کالای خواب پاندا
خانه / الیاف پلی‌استر مصنوعی / خرید عمده الیاف مصنوعی برای بالش | بهترین الیاف برای پر کردن بالش

خرید عمده الیاف مصنوعی برای بالش | بهترین الیاف برای پر کردن بالش

از مهمترین کاربردهای الیاف مصنوعی، استفاده از این الیاف در صنعت کالای خواب میباشد، الیاف مصنوعی برای بالش یکی از مصارفی که این الیاف در پرکردن آن نقش دارد، که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

الیاف مصنوعی برای بالشچه الیافی برای پر کردن داخل بالش بهترین مورد است؟

الیاف مصنوعی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در صنعت کالای خواب میباشد. با روی کار آمدن این الیاف، صنایع پرکردنی و خصوصا صنعت کالای خواب رشد چشمگیری پیدا کردند. چرا که این الیاف تمام خصوصیاتی که یک ماده ی پرکننده برای کالای خواب را باید داشته باشد را دارد، همچنین توانسته تمامی معایب و ایرادات دیگر پرکنی ها را به حداقل برساند.

از نظر کارشناسان امروزه بهترین الیاف برای بالش الیاف مصنوعی میباشد، الیاف مصنوعی به دلیل خصوصیات و مزایایی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای پرکنی بالش ها میباشد. این الیاف تمامی معایب و ایرادات دیگر پرکننده ها را به حداقل رسانده و در نوع خود یکی از بهترین ها برای این امر میباشد. به همین دلیل هم خرید الیاف بالش از نوع مصنوعی بسیار رونق گرفته است.

الیاف مصنوعی برای بالشالیاف مصنوعی برای بالش

یکی از مهمترین صنایعی که الیاف مصنوعی در تولید آن نقش بسیار مهمی دارد، صنعت کالای خواب از جمله بالش می باشد. این الیاف به دلیل داشتن مزایای زیادی که نسبت به دیگر الیاف ها خصوصا الیاف طبیعی دارد، یکی ز بهترین گزینه ها برای پرکردن اقلام کالای خواب می باشد. الیاف مصنوعی به دلیل نرمی و لطافتی که دارد، می توان یکی از انعطاف پذیر ترین و استانداردترین بالش ها تولید کرد. چرا که از نظر کارشناسان بالش های الیاف مصنوعی وضعیت سر و گردن را در حالت مناسبی قرار می دهد و در کیفیت خواب انسان تاثیر بسزایی دارد.

به همین دلیل الیاف مصنوعی یکی از بهترین پرکننده ها برای بالش ها می باشد. الیاف مورد استفاده در پر کردن بالش ها بسیار متنوع و گسترده می باشند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • میکروفایبر

  • هالو ریسایکل

  • بالفایبر

الیاف مصنوعی برای بالش

از مزیت های الیاف مصنوعی برای بالش می توان به قابل شستشو بودن آن ها اشاره نمود. همچنین بسته به نوع الیافی که در تولید بالش ها استفاده می شود، شاهد آن هستیم که طول عمر متفاوتی نیز برای آن ها تعریف شده است. الیاف مصنوعی به دلیل ساختار شیمیایی که دارد، ضد حساسیت و آلرژی می باشد و مثل الیاف طبیعی ایجاد بروز حساسیت نمی کند. همچنین ضد بو و تعریق و ضدقارچ و کپک در بالش می باشد. کارشناسان نیز معتقدند که الیاف مصنوعی با توجه به بافتی دارد، بالشهای تولید شده از این الیاف ایجاد بروز سر درد و گردن درد نمیکند و بالش هایی بسیار با کیفیت و استاندارد تولید میکند. از دیگر ویژگیهای این الیاف می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نرمی و لطافت

  • شست و شوی آسان

  • وجود جریان هوا در این الیاف

  • طول عمر و کیفیت بالا

  • ضد باکتری

  • قیمت مناسب

الیاف مصنوعی تمام معایب و ایرادات دیگر پرکننده ها را به حداقل رسانده و امروزه توانسته سهم زیادی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد و بسیار محبوب می باشد. شما برای خرید الیاف مورد نظرتان می توانید با راههای ارتباطی درون سایت با ما تماس حاصل فرمائید. ما با دادن مشاوره رایگان به شما در این امر راهنمائیتان می کنیم.

بسته بندی فروش الیاف بالش

بسته بندی این الیاف ها بسته به نوع بالش متفاوت هستند. بالش هایی که دارای سفتی بیشتری هستند، الیافی با دانسیته و فشردگی بیشتر بوده و دارای تراکم بیشتری هستند. از این الیاف در بیشتر بالش ها استفاده می شود. اما بالش هایی که دارای نرمی بیشتری هستند دارای الیاف اصطلاحا حلاجی شده یا با دانسیته و فشردگی کمتری هستند که همین تنوع از لحاظ نوع، الیاف را متفاوت می کند.

شرکت های زیادی وجود دارد که به تولید و بسته بندی فروش الیاف بالش مشغول اند و در تمام نقاط کشور پراکنده شده اند. این پراکندگی به عنوان یک مزیت محسوب می شود و باعث می شود تا تمام افرادی که در شهر های مختلف ایران ساکن هستند بتوانند با مراجعه به این شرکت ها محصول خود را سفارش دهند. فروش الیاف بالش چه به شکل ساده و چه توپی در بسته بندی ۲۵ و ۳۰ کیلویی عرضه میشود، و قابل ارسال به تمامی نقاط کشور میباشد.

الیاف مصنوعی برای بالش

شما عزیزان می‌توانید برای خرید و اطلاع از قیمت الیاف مصنوعی برای بالش با راه های ارتباطی درون سایت با ما تماس بگیرند.

مطلب پیشنهادی

تولید کننده الیاف پلی استر

تولید کننده الیاف پلی استر | معرفی محصولات تولیدی از الیاف پلی استر

کاربرد الیاف پلی استر در موارد مختلفی است؛ اما بیشترین کاربرد آن در صنعت نساجی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده