کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / خرید عمده روبالشی سه‌بعدی مخمل بزرگسال و نوزاد

خرید عمده روبالشی سه‌بعدی مخمل بزرگسال و نوزاد

روبالشی سه‌بعدی مخمل

روبالشی سه‌بعدی مخمل یکی از انواع مدل‌های پرفروش روبالشی در بازار محسوب می‌شود. این کالا دارای برندهای مختلفی ایرانی و خارجی است. روبالشی‌ها بیشتر برای تمیزی و حفاظت از بالش مورداستفاده قرار می‌گیرند. ازآنجایی‌که تنوع روبالشی‌ها بسیار زیاد است برخی از مدل‌ها جنبه تزئینی نیز داشته و به زیباتر شدن دکوراسیون اتاق‌خواب کمک می‌کنند. روبالشی سه‌بعدی یکی از انواع این مدل‌ها محسوب می‌شود. روبالشی‌های سه‌بعدی از جنس پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند. مدل مخمل این نوع روبالشی از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای طرح‌ها و مدل‌های متنوعی است. می‌توان این روبالشی‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق بازرگانی‌ها و مراکز تولیدی خریداری کرد.

انتخاب روبالشی مناسب ایرانی و خارجی

روبالشی سه‌بعدی مخمل | انتخاب روبالشی مناسب

روبالشی‌ها توسط شرکت‌ها و تولیدی‌های متعددی در داخل و خارج کشور تولید و عرضه می‌شوند. هر یک از این کالاها دارای مشخصه و ویژگی‌هایی می‌باشد. انتخاب روبالشی مناسب ایرانی و خارجی دارای اهمیت بسیار زیادی است. این کالا باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که موجب خوابی راحت و آرامش‌بخش شود. برخی از مهم‌ترین مشخصه روبالشی مرغوب و باکیفیت عبارت‌اند از:

  • سایز روبالشی: سایز روبالشی باید متناسب با ابعاد بالش انتخاب شود و خیلی کوچک یا بزرگ نباشد. روبالشی‌های بزرگ و کوچک خیلی زود کهنه و فرسوده می‌شوند.
  • منافذ روبالشی: منافذ روبالشی باید باز بوده تا جریان هوا به‌خوبی از آن عبور کند. اگر روبالشی دارای منافذ باز نباشد ممکن است سبب تعریق و آسیب به پوست و مو شود.
  • پارچه زیبا و باکیفیت: بهتر است روبالشی‌هایی با پارچه‌های مرغوب خریداری کنید تا دچار رنگ دهی و پرزدهی نشوند. همچنین طرح و رنگ روبالشی را باید با سایر وسایل اتاق‌خواب هماهنگ کرد.
  • قابلیت شستشو: برخی از روبالشی‌ها یک‌بارمصرف بوده و برای اماکن عمومی استفاده می‌شوند. بهتر است در هنگام خرید به برچسب شستشوی روبالشی توجه داشته باشید و روبالشی را خریداری کنید که قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را داشته باشد.

روبالشی سه‌بعدی مخمل یکی از کالاهایی است که تمامی خصوصیات ذکرشده را دارد و با قیمت مناسبی نیز عرضه می‌شود.

روبالشی سه‌بعدی مخمل نوزاد و بزرگ‌سال

روبالشی سه‌بعدی مخمل

روبالشی مخمل در اندازه‌های مختلفی برای استفاده نوزادان و بزرگ‌سالان تولید می‌شود. روبالشی سه‌بعدی مخمل نوزاد و بزرگ‌سال دارای طرح‌های متنوعی است. برای تولید مدل‌های بچه‌گانه از طرح‌های فانتزی و عروسکی استفاده می‌شود. مدل‌های بزرگ‌سال نیز دارای تنوع طرح و رنگ می‌باشند.

خرید عمده روبالشی از تولیدکننده

روبالشی سه‌بعدی مخمل | خرید عمده روبالشی

خرید عمده روبالشی از تولیدکننده سبب حذف واسطه‌ها و پرداخت هزینه کمتر خواهد شد.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب ازجمله روبالشی سه‌بعدی مخمل است.
این مجموعه روبالشی‌ها را در ابعاد و طرح‌های متنوع و به‌صورت عمده عرضه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده