کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / مرکز خرید روفرشی کش‌دارترک و ایرانی در تهران

مرکز خرید روفرشی کش‌دارترک و ایرانی در تهران

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران مدل‌های متنوعی از این کالا را در ابعاد مختلف عرضه می‌کند. روفرشی یکی از ملزوماتی است که از فروش بالایی برخوردار است. بیشتر ایرانی‌ها از روفرشی‌ها برای نگهداری بهتر فرش و یا تزئین دکوراسیون استفاده می‌کنند. روفرشی در رنگ‌بندی مختلفی تولید می‌شود و دارای انواع طرح‌های جدید و سنتی می‌باشد. شرکت‌ها و نساجی‌های مختلفی درزمینهٔ تولید روفرشی فعالیت دارند. به همین دلیل می‌توان برندهای مختلفی از روفرشی را خریداری کرد. خرید عمده روفرشی از طریق تولیدی‌ها و بازرگانی‌ها امکان‌پذیر می‌باشد.

انواع برندهای روفرشی ترک و ایرانی

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران | انواع برند روفرشی

کارگاه‌های تولید روفرشی در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت دارند. تبریز، یزد، تهران و… برخی از قطب‌های تولیدکننده روفرشی محسوب می‌شوند. روفرشی‌های ایرانی دارای برندهای مختلفی هستند. برخی از برندهای معروف عبارت‌اند از:

  • روفرشی نیکزاد
  • روفرشی گلریس
  • روفرشی نرم بافت
  • روفرشی مهر باف یزد
  • روفرشی ستاره زرین یزد
  • روفرشی زربافت یزد
  • روفرشی کارآفرین و…

هریک از این برندها برای تولید روفرشی از الیاف و طرح‌های مختلفی استفاده می‌کنند. روفرشی‌های ایرانی دارای ضخامت خوبی هستند و بیشتر از نخ مخمل تولید می‌شوند. البته مدل‌های ابریشمی و طرح ابریشم این روفرشی‌ها نیز در بازار موجود است. روفرشی‌های ایرانی دارای طرح‌های سنتی همچون ترمه، ترنج، افشان و… هستند. از این روفرشی‌ها می‌توان برای دکوراسیونی با سبک سنتی استفاده کرد. روفرشی‌های ایرانی جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

در بازار ایران روفرشی‌های ترک نیز به فروش می‌رسند. روفرشی‌های ترک معمولاً دارای ضخامت و بافت نازک‌تری هستند. برای تولید این روفرشی‌ها بیشتر از طرح‌های مدرن و جدید مانند سه‌بعدی استفاده می‌شود. می‌توان انواع برندهای روفرشی ترک و ایرانی را از طریق مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران خریداری کرد.

روفرشی کش‌دار طرح ابریشم ۶ متری

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران | روفرشی طرح ابریشم

روفرشی‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند. روفرشی مخمل شانل، روفرشی زرکدار و روفرشی طرح ابریشم برخی از مدل‌های پرفروش بازار هستند. روفرشی طرح ابریشم در برندهای ترک و ایرانی تولید می‌شوند. الیاف به‌کاررفته در این روفرشی‌ها پلی‌استر مرغوب و درجه‌یک می‌باشد. روفرشی‌های طرح ابریشم دارای مدل‌های ساده و کش‌دار هستند. مدل کش‌دار این نوع روفرشی با کش لبه‌دوزی شده است. این کش به زیر فرش متصل می‌شود و مانع از جمع شدن و چروک شدن روفرشی می‌شود. روفرشی کش‌دار طرح ابریشم ۶ متری یکی از مدل‌های پرفروش است که می‌توان آن را از مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران خریداری کرد.

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران

مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز خرید روفرشی کش‌دار تهران است.
این مجموعه مدل‌های مختلف روفرشی را در اندازه‌های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید و عرضه می‌کند. خرید از پاندا به‌صورت عمده و با نازل‌ترین قیمت امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روفرشی صادراتی یزد متری

روفرشی صادراتی یزد متری (R3) | متراژ ۱٫۵ تا ۱۲

تولیدات روفرشی از هنرهای اصلی شهر یزد می باشد که به وسیله مواد اولیه درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده