کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی صادراتی الیاف هالو

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی صادراتی الیاف هالو

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی کمتر از مدل‌های دونفره است. این تشک‌ها جزء تشک‌های مسافرتی پرفروش بازار هستند. علت تقاضای بالا برای این تشک‌ها وزن سبک و قیمت مناسب آن می‌باشد. تشک مسافرتی یکی از کالاهای خواب است که در مدل‌های متنوعی توسط مراکز تولیدی در داخل و خارج کشور تولید می‌شود. تشک‌های مسافرتی ایرانی بسیار باکیفیت بوده و می‌توان از آن‌ها به‌عنوان تشک مهمان نیز استفاده کرد. ابعاد و اندازه تشک‌های مسافرتی متفاوت است. تشک نوزاد، تشک یک‌نفره و تشک دونفره برخی از انواع مدل‌های این تشک محسوب می‌شوند. می‌توان تمامی این تشک‌ها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های فروش خریداری کرد.

تشک‌های مسافرتی جدید و زیبا | Travelling mattress

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی | تشک مسافرتی جدید

تشک‌های مسافرتی برحسب وزن، نوع الیاف، جنس پارچه و مدل به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. وزن این تشک‌ها معمولاً بین ۱ تا ۳ کیلوگرم است. البته تشک‌هایی با وزن بیشتر نیز تولید می‌شوند. ازآنجایی‌که از این تشک‌ها برای مسافرت استفاده می‌شود بهتر است دارای وزن مناسبی باشند تا حمل‌ونقل آن‌ها راحت باشد. میزان ضخامت این تشک‌ها نیز بیت ۵ تا ۱۰ سانتیمتر متغیر است. می‌توان این تشک‌ها را با هر ضخامتی خریداری کرد. برای رویه تشک‌های مسافرتی از جنس پارچه‌های مختلفی همچون ستایش، فلامنت و پلی‌استر استفاده می‌شود. هر پارچه از درجه کیفی مختلفی برخوردار است. بهتر است تشک‌هایی را انتخاب نمایید که پس از شستشو پارچه آن‌ها دچار تغییر رنگ نشود. برخی از پارچه‌ها نیز ضد آلرژی و ضد آب هستند و از کیفیت و قیمت بیشتری برخوردارند.

مدل تشک‌های مسافرتی نیز باهم متفاوت است. برخی مدل‌ها ساده بوده و برخی لبه‌دار هستند. همچنین رویه تشک‌ها دارای دل زیپ‌دار و بدون زیپ هستند که شستشوی مدل‌های زیپ‌دار راحت‌تر است. به‌طورکلی برخی از انواع تشک‌های مسافرتی جدید و زیبا Travelling mattress عبارت‌اند از:

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی با توجه به‌تمامی موارد بالا و نوع الیاف متغیر است.

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی مناسب است. در صورت خرید عمده و مستقیم از مقدار هزینه‌ها نیز کاسته خواهد شد. لازم به ذکر است قیمت این تشک‌ها با توجه به عوامل زیر تعیین می‌شود:

  • نوع شرکت تولیدی تشک
  • ابعاد، وزن و ضخامت تشک
  • نوع الیاف و جنس رویه تشک

مشخصات و خرید تشک مسافرتی یک‌نفره

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی | خرید تشک مسافرتی

از مهم‌ترین مشخصات تشک‌های مسافرتی یک‌نفره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن وزن سبک
  • دارا بودن حجم کم
  • تنوع طرح و مدل
  • ماندگاری بالا

جهت اطلاع دقیق از مشخصات و خرید تشک مسافرتی یک‌نفره می‌توانید به سایت پاندا خواب مراجعه نمایید. پاندا تولیدکننده انواع تشک‌های مسافرتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. این مجموعه تشک‌ها را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند.

قیمت تشک مسافرتی یک‌نفره دو کیلویی

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز + بورس عمده فروشی تشک مهمان در تهران | تولید صادراتی تشک سفری

مرکز فروش تشک مهمان در تهران انواع سرویس تشک مهمان و مسافرتی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده