کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / عمده‌فروشی رو بالشتی | صادرات روبالشی ایرانی سنتی | PANDA

عمده‌فروشی رو بالشتی | صادرات روبالشی ایرانی سنتی | PANDA

عمده‌فروشی رو بالشتی

عمده‌فروشی رو بالشتی مدل‌های متنوعی از این کالا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تولیدی‌های روبالشی بیش از ۱۰۰ نوع مدل و جنس پارچه برای تولید این کالا استفاده می‌کنند. می‌توان این محصولات را برای تمامی سبک و سلیقه‌ها خریداری کرد. تنوع بالای روبالشی‌های ایرانی موجب شده از آن برای صادرات نیز استفاده کرد. تولیدی‌های ایرانی به‌صورت کاملاً فنی و حرفه‌ای اقدام به تولید رو بالشتی می‌کنند. برای تولید این روبالشی‌ها از پارچه‌های مرغوب و باکیفیت استفاده می‌شود. میزان قیمت روبالشی‌ها نیز باهم متفاوت است. می‌توان انواع مدل‌ها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی خریداری کرد. لباس هندی ساری دامندر بازار با بهترین کیفیت به فروش می رسد.

انواع مدل‌های تولیدی روبالشی

عمده‌فروشی رو بالشتی | انواع مدل روبالشی

برای تولید روبالشی و لباس مجلسی ماکسی بلند از مدل‌های مختلفی همچون لبه‌دار و پاکتی استفاده می‌شود. همچنین نوع الیاف و دوخت روبالشی‌ها متنوع است. برخی از انواع مدل‌های تولیدی روبالشی عبارت‌اند از:

  • روبالشی تترون: روبالشی تترون یکی از روبالشی‌های زیبا است که دارای وزن سبکی می‌باشد. این روبالشی در مدل‌های ساده و طرح دار تولید می‌شود.
  • روبالشی مخمل: روبالشی مخمل در اندازه‌های مختلف برای نوزادان، نوجوانان و بزرگ‌سالان تولید می‌شوند. این نوع روبالشی دارای پارچه‌های مختلفی است. آنجل، شانل و پورشه برخی از انواع پارچه‌های مخمل محسوب می‌شوند. روبالشی‌های مخمل در مدل‌های ساده تک‌رنگ، گل‌دار و سه‌بعدی تولید می‌شوند.
  • روبالشی پنبه‌ای: روبالشی‌های پنبه‌ای از بهترین نوع نخ تولید می‌شوند. این نوع روبالشی‌ها ضد آلرژی بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. روبالشی‌های پنبه‌ای در طرح‌های سنتی مانند چهل‌تکه و ترمه و طرح‌های جدید مانند مدل سه‌بعدی تولید می‌شوند.
  • روبالشی ابریشمی: روبالشی‌های ابریشمی نیز از نخ طبیعی ابریشم تولیدشده‌اند. این روبالشی‌ها بسیار مرغوب و باکیفیت بوده و دارای سطحی صاف و زیبا هستند. روبالشی‌های ابریشمی دارای مدل‌های گیپوری و لبه‌دار می‌باشند.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده از عمده‌فروشی رو بالشتی خریداری کرد.

صادرات روبالشی سنتی ایرانی

عمده‌فروشی رو بالشتی | صادرات روبالشی

روبالشی‌های ایرانی در انواع مدل‌های جدید و سنتی تولید می‌شوند. روبالشی‌های سنتی ایرانی در بازارهای جهانی نیز از فروش خوبی برخوردارند. صادرات روبالشی سنتی ایرانی به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. می‌توان روبالشی‌های ایرانی را به شکورهایی مانند افغانستان، پاکستان، ترکیه و عراق صادر کرد. برای صادرات این محصول می‌توانید روبالشی‌ها را از عمده‌فروشی رو بالشتی خریداری نمایید. عمده‌فروشی‌ها قیمت مناسب‌تری برای روبالشی در نظر می‌گیرند.

خرید از عمده‌فروشی رو بالشتی

عمده‌فروشی رو بالشتی | خرید روبالشی

خرید از عمده‌فروشی رو بالشتی سبب می‌شود محصولات متنوع با بهترین کیفیت خریداری شود. پ

اندا خواب یکی از تولیدکنندگان و عمده‌فروشان انواع کالای خواب و روبالشی است. روبالشی پاندا خواب با بهترین پارچه‌ها و در اندازه‌های استاندارد تولیدشده‌اند.
این روبالشی‌ها دارای طرح‌های متنوع و طیف رنگی گسترده‌ای هستند. خرید از مجموعه پاندا به روش‌های حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده روبالشتی در تهران

سایت فروش عمده روبالشتی (۴۰ طرح متنوع) در تولیدی تهران

یکی از بزرگترین مراکز پخش روبالشتی، در تهران است که بخش زیادی از نیاز بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده