقیم از کارخانه اصفهان

 تشک مسافرتی از فروش خوبی بر خوردار است و به همین دلیل فروش به صورت مستقیم از کارخانه ی اصفهان صورت می گیرد یعنی با قیمتی ارزان نسبت به بازار  چون خرید به صورت مستقیم است و واسطه ها حذف می شوند طبیعتا سودی که روی محصول کشیده می شود تا حدودی می توان گفت صفر بوده و هزینه های اضافی که مربوط به وجود واسطه هاست در این نوع خرید وجود نخواهد داشت. بنابراین خرید مستقیم از درب کارخانه یکی از بهترین روش ها برای خرید هر کالایی همچون نشک مسافرتی است.

فروش تشک مسافرتی  مستقیم از کارخانه اصفهان

تشک های مسافرتی علاوه بر استفاده در سفر به عنوان تشک میهمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در خانه های امروزی امکان تهیه و نگهداری کالای خواب جداگانه برای میهمان وجود ندارد خرید تشک مسافرتی بهترین گزینه است چون هم سبک بوده و هم فضای اشغالی آن بسیار کم است و شستشو و حمل آن نیز بسیار آسان بوده و به راحتی امکان پذیر است.

فروش تشک مسافرتی

 

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده