کالای خواب پاندا
خانه / روتختی اسپرت / فروش عمده لحاف روتختی Sport | تولیدی روتختی

فروش عمده لحاف روتختی Sport | تولیدی روتختی

مراکز مختلفی درزمینهٔ پخش عمده کالای خواب و فروش عمده لحاف روتختی ترمه فعالیت، می‌کنند. روتختی مهم‌ترین کالایی است که در زیبایی اتاق‌خواب نقش مهمی دارد. در میان سرویس روتختی نیز مهم‌ترین جزء لحاف روتختی می‌باشد. لحاف روتختی گاهی با خود سرویس روتختی عرضه می‌شود و در برخی از مدل‌ها به‌جای لحاف کاور تولیدشده و لحاف باید به‌صورت جداگانه خریداری شود. لحاف روتختی دارای مدل‌های مختلفی است و از الیاف پارچه‌های متفاوتی تولید می‌شود. این کالا دارای تنوع طرح و رنگ است و می‌توان متناسب با سبک اتاق‌خواب مدل آن را انتخاب کرد.

تولیدی لحاف و روتختی

فروش عمده لحاف روتختی | تولیدی لحاف

در ایران و سایر کشورها مراکز تولیدی متعددی وجود دارد که کالاهای خواب را تولید و عرضه می‌کنند. در ایران کارگاه‌های تولیدی در شهرهایی مانند اصفهان، مشهد و تهران فعالیت می‌کنند. در تولیدی لحاف و روتختی از متریال‌ها و دوخت‌های متفاوت استفاده می‌شود. به همین دلیل لحاف روتختی دارای کیفیت مختلفی است و از قیمت‌های متفاوتی برخوردار است. روتختی‌های تولیدی ایران از کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی برخوردارند. می‌توان این روتختی‌ها را به‌صورت عمده از مراکزی که درزمینهٔ فروش عمده لحاف روتختی ابریشم فعالیت دارند؛ با کمترین قیمت خریداری کرده و به کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان صادر نمایید. صادرات روتختی یکی از مشاغلی است که می‌توان به‌وسیله آن سود خوبی را کسب کرد.

انواع مدل‌های جدید لحاف و روتختی

فروش عمده لحاف روتختی | انواع مدلهای لحاف

لحاف روتختی دارای مدل‌های مختلفی همچون لحافی، کاوری، پیکه و چهارفصل می‌باشد. هریک از این مدل‌ها دارای مزایا و معایبی است. مثلاً روتختی لحاف این مزیت را دارد که دیگر نیازی به خرید جداگانه لحاف برای سرویس روتختی نیست. معایب این نوع روتختی نیز جدا نشدن لحاف از پارچه و کثیف شدن سریع آن می‌باشد. روتختی کاوری به‌راحتی از لحاف جداشده و لحاف آن باید جداگانه خریداری شود. به همین دلیل شستشو این روتختی آسان است اما نیاز به‌صرف هزینه دوباره و خرید لحاف دارد.

روتختی پنبه‌دوزی شده، پارچه روتختی، روتختی سه‌بعدی برخی از انواع مدل‌های جدید لحاف و روتختی است که می‌توان تمامی مدل‌ها را از مراکز فروش عمده لحاف روتختی خریداری کرد.

قیمت فروش عمده لحاف روتختی

فروش عمده لحاف روتختی | قیمت لحاف روتختی

قیمت فروش عمده لحاف روتختی با توجه به جنس پارچه و نوع الیاف به‌کاررفته در لحاف متفاوت است. بااین‌حال قیمت عمده این کالا کمتر از قیمت خرید جزئی است. جهت اطلاع از میزان قیمت دقیق لحاف روتختی به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید.

مرکز فروش عمده لحاف روتختی

فروش عمده لحاف روتختی

پاندا خواب مرکز فروش عمده لحاف روتختی می‌باشد. این مرکز انواع مدل‌های جذاب و متنوع روتختی را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. جهت اطلاع از مشخصات محصول و ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

روتختی پلی‌استر 4 تکه یک‌نفره

سفارش روتختی پلی‌استر ۴ تکه یک‌نفره ۱۶۰*۱۸۰

روتختی پلی‌استر ۴ تکه یک‌نفره یکی از مدل‌هایی است که در انواع دخترانه، پسرانه و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده