کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / کارخانه روبالشی تهران | روبالشی ارزان ۳D و باکیفیت جهت صادرات ۲۰۲۲

کارخانه روبالشی تهران | روبالشی ارزان ۳D و باکیفیت جهت صادرات ۲۰۲۲

کارخانه روبالشی تهران

کارخانه تشک مسافرتی نوزاد و روبالشی تهران انواع مدل‌های جدید و باکیفیت روبالشی را به‌صورت عمده به مشتریان عرضه می‌کند.
در کارخانه روبالشی تهران با استفاده از بهترین پارچه‌ها و بهترین طرح‌ها روبالشی‌های باکیفیت تولید می‌شوند. روبالشی‌های موجود در بازار ایران دارای برندهای ایرانی و خارجی هستند. اکثر روبالشی‌های ایرانی دارای کیفیت بالایی بوده و می‌توان از آن‌ها جهت صادرات نیز استفاده کرد. روبالشی‌ها دارای اندازه‌های مختلفی همچون روبالشی نوزاد، روبالشی نوجوان روبالشی بزرگ‌سال هستند. این روبالشی‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی بوده و توسط مراکز تولیدی به‌صورت عمده به فروش می‌رسند.

روبالشی سه‌بعدی ۳D در مدل‌های جدید

کارخانه روبالشی تهران | روبالشی سه بعدی در مدل جدید

یکی از مدل‌های جدید روبالشی که توسط کارخانه روبالشی تهران و سرویس خواب دو نفره عرضه می‌شود روبالشی سه‌بعدی است. روبالشی‌های سه‌بعدی دارای مدل‌های جدید و بسیار زیبایی هستند. طرح این روبالشی‌ها می‌توان شخصیت‌های فانتزی و کودکانه باشد و مدل‌های دیگر از طرح طبیعت استفاده‌شده است. روبالشی‌های سه‌بعدی در مدل‌های پاکتی، زیپ‌دار و لبه‌دار تولید می‌شوند. همچنین جنس پارچه مورداستفاده برای این روبالشی‌ها متفاوت است. برخی از انواع روبالشی سه‌بعدی در مدل‌های جدید عبارت‌اند از:

  • روبالشی مخمل پورشه: پارچه مخمل یکی از پارچه‌های مورداستفاده برای تولید روبالشی محسوب می‌شوند. روبالشی‌های مخمل پورشه از ضخامت خوبی برخوردار بوده و دارای درجه کیفی بالایی هستند.
  • روبالشی پلی‌استر: روبالشی پلی‌استر نیز یکی دیگر از مدل‌های روبالشی سه‌بعدی محسوب می‌شود. روبالشی‌های پلی‌استر دارای قیمت مناسب‌تری هستند و از ضخامت کمتری برخوردارند.
  • روبالشی پنبه‌ای: پارچه پنبه نیز یکی دیگر از پارچه‌هایی است که جهت تولید روبالشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پارچه‌های پنبه‌ای از الیاف طبیعی تولیدشده و کاملاً ضد حساسیت هستند. این روبالشی ضد تعریق است و دارای طرح‌های کودکانه و بزرگ‌سال می‌باشد.

معرفی روبالشی ارزان و باکیفیت جهت صادرات

کارخانه روبالشی تهران | روبالشی سه بعدی جدید

معرفی روبالشی ارزان و باکیفیت جهت صادرات به شما این امکان را می‌دهد روبالشی‌های مرغوب را با کمترین قیمت خریداری کنید و به کشورهای مجاور صادر نمایید. برخی از مدل‌های ارزان‌قیمت و مرغوب روبالشی عبارت‌اند از:

  • روبالشی کتان در مدل‌های ساده و طرح دار

  • روبالشی نخی با رنگ‌بندی کامل

  • روبالشی مخمل در مدل‌های ساده، گل‌دار و سه‌بعدی

  • روبالشی تترون در مدل‌های ساده و لبه‌دار

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق کارخانه روبالشی تهران خریداری کرده و به کشورهای مختلف صادر کرد.

خرید از کارخانه روبالشی تهران

کارخانه روبالشی تهران | خرید مستقیم روبالشی

خرید از کارخانه روبالشی تهران موجب حذف واسطه‌های فروش و پرداخت هزینه کمتر خواهد شد. پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی انواع کالای خواب و روبالشی است. روبالشی‌های پاندا دارای مدل‌های لبه‌دار، چین‌دار، پاکتی و زیپ‌دار هستند. این روبالشی‌ها دارای تنوع طرح و رنگ بوده و از مرغوب‌ترین پارچه‌ها تولیدشده‌اند. پاندا تمامی کالاهای خواب را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

فیلم خط تولید روبالشی در کارخانه روبالشی PANDA

 

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده