کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / تماس با مرکز فروش کارخانه پتو شادیلون ۲۲۰*۲۴۰ Shadilon

تماس با مرکز فروش کارخانه پتو شادیلون ۲۲۰*۲۴۰ Shadilon

کارخانه پتو شادیلون

کارخانه پتو شادیلون و پتو گلبافت یکی از مراکز فعال تولید پتوی ایرانی است. این مجموعه تولیدی در شهر مشهد فعالیت دارد و چندین سال سابقه درخشان درزمینهٔ تولید و عرضه پتو دارد. پتوهای شادیلون دارای تنوع بسیار زیادی هستند. در این کارخانه انواع پتوهای گل برجسته، ساده، مسافرتی و پتوی کودک و نوزاد تولید می‌شود. پتوهای شادیلون دارای تنوع طرح و رنگ بوده و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. این پتوها با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدشده و از درجه کیفی بالایی برخوردارند. خرید تکی و عمده پتو شادیلون از طریق مراکز و شعب گوناگونی امکان‌پذیر شده است.

صادرات پتو شادیلون مدل چیکا

کارخانه پتو شادیلون | صادرات پتو شادیلون

پتو مسافرتی در مدل‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شوند. یکی از مدل‌های زیبا و پرفروش این پتو، پتوهای چیکا می‌باشد. پتوی چیکا دارای دو مدل یک‌نفره و دونفره می‌باشد. پتو چیکا یک‌نفره در اندازه ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شود. این پتو ۲۵۰۰ گرم وزن دارد و جنس آن از پلی‌استر مرغوب می‌باشد. پتوی دونفره چیکا در ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر تولیدشده‌اند. این پتوها دارای گل‌های برجسته بوده و در بسته‌بندی مناسبی عرضه می‌شوند.

تراکم بافت پتوهای چیکا مناسب بوده و از گرمادهی مناسبی برخوردارند. این پتوها علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی نیز از فروش خوبی برخوردارند. صادرات پتو شادیلون مدل چیکا به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. عراق، ارمنستان، پاکستان و قزاقستان برخی از مقصدهای اصلی صادرات پتوی چیکا محسوب می‌شوند. برای صادرات این پتوها می‌توان انواع مدل پتو چیکا را به‌صورت مستقیم از کارخانه پتوی نرمینه و یا نمایندگی‌های فروش خریداری کرد. این مراکز پتو را با قیمت مناسبی عرضه کرده و درنتیجه می‌توان سود خوبی را کسب کرد.

پتوهای مسافرتی شادیلون

کارخانه پتو شادیلون | پتو مسافرتی

یکی دیگر از محصولات تولیدی کارخانه پتو شادیلون؛ پتوهای مسافرتی است. پتوهای مسافرتی شادیلون در ابعاد و اندازه یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. این پتوها دارای وزن سبک و حجم کمی بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. این پتوها دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی هستند. برخی از مدل‌های پتوی مسافرتی شادیلون ساده و تک‌رنگ بوده و برخی دارای گل‌های برجسته و به‌صورت چندرنگ عرضه می‌شوند. از انواع مدل‌ها و طرح‌های پتوی مسافرتی شادیلون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید مستقیم از کارخانه پتو شادیلون

کارخانه پتو شادیلون | خرید پتو

خرید مستقیم از کارخانه پتو شادیلون موجب حذف واسطه‌های فروش و خریدی مطمئن خواهد شد. باید توجه داشت که کارخانه‌ها پتوها را با تناژ بالا عرضه می‌کنند. ازاین‌رو برای خرید با تعداد کمتر باید به نمایندگی‌های فروش مراجعه کرد.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان کالای خواب و نمایندگی‌های فروش پتوی شادیلون است.
این مجموعه پتوها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌نماید.

فیلم کارخانه تولید پتو

 

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو مینک یک نفره

کارخانه پتو مینک یک نفره | انواع پتو مینک (۲۰ طرح) با بهترین قیمت

پتوهای مینک در بهترین و جدیدترین طرح ها و رنگ بندی ها در حال تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده