کالای خواب پاندا
خانه / روتختی دونفره / سفارش عمده انواع روتختی دونفره ساتن مخمل ژاکارد ۲۰۰*۱۶۰

سفارش عمده انواع روتختی دونفره ساتن مخمل ژاکارد ۲۰۰*۱۶۰

روتختی دونفره ساتن مخمل

روتختی دونفره ساتن مخمل انتخاب مناسبی برای افرادی است که به زیبایی اتاق‌خواب خود اهمیت زیادی می‌دهند. روتختی‌ها مهم‌ترین اجزاء دکوراسیون اتاق‌خواب محسوب می‌شوند. می‌توان این کالا را در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره خریداری کرد. سرویس روتختی شامل اجزاء و تکه‌های مختلفی است و با جنس پارچه‌های متنوعی عرضه می‌شود. روتختی ساتن مخمل یکی از مدل‌هایی است که در عین زیبایی از دوام و استحکام بالایی برخوردار است. می‌توان این روتختی‌ها را در رنگ‌بندی متنوع و به‌صورت عمده و تکی خریداری کرد.

روتختی عروس جدید | پنبه‌ای | مخمل | ژاکارد

روتختی دونفره ساتن مخمل | روتختی عروس

انتخاب روتختی برای جهیزیه عروس دارای اهمیت زیادی است. این روتختی باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که زیبایی و جلوه خاصی داشته باشد. در اینجا برخی از مدل‌های روتختی عروس جدید به شما معرفی می‌گردد.

  • روتختی پنبه‌ای: پارچه پنبه‌ای یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع پارچه‌های موجود در بازار است که برای تولید انواع کالای خواب و روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پارچه نرم و لطیف بوده و ضد آلرژی می‌باشد. روتختی پنبه‌ای عروس دارای طرح‌های مختلف سنتی و جدید همچون چهل‌تکه، ترمه و سه‌بعدی می‌باشد.
  • روتختی مخمل: یکی دیگر از انواع مدل‌های روتختی که به‌وفور برای جهیزیه عروس مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ روتختی مخمل است. روتختی‌های مخمل در مدل‌های ساده، طرح دار و سه‌بعدی تولید می‌شوند. میزان ضخامت این روتختی‌ها متفاوت است. می‌توان انواع مدل‌های نازک و ضخیم این نوع روتختی را خریداری کرد.
  • روتختی ژاکارد: روتختی ژاکارد کریستالی نیز یکی از روتختی‌های منتخب عروس خانم‌ها می‌باشد. این نوع روتختی دارای سطحی زیبا و براق است و در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شود. روتختی‌های ژاکارد دارای مدل‌های گل‌دار و سه‌بعدی می‌باشند.
  • روتختی ساتن مخمل: روتختی‌های ساتن مخمل برخلاف روتختی‌های ساتن ساده دچار نخ‌کشی نمی‌شوند. این روتختی‌ها به‌اندازه روتختی‌های ساتن لیز نبوده و استفاده از آن‌ها راحت می‌باشد. طرح‌های روتختی دونفره ساتن مخمل بسیار متنوع است.

قیمت روتختی دونفره ساتن مخمل

روتختی دونفره ساتن مخمل | قیمت روتختی

قیمت روتختی دونفره ساتن مخمل با توجه به ابعاد و اندازه و تعداد اجزاء سرویس روتختی متفاوت است. روتختی‌های ساتن مخمل در رنگ‌های مختلف و با بهترین کیفیت تولید می‌شوند. این روتختی‌ها در بازار به‌عنوان روتختی صادراتی نیز شناخته‌شده‌اند. می‌توان مدل‌های متنوعی از این روتختی را به کشورهای مختلف صادر کرد.

سفارش عمده روتختی دونفره ساتن مخمل

روتختی دونفره ساتن مخمل | سفارش روتختی

سفارش عمده روتختی دونفره ساتن مخمل را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام دهید.
پاندا مدل‌های متنوع و باکیفیت روتختی را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. خرید ز پاندا به روش غیرحضوری نیز فراهم‌شده تا در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود.

مطلب پیشنهادی

خرید روتختی عروس جدید

سایت خرید سرویس روتختی عروس جدید در بازار

خرید روتختی عروس جدید در بازار ایران به صورت عمده از تولیدی این محصول، برای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده